Златна есен ни обгръща, бебе-февруарче се върти, обръща

  • 17 736
  • 284
# 60
Ей че хубаво на темичката и тръгна с добри новини!!! Пу пу !!!
А за портокола 22 години, от Варна/ Русе , първа бр.
Виж целия пост
# 61
Geia, добре дошла  bouquet

За движенията не се притеснявай-и на мен ми е втора бременност, а започнах да усещам бебето чак в 18 г.с., точно като с първото бебе Grinning
Виж целия пост
# 62
И мен ме прещраква под кръста. Става зле ако ходя много или ако 2,3 дена не излезна да се разходя. Гледам да минавам по 2км на ден.
Виж целия пост
# 63
 newsm78 Пък аз съм по цял ден на крак, пия си Магнерот и Магнерич и ми няма нищо! Grinning Хубавото е, че въпреки смяната на работните места пак съм с постоянен договор, без изпитателен срок. Кофти е само, че не ме осигуряват на реалната сума, а на 295, но само бебето да е живо и здраво Hug
Виж целия пост
# 64
 Добро утро, слънчица!   food010

 Напук на времето, аз съм в изключително хубаво настроение (е, трябва да благодаря и на любимия, който особено се постара за това тази сутрин   kiss ). 
 Леле колко хубави булки си имаме в албумчето! При всичкото това щастие няма как да не се народят над-умните, весели, красиви и обичливи бебоци!  newsm04

 Аз да ви кажа, като чета, че всичките пиете или магнезий или Но Шпа и взех да се чудя аз защио не пия. И казвам на моята доки, че искам и аз. А тя: "И за какво ти е? Боли ли те нещо?Болезнени контракции имаш ли?". Аз се изчервих и отговарям: "Ми не, нищо ми няма. Ама гледам, че момичетата от форума пият... и да не взема да остана назад"  Flushed Голям смях се смяха със сестрата. За 20 път ми казаха, да не прекалявам с нет-а, да си пия Центрума и да се занимавам с други неща.

 Такива ми ти работи... Днес  отново ще се отдам на мързел и женски филмчета, че малко остана - от другата седмица Алма Матер зове. Съпругът ми днес ще бръмчи насам-натам по задачки, свършила съм цялата къщна работа, така че мога да си се поглезя с пълна сила (разбирайте сладки неща, Отчаяни съпруги, мамешки списания и всякакви типично женски удоволствия).

 Много приятен и спокоен ден ви желая, маменца!  Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 65
Добро утро и от мен.И аз да се запиша в новата темичка.Бухтичка,страхотна е Hug
И аз съм в готино настроение.СТанах със зверски глад,но така се назакусвах,че пак ми се ляга ooooh! Laughing
МАртеничка и моята док ме скастри,че много чета в нета ,ама аз мойта си знам , Crossing Arms
Много ми е хубаво тук при вас  Hug
Хайде лек ден,нищо че вали,важното е настроението да е слънчево  Hug
Виж целия пост
# 66
Да се отчета и аз за протокола - 29 г., от София, първа бременност.

Моля някой, който е по наясно да ме впише на първа страничка, че май няма да се справя  Embarassed
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 67
И аз за протокола - на 34, трета бременност, но само едно дете имам до сега. От Велико Търново, но по стечение на обстоятелствата живея в Мюнхен, Германия Wink
Виж целия пост
# 68
Аз да ви кажа, като чета, че всичките пиете или магнезий или Но Шпа и взех да се чудя аз защио не пия...
Аааа не всички  Laughing Аз нищичко не пия, и като се обадя на доки и тя все ме пита "пиеш ли нещо?" и аз послушно "Нее"  Joy Според нея всички изследвания са ми наред и нямам нужда от нищо допълнително. Така, че спокойно не само ти си "останала назад".   bouquet

И мен ме боли в областта на опашката, особено ако се заседя повече на стола... пък работата ми е такава, че по цял ден това правя. И като стана и първите няколко крачки се клатушкам като пате, докато се раздвижа. Но ще търпим, няма как. Peace

Честито на всички мами с хубави новинки от ФМ... като чета и аз се успокоявам, че имам още да го мисля този преглед чак до 06.10.

Желая Ви весел ден, пазете се и си почивайте повече.  newsm51
Виж целия пост
# 69
Добро утро!  bouquet

Благородно завиждам на всички, които са вече в болнични и си почиват. На мен вече ми идва нанагорно по цял ден на работа и най - вече това, че съм седнала на компютъра. Обаче, доколкото се познавам ще полудея, ако остана вкъщи. С първата бременност си изкарах стажа в съда - и сега си мисля, че дъщеря ми затова е толкова устата от слушане на дела и пледоарии. Laughing

Аз нямам паролата за общия профил, затова моля някой или да ми я прати, или да добави: 31г., София, втора бременност.
Виж целия пост
# 70
Мамета  запис и от мен.Вчера бях с малкия на консултация ,че като ревна онова дете #Crazy ,та само тонове успяхме да чуем(малко трудничко че съм си извън габаритна Embarassed)За протокола Веси,28г.,втора бременност,София.Ако може някой да ме впише.  bouquet
Виж целия пост
# 71
Добро утро,мамчета!
Аз вече съм си болнични,а и гледам малкия,че е болничък...
Мартеничка,аз също не пия нищо. Купила съм си витамини Пренатал,но ги пия през ден,през два..
Blueberrygirl,къде си на ФМ на 6.10?И аз съм на тази дата при Марков.
Първата си бременност изкарах почти цялата вкъщи(от 4 месец нататък) и да ви кажа изобщо не полудях...Такава умора се беше натрупала в мен от 5-6 години работа преди това,че дори и в представите ми бременност беше задължително еквивалент на болнични!По цял ден си четях,разхождах и мързелувах.Не можех да повярвам,че човек може така просто да си стои без ангажименти(е,организирах сватбата ни),да си живее безметежно и да избира с какво да си запълни деня!Беше ми адски странно,че не трябва да тичам по цял ден.Но все пак аз бях вече на 29 год и явно си имах нужда от една такава почивка... Laughing
Виж целия пост
# 72
Моля запишете ме и мен на първа страница.
Първа бременност,29години,Варна
Виж целия пост
# 73
Здравейте,
включвам се и аз в новата тема. Не съм много редовна в писането, но пък ви чета всеки ден  newsm53 .

Добре дошли на новите мамчета и честито на всички с хубави новинки  smile3525

И аз да се отчета - на 29 год съм, от Варна, втора бременост. Моля някоя мама да ме добави на първа страничка!

Това за сега от мен. Държа ви под око  smile3521
Виж целия пост
# 74
Добро утро и от мен в този дъждовен ден   umbrella

От половин час ви чета, но най-накрая успях. Е не можах да запомня точно на кой какво исках да кажа, но ще обобщя.

Честито на всички мами с добри новини от прегледите, както и на мамите, които знаят пола на бебоците.

cutestsmallcat видя ли, че всичко е бебо е ок и няма за какво да се притесняваш. Ама и аз съм такава, като наблежи прегледа и сън не ме хваща. Все някакви гадни мисли ме спохождат и яко притеснение.

geri
вие май повдохте класацията , какви размери само  Shocked Много голямко вашето бебе.

Аз вече нямам търпение да минава тази седмица, защото и моята почивка наближава. Утре ще ми е последния работен ден и живи и здрави после ще се върна на работа чаак средата на Октомври. Ох екстра, само и времето да се пооправи, да ни зарадват с добри новини на ФМ  Praynig и самолета да излети  Laughing

За протокола, аз съм от Пазарджик, ама вече 6-та година съм в София , на 25 г. , първа бременост  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия