Отдалеко - да е леко на СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ

  • 19 391
  • 301
# 105
Янита, майката си знае детето, колко може и може с право да се ядосва.


А на 25 октомври - чух, без да съм чела някъде - Софийски математически турнир


на 1 ноември - Черноризец храбър.
Виж целия пост
# 106
dorothy,

би ли дала малко повече подробности, ако знаеш. Тази годиина съм решила да юркам моята девойка да участва във всички подобни мероприятия...да се калява...
Виж целия пост
# 107
АЗ доколкото знам - за Софийското трябва да записват по училища, ако няма във вашето, отиди и питай в кое наоколо ще има и там имаш право да я запишеш. А Черноризеца си е за математици, ако е добър математик си струва - записват в НПМГ-то доколкото знам, но как не знам. Нас ни записват от училище.
Виж целия пост
# 108
АЗ доколкото знам - за Софийското трябва да записват по училища, ако няма във вашето, отиди и питай в кое наоколо ще има и там имаш право да я запишеш. А Черноризеца си е за математици, ако е добър математик си струва - записват в НПМГ-то доколкото знам, но как не знам. Нас ни записват от училище.

Благодаря, ще проуча.   bouquet
Виж целия пост
# 109
 newsm78
Момичета, знете ли кои разкази бяха резервни тази година на изпита по БЕЛ? Интересуват ме заглавията и авторите.
лека подготовка на всички!!!
Виж целия пост
# 110
От вчера имаме изненада, от понеделник ще започват половин час по-рано училище т.е. в 7.30.
Виж целия пост
# 111
А моят седмокласник отива другата седмица на зелено в Пампорово.Няма само да учат,Я! Laughing
Виж целия пост
# 112
От вчера имаме изненада, от понеделник ще започват половин час по-рано училище т.е. в 7.30.

Честито! Виктория и миналата година започваше в 7:30. Свиква се, макар че излизането сутрин по тъмно е гадно.
Виж целия пост
# 113
Моята госпожица още от 5ти клас започва училище в 7.30. Зимата често я придружавам или я возя до там, макар че училището й е на 6-7 минути път от нас - криво ми е като излиза в студа и тъмнината самичка, та затова.

Кой е като вас със зелените училища! В нашето училище яко са ги затегнали - 8-9 оценки има моето момиче вече, отделно от това едно входящо и два теста още не са й ги върнали.
Виж целия пост
# 114

Кой е като вас със зелените училища! В нашето училище яко са ги затегнали - 8-9 оценки има моето момиче вече, отделно от това едно входящо и два теста още не са й ги върнали.

Ходенето на  зелено у-ще се надявам да не разстрои добре направения график Laughing.Първоначално с баща му бяхме против,но ни стана съвестно ,че детето ни освен на  едно моренце с нас,никъде не е ходило цяло лято.Дори през август беше истински кошмар за него,квартала опустял,никъде не се забелязваха другари за игри.

А вашите деца целогодишно ли учат първа смяна? В нашето у-ще, традиционно започнаха с втора,което за мен е по-добрият вариант(когато са на две смени,разбира се).
Виж целия пост
# 115
А вашите деца целогодишно ли учат първа смяна? В нашето у-ще, традиционно започнаха с втора,което за мен е по-добрият вариант(когато са на две смени,разбира се).

Вторият срок обръщат смените. Аз предпочитам да е първа смяна през цялата година - вече свикна с ранното ставане.
Като стана дума за ставане, вашите деца в колко часа си лягат вечер? Мойта девойка решава точно след 23.00 да си подрежда стаята, да се къпе по един час, че даже и да пише домашно, което е забравила, често си ляга след нас. На няколко пъти вече й изключвам осветлението в стаята от бушона в 22.00 - то друг начин да я накарам да си легне няма  Sad
Виж целия пост
# 116
Ние първия срок сме първа смяна, започват от 7.30 винаги. За мен е по-удобно така, като че ли повече остава от деня. Като е втора - докато се събуди и натутка, вече трябва да излиза. При нас също повечето входящи са минали, ама като ви гледам шестиците и петиците, ще премълча за нашите оценки.  Whistling

За лягането - рано си ляга. С тичането по уроци се уморява доста, а и компютърът й е забранен през седмицата. Иначе седне ли, до полунощ не мога да я отлепя от него.
Виж целия пост
# 117
През втория срок Виктория ще е втора смяна. Лошата новина за нея е, че по това време ще си бъда у дома с бебето и изобщо няма да може да спи до обяд  Mr. Green
От снощи е без компютър - вероятно ще е до края на следващата седмица, ако не последва продължение...
Виж целия пост
# 118
От снощи е без компютър - вероятно ще е до края на следващата седмица, ако не последва продължение...

Ние само от седмица сме така - ефектът е потресаващ.  Simple Smile
Виж целия пост
# 119
Не знам колко ще е потресаващ при нас - вероятно ще започне отново да рисува и да чете по много, а учебниците, по които току що уж е учила, ще продължават да си стоят затрупани неизвестно къде. Дано скоро се усети, че ваканцията е свършила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия