Отдалеко - да е леко на СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ

  • 19 391
  • 301
# 150
StaM, все едно аз съм го писала - и дъщеря ми е отличничка (принципно)  Rolling Eyes ...НО.... на входните нива по БЕЛ и математика има 5-ци. За сравнение - на входния тест на Веди (там е на уроци) по математика има почти пълен брой точки, т.е. 6; по български се е представила по-слабо на теста, но затова пък отлично на съчинението и също има почти пълен брой точки.  newsm78 Кое е по-реалното, не знам... все си мисля, че входните нива в училище би трябвало да са по-показателни и това леко ме притеснява... Иначе на входните нива на другите предмети е все със 6-ци.

А тоя прословут Софийски турнир.... В 122-ро няма записване - госпожата я насочила към НПМГ, че е най-близо, но оттам днес ни казаха, че нищо не са чували за Софийския, те записват за Черноризец Храбър.  Shocked Утре ще звъня в СМГ. Ако някой знае кой организира турнира и къде мога да получа информация, ще съм му много благодарна.   bouquet
Виж целия пост
# 151
StaM, все едно аз съм го писала - и дъщеря ми е отличничка (принципно)  Rolling Eyes ...НО.... на входните нива по БЕЛ и математика има 5-ци. За сравнение - на входния тест на Веди (там е на уроци) по математика има почти пълен брой точки, т.е. 6; по български се е представила по-слабо на теста, но затова пък отлично на съчинението и също има почти пълен брой точки.  newsm78 Кое е по-реалното, не знам... все си мисля, че входните нива в училище би трябвало да са по-показателни и това леко ме притеснява... Иначе на входните нива на другите предмети е все със 6-ци.

А тоя прословут Софийски турнир.... В 122-ро няма записване - госпожата я насочила към НПМГ, че е най-близо, но оттам днес ни казаха, че нищо не са чували за Софийския, те записват за Черноризец Храбър.  Shocked Утре ще звъня в СМГ. Ако някой знае кой организира турнира и къде мога да получа информация, ще съм му много благодарна.   bouquet
Госпожата по математика каза че в смг-то се организирало Simple Smile

Виж целия пост
# 152
И аз след дълго лутане из подобни теми да се включа.
Знаете ли мили дами кога е крайния срок за записване за Софийският турнир.
Виж целия пост
# 153
И аз с вас тази година съм кандидат гимназистка, та е започнала от сега да ме тресе една треска, да видим до коя лудница ще стигна накрая.
Виж целия пост
# 154
И аз след дълго лутане из подобни теми да се включа.
Знаете ли мили дами кога е крайния срок за записване за Софийският турнир.

В нашето училище на обявата пише до 17-ти
Виж целия пост
# 155
да,до утре е крайния срок
и на нас на родителската среща така ни казаха
Виж целия пост
# 156
И аз след дълго лутане из подобни теми да се включа.
Знаете ли мили дами кога е крайния срок за записване за Софийският турнир.

В нашето училище на обявата пише до 17-ти

Момичета, а къде става записването?
Виж целия пост
# 157
Дъщеря ми се е записала в училището, в което учи.
Виж целия пост
# 158
Хвърлям по един поглед,но нямам какво да кажа ,освен,че днес младежът трябва да се завърне от ''зелено".Дано да влязат бързо "в час".
Виж целия пост
# 159
в училище,при госпожата им по математика
На родителската среща нашата госпожа направи голяма агитация на този турнир, Grinning
на децата много не им се ходи, защото никой не се беше записал,, но ....тренинга е важен

Госпожата ни спомена и ,за такса от 5 лв??
има ли такова нещо?

Виж целия пост
# 160
Да таксата е 5 лв, а Елица във вашето училище е до понеделник срока. Днес родители на други деца ми разказваха, че децата са много доволни, страхотна програма им били направили, разходили ги из много забележителности.
Виж целия пост
# 161
Викат ни на извънредна родителска среща днес от 13.00  ooooh!
Естествено аз не съм там.
Някой хвърлил шише с вода (това не го чух по телефона) през прозореца и никой не ще да си признае.
И аз попитах "ама пиян ли е бил"  Joy
Виж целия пост
# 162
Предполагам, родителската среща е само за вашия клас  newsm78 Не ми се вярва да е само за шишето с водата, освен ако то случайно не е попаднало върху нечия глава. Миналата година точно преди едно от представленията на театралния клуб един от "актьорите" някак изпусна шишето си с вода през прозореца и почти улучи минаващ по тротоара учител. Нямаше последствия. Шишето да не е било с/от бира?
Виж целия пост
# 163
 Joy Joy Joy
Това да им е проблема /шише с вода/ на малкият в класа  има за една седмица двама гипс и едно
сътресение от днес . Така се расте споко те да учат това са нормални приключения от растежа newsm47
Виж целия пост
# 164
Някой да знае откъде мога да намеря старите теми изтеглени за софийският мат. турнир .
Защото моя син каза, че в клас си ги бил решил, но не ги бил писал  и няма как да ги видя  ......та затова .
за забавление събота и неделя ,иначе няма комп. Ролята на лоша майка вече е заета да знаете  newsm48 newsm48



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия