КОЛЕДНА ПРИКАЗКА - Благотворителни базари на ДБМ 2008г.

  • 86 087
  • 1 188
# 15
Да се запиша и аз, въпреки че след красотите на Шошката незнам дали ще ме приемете в редиците  Embarassed
http://picasaweb.google.bg/vstlis/200802?authkey=zNXkmmhwjuM# Подготвям още няколко идеи, ама само това е готово за сега  Embarassed
Виж целия пост
# 16
Аааааа, не така  Naughty Картичките ти са наистина мнооооого хубави!   bouquet

Благодаря ти, но не мисля че това, което съм направила е кой знае какво. Работливото джудженце реши да ми намери работа за през лятото и понеже съм нарцис, не издържах да не се похваля  Crazy
Виж целия пост
# 17
Записвам се и аз в темата да ви следя и не само. Wink
Шапки и шалчета за малки и по-големи очаквайте от мен.
Виж целия пост
# 18
няма да ви изброявам поименно, само ще ви кажа едно огромно БРАВО и БЛАГОДАРЯ
Повечето от вас ве4е няколко години ни помагат за базарите, които правим основно с ваши произведения и не знам дали съм ви го казвала до сега, но хората, които си купуват от тези красоти и не са от форума НИКОГА не вярват, че нещата са ръчна изработка, честно, не го казвам само ей така, истина е Peace
Виж целия пост
# 19
Миналата седмица две вечери седях и се рових в стари теми да вадя линкове към Коледни красоти, вече работи и нашата Коледна работилница....
Виждам,  bouquet че са се разписали няколко майчета,които безкрайно много ни помогнаха миналата Коледа  Heart Eyes
Успех и много творчески идеи на всички! Заради децата си струва всяко едно усилие!
 Flutter и тази година ще сме безкрайно благодарни на всяка протегната ръка за помощ...на всяко едно колетче с коледни красоти  Heart Eyes
Виж целия пост
# 20
много красота видях в тази тема
Виж целия пост
# 21
Запис и от мен. Дано тази година базарът да е още по-успешен Praynig Hug Peace
Много вдъхновение и свободно време  ви пожелавам  bouquet
Виж целия пост
# 22
Ей, много красиви неща сте сътворили вече  bouquet

Аз от две седмици си събирам нови идеи за тазгодишния Коледен базар.

Засега, със сигурност такива палячовци http://images25.snimka.bg/005624535-big.jpg ще направя. Друго ще има със сигурност, но още не съм решила окончателно

Виж целия пост
# 23
Ей, много красиви неща сте сътворили вече  bouquet

Аз от две седмици си събирам нови идеи за тазгодишния Коледен базар.

Засега, със сигурност такива палячовци http://images25.snimka.bg/005624535-big.jpg ще направя. Друго ще има със сигурност, но още не съм решила окончателно


о тези бяха страшен хит Crazy
едвам ги опазих от колегите в офиса да не ги изкупят преди базара
имаш ли нужда от материали за тях
ВЪОБЩЕ ТВОРИТЕЛКИ МОЛЯ ВИ, СПОДЕЛЯЙТЕ КАКВИ МАТЕРИАЛИ ИМАТЕ НУЖДА БЕЗ ПРИТЕСНЕНИЕ. ТЕЗИ ОТ НАС, КОИТО СА С ПО НЯКОЛКО ЛЕВИ И КРИВИ РЪЦЕ ПОНЕ С ТОВА МОГАТ ДА СЕ ВКЛЮЧАТ И ДА ПОМОГНАТ и за да не питам всяка по отделно какво и трябва, просто си казвайте Hug
Виж целия пост
# 24
Момичета видях, че тази година Коледната приказка вече е започнала, работилницата е отворена и в нея кипи труд.  Hug
Ще ми позволите ли само да надничам при вас и да се радвам на красотите, които създавате.
Много красиви гобленчета, възхищавам се и на всички, които плетат така умело на една кука.

shoshkata - невероятни красоти.  Heart Eyes Картичките са просто прекрасни.
gudzy - страхотни са шишетата.  Hug Много идейни. Влюбена съм в малкото ангелче ловящо звезди.
vst_80 - много симпатични картички  Heart Eyes

Бих искала да Ви помоля да помислите как живеещите в градове, където не се организират Коледни базари могат да си купят нещо, което са харесали.
Благодаря Ви   bouquet
Виж целия пост
# 25
Криси, на мен ми трябва амбалажна хартия, кафява  за ей такива торбета Simple Smile




Знам къде се продава, но съм без кола и от един месец не мога да намеря време да отида Sad

А по великден ми беше казала че имаш ей такива клечки.



Давай ги Wink
Виж целия пост
# 26
амбалажната хартия не е ли една дето ни завиват салама в магазина ooooh!
мога да помоля мъж ми да мине през офиса на тези, само ми кажи какво точно ти трябва
а относно пръчките за сладолед newsm78 не бях аз, днес ще потърся кой предлагаше от тях Rolling Eyes
Виж целия пост
# 27
Принципно, да, но аз си купих такава за салам и не става Joy Много е мека и се къса, не е за торби. Тази е по-жилава, така да се каже...Трябва ми кафява крафтова хартия,  60-80гр.(в краен случай може и 40гр.), да кажем за 20-30лв да вземе, после ще се раберем как да ти дам парички.
Благодаря ти предварително  bouquet Hug

Между другото, ако на някой му се правят торбички, свалих си много подробно ръководство за изработването им.
Виж целия пост
# 28
Момичета,имам някакви бегли спомени,че Слитка от Габрово/ако не бъркам ника и града/имаше много такива пръчки за раздаване newsm78
kalaza,в книжарничката пред завод Фурнир/това е някъде близо до кат май Blush/има всякакви хартии и картони на доста добри цени,цветните хартии бяха май по 50-70 ст.100/70 см.всякакви цветове,има и амбалажна хартия:peace:Друг също евтин вариант е да си купиш готови пликчета,около женския пазар има доста магазинчета и фирми,тука може и Шоши да помага с инфо,че и тя прави пликчета в момента Mr. Green
Аз купих ей такива цветни пръчици от Джъмбо
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210839&pid=7588258
,но са тънички,може и Криси да провери при нея по колко са дървените шпатули за гърло,те са големи и широки и са идеални за целта Mr. Green
Виж целия пост
# 29
Благодаря ти за идеите. Проблемът е че нямам никакво време, поне не по светло Mr. Green Това за готовите торби е много добра идея, ама пак до времето опираме ooooh!

Тези от Джъмбо ги имам и аз, обаче пускат боя Sick В краен случай и тях ще използвам де...Гледам някакъв крафт кит имаш от Джъмбо, не съм го виждала, има ли нещо ново там кат за нас Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия