КОЛЕДНА ПРИКАЗКА - Благотворителни базари на ДБМ 2008г.

  • 86 087
  • 1 188
# 30
Аз купувам готови пликчета - има на пазара Д. Петков, както и на ул. Симеон, между Хр. Ботев и женския пазар.

kalaza, пликовете са страхотни! Обзе ме благородна завист  Crazy  Сега направо ще ме е срам да покажа моите  Laughing

Ако искаш, мога аз да ги купя и да ти ги изпратя, щом нямаш време.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=290052&pid=7958948
Виж целия пост
# 31
Моля те, обясни ми къде на Д. Петков, там мога да използвам мъжа ми да свърши тази работа, вместо да тормозя на Криси мъжа и Mr. Green Горе долу какви пари са, да си направя някаква сметка?

Недей да завиждаш, че още не съм почнала. Да видим до къде ще го докарам...
Виж целия пост
# 32
Може би ще се включа с такива кошнички:
http://images20.snimka.bg/004475831-big.jpg
Виж целия пост
# 33
Събирам идеи  newsm10
Виж целия пост
# 34
Аз ще се обадя на съфорумката от габрово за клечките, сне я си поддържаме постоянна телефонна връзка!
 kalaza може ли линка за тия хубави торбички....в Горна Оряховица не сме продавали такива,да взема да се пробвам,пък може и да се окажа сръчна в ръцете  Mr. Green
Виж целия пост
# 35
Тези точно ги имам само на картинка, а линкът за изработване на торбички, ето го: http://www.wmsandco.com/Resources/GiftBag.pdf

Тук има интересни идейки също.
Виж целия пост
# 36
Ох като ви гледам идейките и вашите красоти ми се иска и аз да направя нещо друго освен гобленчетата, ама пусто няма време  Weary Но ще видя ако остане време може и да направя нещичко.
Виж целия пост
# 37
kalaza ,току що се връщам от пощата/че пращах на Шоши малко фолио/ и видях,че там имат точно такава хартия от тая твърдата PeaceМоже да питаш дали я продават или им е само за колетите newsm78
А в джъмбо ходих преди 2-3 седмици и имаше интересни неща но нямах време да разглеждам,но това е сполучливо-почти 300 фигурки са за 2 лева PeaceСега кажи на лични къде живееш и къде работиш и да те мислим за материалите Peace
Доци,недей да плачеш,малко ли са стоте гоблена дето ще ушиеш Mr. Green
Дидка,питай Сплитка дали тя е с клечките Praynig
Шоши,нали си знаеш колко те обичам Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 38
Аз ще се обадя на съфорумката от габрово за клечките, сне я си поддържаме постоянна телефонна връзка!
 kalaza може ли линка за тия хубави торбички....в Горна Оряховица не сме продавали такива,да взема да се пробвам,пък може и да се окажа сръчна в ръцете  Mr. Green
Сплитка е, аз и писах Mr. Green
дано да са и останали Praynig
последно за хартиите какво да правим
ако тези в пощите вършат работа, голям топ бих могла да изкрънкям, а?
Стейси прекрасни кошнички Hug
Doci недей да омаловажаваш гоблените човек, имайки в предвид колко са трудомекиииииии ooooh!
Виж целия пост
# 39
Чухме се със Сплитка,но ще ми звънне до половин час,че явно неможеше да говори!
kalaza благодаря за линковете   bouquet
Успех на всички   Hug
Виж целия пост
# 40
Намислила съм тази година вместо гоблени и квилинг да правя свещници,това е в суров вид Embarassedнямах свещ и направих една с памучен конец и смола
Виж целия пост
# 41
gudzy, едва ли я продават, по скоро я купуват Mr. Green Имаче нямам нищо против... САмо се притеснявам да не е от тази дето си купих, като за салам, защото тя е много крехка Confused, но тя е по-скоро сива, ако си видяла кафява предполагам е от здравата newsm78
Живея в Бъкстон, работя в Лозенец (зад НПМГ), пътьом минавам през Хиподрума да хвърля малкото в яслата Crazy
Виж целия пост
# 42
Тази в пощата определено е кафява и твърда и на мен ми дадоха веднъж без пари да си опаковам едно колетче Peace
Криска ако имаш връзки в пощата измоли мъничко да има за kalaza и провери моля те имате ли шпатулки за гърло при теб и колко струват Praynig
kalaza,хич не си ми в района,ама ако нещо ти трябва още свиркай ще то измислим Thinking
 vivi75,супер е продължавай в същия дух Peace
Виж целия пост
# 43
Понеже gudzy ми каза, че миналата година  са се продавали като топъл хляб
тези маките чувалчета,


реших да понаправя такива ,че имам и временце,
та отидох днеска в любимия гобленарски магазин и купих червена панама ,
и сега се стягам да шия малките мотивчета.
Хубавото от цялата работа е, че като казах на мацката в магазина за какво и за къде ми трябва червената панама,
тя ми направи 10 % отстъпка и каза ,че ще погледне дребни коледни нещица и ще ни ги даде да шием за базара.
Без пари разбира се.
Разбрахме се да мина след някой друг ден.
Ще мина то е ясно.. Wink

Виж целия пост
# 44
о тези бяха страшен хит Crazy
едвам ги опазих от колегите в офиса да не ги изкупят преди базара
имаш ли нужда от материали за тях
ВЪОБЩЕ ТВОРИТЕЛКИ МОЛЯ ВИ, СПОДЕЛЯЙТЕ КАКВИ МАТЕРИАЛИ ИМАТЕ НУЖДА БЕЗ ПРИТЕСНЕНИЕ. ТЕЗИ ОТ НАС, КОИТО СА С ПО НЯКОЛКО ЛЕВИ И КРИВИ РЪЦЕ ПОНЕ С ТОВА МОГАТ ДА СЕ ВКЛЮЧАТ И ДА ПОМОГНАТ и за да не питам всяка по отделно какво и трябва, просто си казвайте Hug

Ох, много ме зарадва, че са се харесали. Ще се опитам повече да направя.
Засега нямам нужда от материали, благодаря...  Heart Eyes  Виж, ако някъде дават свободно време, много ще ми е от полза  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия