Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 512
  • 1 988
# 765
Момичета, днес една колежка ми даде мостри на парфюми и каталог, които са много добри имитации на оригиналните. На каталога пише FM GROUP World. Пробвах само тези на които имам оригиналите, за да сравня. Мисля че почти се доближават макар и да се усеща лека разлика. Някой попадал ли е на тези парфюми? Какво мислите за тях? Цените са доста ниски. Заслужава ли си?

Цените не бяха ли около 20-22 лв за 30 мл  newsm78... Защото ако е така, не бих казала че са кой-знае колко ниски, като за ментак...
Виж целия пост
# 766
Момичета, днес една колежка ми даде мостри на парфюми и каталог, които са много добри имитации на оригиналните. На каталога пише FM GROUP World. Пробвах само тези на които имам оригиналите, за да сравня. Мисля че почти се доближават макар и да се усеща лека разлика. Някой попадал ли е на тези парфюми? Какво мислите за тях? Цените са доста ниски. Заслужава ли си?
Не знам за другите аромати, но когато се сблъсках с FM GROUP, имах случайно в чантата  Шанс-а на Шанел и Мис Диор Чери, за сравнение newsm78 За "доближаване"- мммм,да "доближават" се като аромати и...толкова, нямат трайност, нямат развитие, което е абсолютно разбираемо, въпреки че дистрибуторката вдъхновено-напористо ги предлагаше като "оригинални" парфюми Mr. Green  Аз рискувах само с два душ-гела, но със сигурност няма да повторя  Mr. Green Ако ще е имитация, според мен по-добрият вариант е Рефан, поне са по-евтини и  по-трайни, имайки впечтления от аромата на някаква "Prada" ,  с която ме трови колежката  Mr. Green
Виж целия пост
# 767
По-добре да си купя нещо евтино, но истинско, отколкото фалшименти.......Не страдам от етикетомания. Peace
Виж целия пост
# 768
Момичета, днес една колежка ми даде мостри на парфюми и каталог, които са много добри имитации на оригиналните. На каталога пише FM GROUP World. Пробвах само тези на които имам оригиналите, за да сравня. Мисля че почти се доближават макар и да се усеща лека разлика. Някой попадал ли е на тези парфюми? Какво мислите за тях? Цените са доста ниски. Заслужава ли си?

И според мен не си заслужава.
Виж целия пост
# 769
Ооо, и аз се подлъгах с едно менте от ФМ Груп и съвсем не усещам даже да се доближават до оригиналите. Имат някаква основна нотка, която да напомня, но иначе са толкова лепкави и задушливи и миришат изкуствено.... Sick Не бих повторила, не можах да изхабя и половината от 30 мл шишенце. Много по-добре е AVON, макар че харесвам само един техен аромат.

iskra72, аз имам Crystal Noir, тамън 2 броя  Mr. Green Мъжа ми ми беше подарил ЕДП, а по-късно шефа ми - ЕДТ + боди лосиона+ душ-гела. Първият е далеч по-траен и наситен като миризма и аз го харесвам повече, затова си го ползвам предимно вечер. Тоалетната вода ми е екстра за през деня  Peace За протокола - бяла, с тъмна коса съм хаха (то се вижда де на снимката). Н аз не усещам в него никакъв кокос! newsm78

Момичета, исках да ви питам какви аромати харесват мъжете около вас? Прави ми впечатление, че сякаш се опияняват от по-несложни и цветни аромати като цяло. Например днес съм с Парижката любов на Нина Ричи и колегите се спукаха да ме душат и да ми се радват. Мъжа ми обожава по-горе описаното Версаче, иска и той да се пръска с него! Laughing Един приятел се изказа за Хипноуза на Ланком, че му "дразнел" сетивата в много положителна насока! Crazy Най-много комплименти обаче съм получавала, когато съм била с Амор Амор на Кашарел! Shocked Определиха го като афродизиак, екзотика, секс и страст, а най-милото нещо бях чула от един таксиметров шофьор, който се обърна и ми каза: "Все едно в колата ми е влязло цвете!"
Ползвам много разнообразни аромати, но никой от мъжете не се впечатлява от Целувката на дракона например, или Коко Мадмоазел.  Tired Как е при вас? Наистина ми е интересно!  bouquet
Виж целия пост
# 770
По мои наблюдения мъжете харесват сладките цветни парфюми- намират ги женствени и съблазнителни.

Белучи, репликата на таксиджията мисля че не е показателна, намирисва ми на плоска свалка ,а не на оценка на парфюма.  Peace
Виж целия пост
# 771
Белучи, репликата на таксиджията мисля че не е показателна, намирисва ми на плоска свалка ,а не на оценка на парфюма.  Peace

Karen, човекът беше възрастен и ми се стори доста сериозен, не продължи с някакви глупави реплики. А най-важното е, че в колата не миришеше на застояло, както се е случвало често в др таксита  Sick Та затова ми стана мило, беше казано простичко и нежно!
Виж целия пост
# 772
Твърде е субективно, не бих могла да обобщя мъжките вкусове. Харесвали са ме и с шипровия Агент и със Златото и с Будоара... та до нежните Нилски градини и Клое.

Според мен това се определя най-вече от типажа жени, които харесва даден мъж - миловидни, такива с по-хард излъчване, кокетно-глезени и прочие.
Виж целия пост
# 773
По темата за мъжете ... MM (Моят Мъж) определено не харесва онова, което аз харесвам. Всъщност само за един много стар парфюм, даже не помня как се казваше, съм чувала да го хареса. Това, може да се каже, е една моя лична драма  Mr. Green . За други мъже не знам - не са ми казвали каквото и да било.
Виж целия пост
# 774

Момичета, исках да ви питам какви аромати харесват мъжете около вас? Прави ми впечатление, че сякаш се опияняват от по-несложни и цветни аромати като цяло. Например днес съм с Парижката любов на Нина Ричи и колегите се спукаха да ме душат и да ми се радват. Мъжа ми обожава по-горе описаното Версаче, иска и той да се пръска с него! Laughing Един приятел се изказа за Хипноуза на Ланком, че му "дразнел" сетивата в много положителна насока! Crazy Най-много комплименти обаче съм получавала, когато съм била с Амор Амор на Кашарел! Shocked Определиха го като афродизиак, екзотика, секс и страст, а най-милото нещо бях чула от един таксиметров шофьор, който се обърна и ми каза: "Все едно в колата ми е влязло цвете!"
Ползвам много разнообразни аромати, но никой от мъжете не се впечатлява от Целувката на дракона например, или Коко Мадмоазел.  Tired Как е при вас? Наистина ми е интересно!  bouquet


Наистина бях озадачена,но най-много комлименти съм получавала за Eternity Moment, след него се нарежда Червеното Лакроа newsm78 Черната орхидея,която носех с огромно удоволствие, беше подминавана най-вече с мълчание  Thinking ,Кингдъм-а беше определен като "мнооооого тежък", Кристобал за "канелен", а класическия Линстант за "ужасен"  Mr. Green Та за себе си стигнах до извода, че мъжете харесват по-ненатрапчиви аромати. Мнението ми базирано в/у коментари на колеги, познати, таксиджии и т.н.  hahaha
Виж целия пост
# 775
Момичета благодаря ви! И аз тука ги душа и взех да се разочаровам, но след като прочетох и вашите мнения, взех категоричното решение да не правя опити дори и с един аромат! Благодаря ви!
Виж целия пост
# 776
По отношение на мъжете и какви парфюми ги привличат, мисля, че това са сладникавите. Спомням си, че бях с Хипноуз на Ланком и шефа ми постоянно идваше в кабинета и се шегуваше, че парфюма ми го привличал и му действал някак особено.
Виж целия пост
# 777
........Та за себе си стигнах до извода, че мъжете харесват по-ненатрапчиви аромати. Мнението ми базирано в/у коментари на колеги, познати, таксиджии и т.н.  hahaha

Mдаа, онзи ден бях пръснала на китката си Шанел N19 и братовчед ми ме пита с какво калпаво менте го моря, миришело на Етнографски музей.  Joy Виж, Омния Кристалин било друго нещо!

Асса, душна ли N19? Хареса ли ти?  Hug
Виж целия пост
# 778
По отношение на мъжете и какви парфюми ги привличат, мисля, че това са сладникавите.

Aз пък съм чувала мнение от мъж, как ненавижда сладките аромати, особено ако имат ягодово-малинови нотки. Същият този, който ми направи комплимент за Агента.
Т.е. изобщо не може да се поставят всички в една графа "мъжки вкус"

Моят мъж общо взето явно има широки вкусови граници, като моите  Mr. Green.
Не е имало случай да не е харесал парфюм, който съм избрала да имам.
Виж целия пост
# 779
моят съпруг харесва Кристобал /и казва, че би го ползвал с удоволствие ако беше мъжки/, харесва също Алиен и Линстан. Най - много комплименти получавам от него обаче когато току що съм се напръскала с ....... дезодорант  Rolling Eyes
Шефа ми също ми е правил комплимент за Кристобал-а
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия