Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 505
  • 1 988
# 870
Някой купувал ли е тестер на някой от парфюмите на Диор? Дали идват с капачка?  newsm78
Виж целия пост
# 871
Всички тестери на Диор са с капачки Peace
Виж целия пост
# 872
Всички тестери на Диор са с капачки Peace

да
Виж целия пост
# 873
Аз най вероятно ще поръчам Агент Провокатор от намаленията в Ягодка.Мислих,мислих и намеренията ми се обърнаха на 180 градуса.И още един,най вероятно Rumeur Thinking

Защото Кенет Кол не ми харесва толкова колкото Rumeur.Нося го от 2 дена от една мостра и го усещам леко мъжки,има нещо от Исей Мияки в него...първия път само от душкане много ми хареса,изсъхна на листчето много цветно,но на кожата е друг.Не е лош,но не съм на тази вълна в момета и затова се разубедих.Много ми е любопитен Eau Florale на Лакроа,никой нищо не каза за него,но попрочетох тук и там и имам чувството че ще е хубав.Но за този месец един Провокатор и един Rumeur ми стигат Peace
Виж целия пост
# 874
Densi, би ли споделила по-подробно за Принцесата - имам 18 год. "попреминаваща" пубертета тийн и се чудех дали ще и хареса /слушаща Линкин Парк , Еванесънс ,Рамщайн и т.н./  Mr. Green- фенка е на Макс Мара/класическата/... а за подарък сета е чудесен
Виж целия пост
# 875
И аз харесвам тези групи, но годините ми са почти двойно!  Blush
Виж целия пост
# 876
Като ви чета, явно съм щастливка, че се харесахме с Будоара, Агента ми стана любов от първо помирисване, от Ерме харесвам не всичко, но присъства с три представитела в гардероба ми  Grinning

Държа да отбележа обаче, че изобщо не съм повлияна от форумските течения, т.е. тествах и имах ароматите доста преди да са така обсъждани тук.  Simple Smile Просто истински ме спечелиха.
Виж целия пост
# 877
Явно никой не го е тествал този Манифик на ланком.

Утре ще ходя да го проверя, защото по описание много ме интригува.

Narina 5th avenue nights  също ме заинтригува, но досега не съм го виждала тук.
Класическото пето авеню много ми харесва, ако имат нещо общо значи и този ще е добър.
Като цяло Елизабет Арденските аромати много ми допадат. По евтинки са (не знам защо), но според мен много добри. Сега си чакам един Сплендор от размяна да си се пръскам с него на воля. Той ми е ароматът-спомен от студентските години.
Виж целия пост
# 878
eta, любопитна съм, кои три Hermes-а имаш?
Ех, Dior, къде съм била...през всичкото това време!?
За моя огромна изненада, започнах да си "падам" по "по-сериозни миризми".
Към "него" ме "заведе" един коментар на Mims...
Та...от днес, съм доволно-щастлива и горда притежателка на Hypnotic Poison...
Mims...  bouquet...За теб!
Виж целия пост
# 879
eta, любопитна съм, кои три Hermes-а имаш?
Ех, Dior, къде съм била...през всичкото това време!?
За моя огромна изненада, започнах да си "падам" по "по-сериозни миризми".
Към "него" ме "заведе" един коментар на Mims...
Та...от днес, съм доволно-щастлива и горда притежателка на Hypnotic Poison...
Mims...  bouquet...За теб!

Удоволствието е за мен  Hug
Виж целия пост
# 880
venush, другите авеню-та не съм ги душила, не знам защо, но на този се спрях от любопитство и си допаднахме. Просто не е някаква тръпчива, драстична, лепкава или тежка миризма, което най-вероятно го прави парфюм, харесван от повечто жени (лично мнение)
Виж целия пост
# 881
Та...от днес, съм доволно-щастлива и горда притежателка на Hypnotic Poison...
Mims...  bouquet...За теб!

И аз искам пък! Crossing Arms Вече 1 месец редувам всички парфюмерии по центъра и ходя да си го пръскам. Любов от първо подушване, за съжаление няма да ме огрее скоро  Tired

Magda-Bagda, честит да ти е. Със здраве да си се 'тровиш' с него! Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 882
eta, любопитна съм, кои три Hermes-а имаш?


имам:

Un Jardin Sur Le Nil
24 Faubourg
Elixir des Merveilles


в уиш-листата ми за лятото са:

Kelly Caleche
Hiris
Un Jardin Après la Mousson
Eau des Merveilles

ами като гледам  newsm78 излиза, че съм фен на бренда  Grinning
Виж целия пост
# 883
Та...от днес, съм доволно-щастлива и горда притежателка на Hypnotic Poison...
Mims...  bouquet...За теб!

И аз искам пък! Crossing Arms Вече 1 месец редувам всички парфюмерии по центъра и ходя да си го пръскам. Любов от първо подушване, за съжаление няма да ме огрее скоро  Tired

Magda-Bagda, честит да ти е. Със здраве да си се 'тровиш' с него! Mr. Green Hug
И аз , и аз.Само че искам Еликсира, но ще се примиря и с този. Честит Magda-Bagda и да си купиш други мечтани.
Виж целия пост
# 884
Някоя от вас пазарувала ли е от този сайт-parfumery-bg.com ,че нещо цените са доста по ниски дори и от Ивис?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия