Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 520
  • 1 988
# 930
едва ли откривам топлата вода,но днес видях в една варненска парфюмерия 2та вариянта на че рната орхидея на том форд,флауърбомб,че даже имали и хепи спирит на шопард,който отдавна дебна Grinning
Kaloqnis, в коя парфюмерия си ги гледала?

Pelagia, предполагам, че Калоянис говори за магазина в Пфое мол. Там поне ги видях аз още през лятото, бях писала за това. На убийствени цени бяха. Сега не знам, не съм ходила скоро. Може би Калоянис ще ни осветли с по-прясна информация  Wink
Виж целия пост
# 931
Някой има ли представа от това:
http://parfumery-bg.com/products/NEW-Lancome-Peut%252dEtre-%D0%B … D0%BC%D0%BB..html


Стана ми интересен този "електрически момент"! Mr. Green
Виж целия пост
# 932
Ми те хората са направили цял сайт ,обяснили са ви всичко,а вие -що това е така
еееййй щом са написали електрически значи е така! тока ще ви удари от техните парфюми  Joy
Виж целия пост
# 933
едва ли откривам топлата вода,но днес видях в една варненска парфюмерия 2та вариянта на че рната орхидея на том форд,флауърбомб,че даже имали и хепи спирит на шопард,който отдавна дебна Grinning
Kaloqnis, в коя парфюмерия си ги гледала?
[/quote]
във пфое мол на 2я етаж,забравих и името,но преди бяха във валентина Peace

мимс права си-цените стрелят,орхидеята беше 200 и нещо за 100мл,а бомбата и тя там някъде,сравнено с франгрейс идват с по около 30-40 лв.по скъпи.Но по не може да се тестват,пък иначе да живее франфрейса Mr. Green
Виж целия пост
# 934
едва ли откривам топлата вода,но днес видях в една варненска парфюмерия 2та вариянта на че рната орхидея на том форд,флауърбомб,че даже имали и хепи спирит на шопард,който отдавна дебна Grinning
Kaloqnis, в коя парфюмерия си ги гледала?
във пфое мол на 2я етаж,забравих и името,но преди бяха във валентина Peace

мимс права си-цените стрелят,орхидеята беше 200 и нещо за 100мл,а бомбата и тя там някъде,сравнено с франгрейс идват с по около 30-40 лв.по скъпи.Но по не може да се тестват,пък иначе да живее франфрейса Mr. Green
[/quote]

Да, същите, които бяха във Валентина. На първия етаж е обаче, срещу кафето  Peace. Да не би пък да са се преместили на втория, или ти се бъркаш нещо?
Виж целия пост
# 935
едва ли откривам топлата вода,но днес видях в една варненска парфюмерия 2та вариянта на че рната орхидея на том форд,флауърбомб,че даже имали и хепи спирит на шопард,който отдавна дебна Grinning
Kaloqnis, в коя парфюмерия си ги гледала?
във пфое мол на 2я етаж,забравих и името,но преди бяха във валентина Peace

мимс права си-цените стрелят,орхидеята беше 200 и нещо за 100мл,а бомбата и тя там някъде,сравнено с франгрейс идват с по около 30-40 лв.по скъпи.Но по не може да се тестват,пък иначе да живее франфрейса Mr. Green

Да, същите, които бяха във Валентина. На първия етаж е обаче, срещу кафето  Peace. Да не би пък да са се преместили на втория, или ти се бъркаш нещо?
[/quote]

може и на 1я да са,не съм сигурна newsm78
Виж целия пост
# 936
моля всички за съвет търся си аромат цветна композиция с преобладаващо ухание на зюмбюл ако можете да ме упътите какво да си закупя много бих се радвала
Виж целия пост
# 937
"Сицили" на Д&Г харесва ли ти?
Ама там е някакъв див зюмбюл.  Thinking
Виж целия пост
# 938
Момичета,някой има ли поглед върху Apparition на   Ungaro  и  Rubylips на  Salvador Dali?
Моля,помагайте!Искам да поръчам един от двата,но се чудя кой ooooh!
Виж целия пост
# 939
А забелязвате ли как всичко около вас поема от уханията ви?
Коланът на колата ми, например, така се е пропил с различни парфюми, че ухае на парфюмерия.  Crazy
Същото е и с лаптопа, пластмасата изглежда доста задържа. Якета, чанти, дрехи... за там да не говорим.
И да пропусна да си сложа парфюм (което граничи с невероятното), не оставам без аромат.  Laughing
Виж целия пост
# 940
Забелязвам!  Grinning
Миналата вечер минавайки през коридора ме лъхна аромат - веднага забих нос в якето на половинката, но нищо. Оказа се , че моето ухае на Адикт от предишния ден.
Виж целия пост
# 941
А забелязвате ли как всичко около вас поема от уханията ви?

да, но не ме радва особено  Tired
може би ако имах един 'мой си' парфюм щях да съм много доволна, но така става лудница от ухания
Виж целия пост
# 942
Бубси, точно това, като се смесят различните парфюми буквално мирише на парфюмерия  Grinning
Пропуснах да спомена бужутата (фен съм на стоманените). Ако нося нещо на врата спокойно мога да мина без парфюм, толкова силно излъчват  Crazy

Карен, то тъй излиза, че не можем да ги хванем в издънка  Thinking ще каже "ми това е твоят парфюм!"  Grinning
Виж целия пост
# 943
Момичета,някой има ли поглед върху Apparition на   Ungaro  и  Rubylips на  Salvador Dali?
Моля,помагайте!Искам да поръчам един от двата,но се чудя кой ooooh!
Имах Apparition Ungaro - сладък с преобладаващ аромат на малини, на мен ми идваше малко задушен,  Sickно си има фенове, другия не го знам Simple Smile
Виж целия пост
# 944
Бубси, точно това, като се смесят различните парфюми буквално мирише на парфюмерия  Grinning

моят мъж казва, че мириша на парфюмерия, когато усети Будоар  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия