Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 518
  • 1 988
# 945
ох изчаками се чакалото за тоя будоар,тези дни ще е Laughing
у нас цялата къща мирише на моите парфюми,направо точно като парфюмерия е.
Виж целия пост
# 946
трагедията настава, когато се заема с отливане на пробички - тогава как ухае/мирише-е-е, не е истина Simple Smile

ета, до два дни ще имаш поща  Whistling
Виж целия пост
# 947
Mims, Kaloqnis, благодаря ви  bouquet. И аз си мислех, че става въпрос за Пфое мол. Трябва да отида до там да поразгледам. Но като знам, че нищо няма да купя...
Виж целия пост
# 948
Mims, Kaloqnis, благодаря ви  bouquet. И аз си мислех, че става въпрос за Пфое мол. Трябва да отида до там да поразгледам. Но като знам, че нищо няма да купя...

Е, поне може да се тества  Laughing
Макар че като гледам как върви курса на долара, разликата е нищожна.

eta, има го този момент и при мен с насищането на тъкани и различни материи с парфюми. Ама пустите му цигари се опитват да доминират над всичко  Tired Гадост  Sick
Виж целия пост
# 949
Този ми е фаворит в момента:http://www.bulpics.com/images/Chanel/27102008369.jpg
Виж целия пост
# 950
Ooo, Шанел, липсваше ми, къде се изгуби?  Grinning
Виж целия пост
# 951
Ета,здравей.Малко попътувахме през лятото,после си бях тук.
Виж целия пост
# 952
Шанел, радвам се ,че пак си тук. И на мен ми е любим Hug
Виж целия пост
# 953
Имаше питане за аромат със зюмбюл.
Душа си тестерчето от Chanel Кристал. Той е със зюмбюл. На мен ми харесва - много свежо и цветно едновременно. Напомня (върху хартийката, не знам как ще е върху кожа) на Diоrella, а пък той също ми е сред любимите. С предупреждение, че моята любима група са цветните шипри.
Виж целия пост
# 954
Boudoir- а ми е пристигнал и отивам да го взема  smile3508 newsm44 smile3521
Виж целия пост
# 955
дано ти хареса и със здраве да си го ползваш! чакаме отзиви Simple Smile
Виж целия пост
# 956
и 4те ми парфюмчета от ягодка са пристигнали,барабар с будоара и още 2 на сляпо и то само за 5-6 дни Crazy Crazy Crazy newsm44 newsm68 smile3534
Виж целия пост
# 957
и 4те ми парфюмчета от ягодка са пристигнали,барабар с будоара и още 2 на сляпо и то само за 5-6 дни Crazy Crazy Crazy newsm44 newsm68 smile3534
верно ли Shockedаз имам от 21 поръчка,дали да я чакам
Виж целия пост
# 958
Калоянис, какво получи?
Виж целия пост
# 959
.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия