Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 517
  • 1 988
# 990
така...получих будоар най накрая,инсайд на трусарди,екстрийм на пол смит и ламб на гуен стефани.Последните 2 са насляпо и отиват за размяна.поръчките са от 19,20 и 21.10.
Моля те кажи нещо за Ламбя,защото и аз си го поръчах на сляпо. Tired


ох хич не ми допадна,плодово цветен,според мен малко безличен,траен е ,но по лек.Даже не мога да преценя на какво точно мирише ooooh!
Виж целия пост
# 991
така...получих будоар най накрая,инсайд на трусарди,екстрийм на пол смит и ламб на гуен стефани.Последните 2 са насляпо и отиват за размяна.поръчките са от 19,20 и 21.10.
Моля те кажи нещо за Ламбя,защото и аз си го поръчах на сляпо. Tired


ох хич не ми допадна,плодово цветен,според мен малко безличен,траен е ,но по лек.Даже не мога да преценя на какво точно мирише ooooh!

Мерси много,дано до няколко дни пристигне. Simple Smile Това ми е първият поръчан "на сляпо". Laughing
Виж целия пост
# 992
Ако кажа , че не се харесахме с Агента, ще е слабо казано Sick, пръснах само на ръката си и не посмях повече Grinning, сега като чуя шипри и бягам надалеч, после се престраших да пробвам Метресата - виж това е парфюм от който не се страхувам Embarassed мога да го нося, но мога и без него, Laughing
Метресата тежка и сладникава ли е ? newsm78
Искам да иси взема някой от Агентите. Mr. Green
Не мога да кажа , че е тежка има нещо сладникаво, но на мен по-скоро ми сапунее малко Rolling Eyes
Виж целия пост
# 993
Калоянис, а за Будоара какво ще кажеш?

Или още го опознаваш  Flutter
Виж целия пост
# 994
Аз съм голяма фенка на Нина на Нина Ричи,всички на Thierry Mugler,Crystal Noir на Versace.....общо-взето на сладникавите миризми. baby_neutral
Кой от трите Агента да взимам? Mr. Green
Виж целия пост
# 995
Метресата!
Виж целия пост
# 996
Калоянис, а за Будоара какво ще кажеш?

Или още го опознаваш  Flutter


а,него го мирисах доста преди да го поръчам и много ми хареса,за мен има и колекционерска стойност Peace
Виж целия пост
# 997
И аз чакам своят Будоар тази седмица надявам се. )))) Предполагам ще ми хареса също толкова много и върху мен. )))
Виж целия пост
# 998
а,него го мирисах доста преди да го поръчам и много ми хареса,за мен има и колекционерска стойност Peace

Мхм, бера плодове на пробите, дето пращах и носих  Grinning Ягодата трябва да ми подарят един Будоар за слуая, докарала съм го  Laughing
Виж целия пост
# 999
Аз поръчах насляпо Пол Смит Екстрийм, дано ми хареса,че иначе не знам. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 000
Сърбят ме ръцете като ви слушам за този Будоар Mr. Green

Обаче твърдо съм решила първо да си изпълня списъка  bowuu  /а и вероятността да уцеля на сляпо е нищожна/


Виж целия пост
# 1 001
Сърбят ме ръцете като ви слушам за този Будоар Mr. Green

Обаче твърдо съм решила първо да си изпълня списъка  bowuu  /а и вероятността да уцеля на сляпо е нищожна/




е ,не е за насляпо
Виж целия пост
# 1 002
Мерси   bouquet
А емоционалния на кой би го оприличила?(последен въпрос по темата Mr. Green)
Виж целия пост
# 1 003
Мелиса,
аз имам Емотионел-а и за мен е много лек,нежен,романтичен парфюм.Усещам горчив оттенък,мисля,че е на пипера/розов/,в състава му има японски османтус и бял чай.На мен точно от чая ми хладнее и точно затова го купих.Първото ми влечатление беше за една резлива нотка,която адски ми хареса.След време става леееко сапунест,но съвсем леко.Незная какви са му цветята,но ги усещам определено горчиви,примесени с мускусна миризма-абе,хубав е!Напомня ми на Фор хер на Нарциско,освен това е и много траен!
Виж целия пост
# 1 004
Аз съм голяма фенка на Нина на Нина Ричи,всички на Thierry Mugler,Crystal Noir на Versace.....общо-взето на сладникавите миризми. baby_neutral
Кой от трите Агента да взимам? Mr. Green

Малко късно се включвам, но след като обичаш сладникави - вземи четвъртия - Стрип. Най-сладък е от всички. Ако ти се рискува де.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия