Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 505
  • 1 988
# 975
пиши #5 дали ще пристигне в тази опаковка, моля Simple Smile
с кеф да си ги пръскаш всичките!

за #1

Цитат на: bubanka
Гушнах вече белия Кашмир - разочарована съм  Rolling Eyes - доста е по-лек /но е едт, а не едп какъвто е другият ми Кашмир/ и нетраен, не е толкова тежък и сладостен, сладострастен и опияняващ, има една идея по-дървесна нотка - би бил добър избор за всеки, който намира оригиналния за прекалено сладък и задушаващ  :wiz:

Сега попитах...Всъщност Кашмир си е класическия Кашмир с червеното цвете отдолу и самата течност не е такава светла, а с кехлибарен цвят и в червена кутия, edp, т.е. ще донесaт този:

Дано да ми хареса. Praynig
Утре ще докладвам кое ми е харесало и кое не. Grinning


Виж целия пост
# 976
А забелязвате ли как всичко около вас поема от уханията ви?
Коланът на колата ми, например, така се е пропил с различни парфюми, че ухае на парфюмерия.  Crazy
Същото е и с лаптопа, пластмасата изглежда доста задържа. Якета, чанти, дрехи... за там да не говорим.
И да пропусна да си сложа парфюм (което граничи с невероятното), не оставам без аромат.  Laughing
на мен каишката на часовника ми ухае Laughing
и цялата чанта, понеже все влача нещо в нея
а в момента пухчетата на якето, напръсках го с  новия Инсоленс и  сега при всяко излизане в коридора ходя  и душа
Виж целия пост
# 977
Може ли да кажете нещо повече за:

Cartier -DELICES FRUITEE
Agent Provocateur EAU EMOTIONELLE

  bouquet
Виж целия пост
# 978
А забелязвате ли как всичко около вас поема от уханията ви?
Коланът на колата ми, например, така се е пропил с различни парфюми, че ухае на парфюмерия.  Crazy
Същото е и с лаптопа, пластмасата изглежда доста задържа. Якета, чанти, дрехи... за там да не говорим.
И да пропусна да си сложа парфюм (което граничи с невероятното), не оставам без аромат.  Laughing
на мен каишката на часовника ми ухае Laughing
и цялата чанта, понеже все влача нещо в нея
а в момента пухчетата на якето, напръсках го с  новия Инсоленс и  сега при всяко излизане в коридора ходя  и душа
JoyЕх...така си е! Добре че в живота ги има тези малки, хубави "изненадки"
Виж целия пост
# 979
Та...от днес, съм доволно-щастлива и горда притежателка на Hypnotic Poison...
Mims...  bouquet...За теб!

И аз искам пък! Crossing Arms Вече 1 месец редувам всички парфюмерии по центъра и ходя да си го пръскам. Любов от първо подушване, за съжаление няма да ме огрее скоро  Tired

Magda-Bagda, честит да ти е. Със здраве да си се 'тровиш' с него! Mr. Green Hug
Bellucci,много ти благодаря, за сладкото пожелание!  bouquet
Чак сега го видях, пропуснала съм ден-два Hug
Виж целия пост
# 980
Може ли да кажете нещо повече за:

Cartier -DELICES FRUITEE
Agent Provocateur EAU EMOTIONELLE

  bouquet
Имам Cartie delices, но доколкото знам имат малка разлика с фруктовата версия, и тя май е за сметка на трайността Cry, всъщност освен по-лека, ефирна и по-нетрайна друга разлика не намирам newsm78
Виж целия пост
# 981
Мерси,него го на много места в София-няма да го поръвам на сляпо, Hug
Но за Емоционалния Агент се чудя. Thinking
Виж целия пост
# 982
Мерси,него го на много места в София-няма да го поръвам на сляпо, Hug
Но за Емоционалния Агент се чудя. Thinking
За Емоционалния агент сигурно ще се включи някой, който го има или поне го е пробвал, аз имах Агента Sick и нямам никакво желание да  пробвам емоционлната му версия Grinning
Виж целия пост
# 983
Мерси,него го на много места в София-няма да го поръвам на сляпо, Hug
Но за Емоционалния Агент се чудя. Thinking
За Емоционалния агент сигурно ще се включи някой, който го има или поне го е пробвал, аз имах Агента Sick и нямам никакво желание да  пробвам емоционлната му версия Grinning
Защо? Mr. Green
Виж целия пост
# 984
Ако кажа , че не се харесахме с Агента, ще е слабо казано Sick, пръснах само на ръката си и не посмях повече Grinning, сега като чуя шипри и бягам надалеч, после се престраших да пробвам Метресата - виж това е парфюм от който не се страхувам Embarassed мога да го нося, но мога и без него, Laughing
Виж целия пост
# 985
Мерси.  bouquet
Дано някой,който е ползвал "емоционалната" версия я опише. Hug
Виж целия пост
# 986
така...получих будоар най накрая,инсайд на трусарди,екстрийм на пол смит и ламб на гуен стефани.Последните 2 са насляпо и отиват за размяна.поръчките са от 19,20 и 21.10.
Виж целия пост
# 987
Мерси.  bouquet
Дано някой,който е ползвал "емоционалната" версия я опише. Hug
на лавандулов спирт ми мирише на мен емоционалния.
Виж целия пост
# 988
така...получих будоар най накрая,инсайд на трусарди,екстрийм на пол смит и ламб на гуен стефани.Последните 2 са насляпо и отиват за размяна.поръчките са от 19,20 и 21.10.
Моля те кажи нещо за Ламбя,защото и аз си го поръчах на сляпо. Tired
Виж целия пост
# 989
Ако кажа , че не се харесахме с Агента, ще е слабо казано Sick, пръснах само на ръката си и не посмях повече Grinning, сега като чуя шипри и бягам надалеч, после се престраших да пробвам Метресата - виж това е парфюм от който не се страхувам Embarassed мога да го нося, но мога и без него, Laughing
Метресата тежка и сладникава ли е ? newsm78
Искам да иси взема някой от Агентите. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия