Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 510
  • 1 988
# 1 110
СЕГА се отваря!
Виж целия пост
# 1 111
Моля за мнения кой от двата:

Miss Balmain Eau De Toilette Spray- или-  Eau d Ivorie.


по описание Жоли Мадам би трябвало да ти хареса най-много
едно от момичетата не в този форум има Мис Балман, но не откривам дали е писала за него или само сме говорили за парфюма
тя е върл фен на Кабошар /най-големият, който познавам/ и съжаляваше, че е взела Мис, а не Мадам - смисълът май беше, че е слаб или нещо подобно
искаш ли да я питам?
Виж целия пост
# 1 112
кой е тоя друг форум,и верно ли агента е син на вивиан Shocked
Виж целия пост
# 1 113
кой е тоя друг форум,и верно ли агента е син на вивиан Shocked

козметичния клуб, но вече работи Simple Smile
че защо да не й е син Simple Smile
Виж целия пост
# 1 114
кой е тоя друг форум,и верно ли агента е син на вивиан Shocked

козметичния клуб, но вече работи Simple Smile
че защо да не й е син Simple Smile
просто ми стана интересно
Виж целия пост
# 1 115
Моля за мнения кой от двата:

Miss Balmain Eau De Toilette Spray- или-  Eau d Ivorie.


по описание Жоли Мадам би трябвало да ти хареса най-много
едно от момичетата не в този форум има Мис Балман, но не откривам дали е писала за него или само сме говорили за парфюма
тя е върл фен на Кабошар /най-големият, който познавам/ и съжаляваше, че е взела Мис, а не Мадам - смисълът май беше, че е слаб или нещо подобно
искаш ли да я питам?
Да ,любопитно ми е какво ще е мнението и за тези парфюми.
Виж целия пост
# 1 116
Аз пък се сдобих с Apparition на  Ungaro току-що.Много интересна миризма и наистина мирише на малини.

Честито! имала съм го, на мен ми идваше вкусно-сладко-свеж. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 117
не помня, някакво клюкарско предаване гледах преди време, но ми се вътри, че беше поне 20 г. по-пресен от нея

малко за нея http://www.viewsofia.com/page.php?key=article&id=2173

 Joy Joy Joy
Жесток лаф  Hug

бравос! много мЪ кефи! дано и ние , дето така усърдно се парфюмираме и прочие като станем на 70 и отгоре да сме така алтернативни....
Виж целия пост
# 1 118
кой е тоя друг форум,и верно ли агента е син на вивиан Shocked
Вярно е. Пък и стиловете им си приличат. Такива провокативни, секси, интимни. Нампример Кингдъм и Будоар са ми от такова естество Simple Smile
Виж целия пост
# 1 119

1. Chopard - Casmir - твърде много ми заприлича на Шанел 5 и затова ме разочарова.  Sad
...
5. Givenchy - Fleur d'Interdit ... Пристигна в същата зелена кутия.

не мога да повярвам, че Кашмир може да ти прилича на #5; явно трябва да си опресня спомена за Шанела  Peace

а бутилката на Фльор-а същата като тази на картинката ли е? или само кутийката?

за помпите от приятелка знам, че бързо изветряват и се изпаряват парфюмите, но пък са толкова красиви и много ме блазнят  Rolling Eyes

На мен Шанел 5 ми е цветно-алдехиден, а Кашмир е оринталско-ванилов. Въобще не са ми еднакви.Харесвам много кашмир (ама при мен всичко, което на Индия ми напомня ми е драго Mr. Green)
Виж целия пост
# 1 120
Аз също мисля, че Кашмира въобще не прилича на Шанел 5. Ползавам Шанел 5 от години и е най-алдехидния парфюм които познавам лично аз. Ама така хубаво ми се разстилат тези алдехиди.Но не е ориенталски.А Кашмира е сладък, лепкав и ориенталски.
Виж целия пост
# 1 121
Ето на това му викам различие в обонянието и възприятията.
Кашмир е един от първите парфюми,които съм имала...на Шанел 5 изобщо не бих го оприличила,на нито един Шанел не бих.
Ориенталски,топъл,сладък аромат с преобладаваща ванилия пудра,точното име-кашмирен !!!

Класик на ЖПГ много ми харесваше за няколко напръсквания,след това до болка ми омръзна.Насила изпръсках 70 мл от 100 и оставих 30 ей така да го има...

Агент Провокатор син на Уестууд....не съм учудена,но ми стана интересно,я раздуйте.

Днес се полях с Rumeur,още мирише...и понеже за пръв път го нося на кожата цял ден да споделя по обстойно: траен,силен...бели цветя.Прилича си много с Ловли,само дето изсъхва по сладко и по топло.
Два на Вера Уанг душках-хубави,свежи,леки,цветно-плодови....
И Метресата отново...има ориенталски бекграунд,може би го усещам заради подправчиците в него,леко на заден план...но все пак

В четвъртък пак ще ходя да душа Mr. Green  има вечерна изложба/продажба в парфюмериите...
Виж целия пост
# 1 122
Мими, Александър Маккуин е син на Уестууд Hug
На мен пък Рюмюра не ми стои добре. Нищо сладко и секси не намирам в него Rolling Eyes
Не ,че сладко е равно на секси, но ми е доста хладен Confused
Виж целия пост
# 1 123
Мими, Александър Маккуин е син на Уестууд Hug
Не Алигзандър Маккуин не и е син,а синът Джоузеф Уестууд и притежава магазин за бельо Агент Провокатор и така е известен самия той.
Виж целия пост
# 1 124
Мими, Александър Маккуин е син на Уестууд Hug
Не Алигзандър Маккуин не и е син,а синът Джоузеф Уестууд и притежава магазин за бельо Агент Провокатор и така е известен самия той.
Боже, никога не е късно човек да стане за резил. Странно защо в руските сайтове четох,че е Ал. Маккуин сина и Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия