Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 505
  • 1 988
# 1 740
Асса, Будоар е доста далеч от шипри като Агента, Шанел 19, Шанел Кристал, Кели Калеш, Ароматикс Елексира, Eau du Soir, Soir de Lune и т.н.

Мисля, че е грешно определен, той си е цветно-ориенталски от където и да го погледнеш.

Виж целия пост
# 1 741
Белучи, честит да ти е новият парфюм. Завиждам ти не за самия него, а защото много го искаше и вече го имаш Simple Smile Да пишеш после за него, ок? Виж, Денси никак не хареса Кристала, не се кахъри по пропуснатия тест. Пък и ... коледните намаления ... нямам думи пък за тях.
В голям размисъл съм по тях. Айде, нека първо ми дойдат следващите, пък после ще му мисля Simple Smile


Благодаря! Hug
То вчера си беше цяла Одисея докато се докопам до него. Мъжа ми го прибра от пощата сутринта и отиде на работа. Аз цял ден имам непреодолимото желание да го хвана в ръчички и да му се раадвам, радвам. Следобяд ми се обади моят да ми каже, че пералнята, която поръчахме е пристигнала и че освен това ще ме води др седмица на 3-дневна екскурзия. Е познайте като се прибрах вечерта, кое първо търсих да видя и да му се зарадвам.  Crazy Мъжлето беше крайно разочарован от реакциите ми и потъна в дълбока скръб  Mr. Green
Та така, днес вече съм с него, облечена с пола с дантела и корсет. Чувствам се много ...дамски  Flutter (Извинявам се за разказа,ама не се стърпях)

Асса, Кристала наистина съжалявам, че забравих да го подуша, от едно време насам взаимоотношенията ни с Шанел сякаш взимат да се затоплят  Mr. Green В тази връзка, да попитам каква е разликата между първия Шанел 5 и Eau Premiere? По-лесно възприемчив  ли е вторият?
Виж целия пост
# 1 742
Здравейте момичета, имам виалче от Ковет на СДП, харесва ми много и се замислям за сетчето от фрагранса. Обаче не мога с това виалче хубаво да пръсна, та искам да попитам някоя от вас, която е ползвала парфюма, дали е траен.
Благодаря предварително за отговора.

Виж целия пост
# 1 743
Здравейте момичета, имам виалче от Ковет на СДП, харесва ми много и се замислям за сетчето от фрагранса. Обаче не мога с това виалче хубаво да пръсна, та искам да попитам някоя от вас, която е ползвала парфюма, дали е траен.
Благодаря предварително за отговора.


Имам го. За мен е средно траен. Не изветрява бързо, но и не демонстрира прекалена трайност, която е характерна за по-тежките зимни парфюми. Аз го носих само лятото и сега съм го зазимила Grinning
Виж целия пост
# 1 744
Здравейте момичета, имам виалче от Ковет на СДП, харесва ми много и се замислям за сетчето от фрагранса. Обаче не мога с това виалче хубаво да пръсна, та искам да попитам някоя от вас, която е ползвала парфюма, дали е траен.
Благодаря предварително за отговора.


Имам го. За мен е средно траен. Не изветрява бързо, но и не демонстрира прекалена трайност, която е характерна за по-тежките зимни парфюми. Аз го носих само лятото и сега съм го зазимила Grinning

абсолютно съм съгласна
Виж целия пост
# 1 745
В тази връзка, да попитам каква е разликата между първия Шанел 5 и Eau Premiere? По-лесно възприемчив  ли е вторият?

Да, точно. Eau Premiere е осъвременен вариант на №5, според ревюто на парфюма. Според моят нос също  Grinning
Виж целия пост
# 1 746
Момичета, имам за продаване 10-15 виалчета сплаш на Будоара, цена 1.60 лв., купувани от ибей.
Знам, че тук по принцип не е място за обяви, но аз ги предлагам на цената, на която са ми излезнали, а и сигурно някоя стотинка по-надолу, защото още не съм си проверила колко лв. са ми дръпнали от картата, но сигурно има още чудещи се, дали да поръчат Будоара, така че, мисля моето предложение ще им е от полза.

За парфюма, не е лош, наистина, ще си оставя и аз 5-10 виалчета, за да мога да кажа, че съм го поносила, но не е парфюм, от който ми спира дъха.

Има ли жлаещи, да си поделим виалчета спрей на Кристобала - 12 бр. и спрей 24 Фобург - 12 бр., някъде около 1.25-1.30 щ.д. ще ни излязат, просто трябва да питам за комбиниран шипинг.
Ако искате нещо друго да поделяме, ето го продавача, но най-изгодни са цените при 10-12 и т.н. бр.на виалчетата.
http://stores.ebay.com/Derby-Fragrances_W0QQcolZ4QQdirZQ2d1QQfsu … 999QQftidZ2QQtZkm
Виж целия пост
# 1 747
Е, днес най-сетне съм с Будоар. ))) Макар спомените ми да са доста далечни (от преди 7-8г) бих казала, че много силно наподобява парфюма който имах и после не можах повече да открия. ))
Харесва ми, на мен миризмата му ми е.....ей никаква ме няма в описанията.....достатъчно тежка, но не чак толкова, за да те задуши. Доста траен е, усещам го все още, обикновенно след 1-2ч спирам да усещам парфюма с който съм (не са виновни парфюмите обикновенно, а аз).
Виж целия пост
# 1 748
В тази връзка, да попитам каква е разликата между първия Шанел 5 и Eau Premiere? По-лесно възприемчив  ли е вторият?

Да, точно. Eau Premiere е осъвременен вариант на №5, според ревюто на парфюма. Според моят нос също  Grinning
Много осъвременен, само леко се загатва стария иначе доста различен и според мен.
Виж целия пост
# 1 749
evhen, струва ми се че обявата ти е съвсем уместна. Бих предложила само, който проявява интерес да се свързва с теб на ЛС за да не наводняваме темата  Peace
Виж целия пост
# 1 750
За това може ли да кажете нещо? Знам, че другия парфюм има много почитателки.
Виж целия пост
# 1 751
В тази връзка, да попитам каква е разликата между първия Шанел 5 и Eau Premiere? По-лесно възприемчив  ли е вторият?

Да, точно. Eau Premiere е осъвременен вариант на №5, според ревюто на парфюма. Според моят нос също  Grinning
Много осъвременен, само леко се загатва стария иначе доста различен и според мен.

Благодаря ви за разяснението  Hug Имам огромното желание и аз да го пробвам, време е лошите спомени да си отидат! И имам усещането, че както недолюбвах Шанел, така изведнъж ще ми се превърне в една голяма любов. Да се неначудиш!
Виж целия пост
# 1 752
Здравейте,дами  Grinning !
И аз се включвам в обсъждането на Шанел 5.
Вчера тествах новия Eau Premiere - и за мен е разкошен.  Аромата му е много близък с Шанел 5 Сенсуел Еликсир.
Горещо препоръчвам на тези които са решили да опознаят аромата на петицата да започнат с тези двата.Елексира е с гелообразна текстура и стъклена запушалка, съответно -много икономичен.Аромата е много нежен и изискан без да навява мисли за старо.В Бюти зоната е 124 лв.,а в ягодката мисля,че беше около 65 долара.
Виж целия пост
# 1 753
Може ли някой да ми каже нещо повече за този - дали е траен най-вече?

Виж целия пост
# 1 754
Елексира е с гелообразна текстура и стъклена запушалка, съответно -много икономичен.Аромата е много нежен и изискан без да навява мисли за старо.В Бюти зоната е 124 лв.,а в ягодката мисля,че беше около 65 долара.
Това ли е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия