Страхотна диета за Страхотни тела - 18

  • 13 309
  • 325
# 165
Привет!
БРАВО, Лиде! smile3501 smile3501
double hot ,БРАВО! newsm10 smile3501
Аз ще пийна вино, че съм много напрегната. Ядене - режимно!
За утре си задушавам тиква.
НАЗДРАВЕ!
Виж целия пост
# 166

cheers Наздраве Laughing

Виж целия пост
# 167
Благодаря Ви за подкрепата страхотни момичета - Heart Eyes

Като се замисля и аз оценявам факта, че резултатът не е съвсем неадоволителен, но съм толкова нетърпелива. Освен това ме тормози фактът, че в началото свалях, а сега от седмица не съм помръднала нито грам. Отдавам този факт на много неща, но това не ми обяснаваситуацията newsm78

Между другото , да се изповядам - вечерях домат с парче сирене, 2 бр. фурми и две лъжици салата от на мъжа ( в която признавам има майонеза - ех, че не мога на 1000 % да се откажа от лошите си навици smile3511

ЛИДЕ, мисля, че днес си получила най-страхотния стимул - само така, продължавай и не се давай. Дай боже всекиму (от нас) да отиде в магазин и да му кажат "съжаляваме но не разполагаме с толкова малки размери  Joy Joy Joy" -  Naughtyе не прекалявайте разбира се
Виж целия пост
# 168
double hot Hug нормално е да има задържане в теглото, все пак организма се опитва да запази досегашното си тегло, но това не бива да те отказва, със сигурност ще продължиш да сваляш като мине този период на застой  Peace
Виж целия пост
# 169
Добро утро!
ДНес съм много заета, а имам и доста грижи.
Дано скоро имам разрешение на проблема.
Днес мляко и тиква.
Да почерпя по кафе

Стискайте палци!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 170
Боби,  Hugмерси за кафето!  bouquet Стискам палци да ти се разреши проблема бързо Peace Heart Eyes


И аз днес съм много заета  Sick

Страхотен ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 171
Здравейте, Страхотни! Hug

double hot , това си е доста добър резултат! Браво! Продължавай така! Peace

Лиде, порицана си! Аз влязох от вчера в релсите и сега размахвам пръст. Wink

Боби, искрено се надявам да ти се разрешат проблемите! Hug  А за винцето - аз пия бяло. Wink Мерси за кафето.

Аз съм режимна. Blush Днес закусих грейпрфрут + чай. За обяд пилешка пържола на скара + салата домати/или краставици.

Вчера бях на гимнастика. Вечерях с малко мляко и краставица. Пих бяло вино.  hahaha Чудна комбинация.   Но нали съм ви казала за виното - разгражда мазнините и в умерени количества не пречи на диетата. Peace Laughing

Хубав ден и само положителни емоции!   bouquet
Виж целия пост
# 172
ЗДРАВЕЙТЕ, БОЖЕСТВЕНИ!

Благодаря, момичета, невероятна подкрепа сте ми! newsm51

Pamsi, ти си нашия идол!
Лиде,   smile3501! Хайде скоро всички да станем като девойчето от петъчния поздрав:
http://www.youtube.com/watch?v=ujnH4yNqL8E

Боби, скорошно и леко разрешаване на проблема!
StaM, Jun, Double hot,  Hug
Kala нещо ми се губи.. newsm78
Виж целия пост
# 173

и Памси нещо ми се губи Simple Smile

Аз съм сравнително диетична по някакъв начин и на някаква диета, ама не знам каква...
Засега кис.мляко и мюсли...а довечера броколи...ама не знам дали ще подейства...надявам се цяла седмица да е така до следващата неделя, когато мама ми е обещала мусака...
Виж целия пост
# 174
Ах тези майки  Joy Joy Joy все вкарват човек в прегрешения. НА мен баба ми пък цял живот ми обяснява много сериозно, че имам широк кокал и затова съм пухкавка newsm78

Какъв ти кокал!!! А и кокала си е кокал пък около него ред пържолка, ред сланинка и се получават моите бедра и дупе #Crazy
като отидох да раждам пък каква изненада Shocked - съмняваха се за тесен таз!!! Ееее не е от кокала Ви казвам от подплънките е  smile3518
Виж целия пост
# 175
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Дабъл хот, Hug и подплънките ще ги разкараш  Peace

Днес карах на ябълки, грозде и чай, но вечерта съм на РД и няма да съм много режимна

Но от утре мисля да се хващам здраво в ръце и да я стигна тази 6-чка най-после Wink

Страхотна вечер на всички! Heart Eyes
Виж целия пост
# 176
Привет!
Да почерпя - вчера си купихме жилище - изповядахме сделката -

 

Вече ще отскачам до друг подфорум.
Сега - нови грижи!
Виж целия пост
# 177
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Боби, Hug честито жилище - да го изпълните с много любов, щастие и прекрасни моменти!



Мерси за страхотната почерпка  bouquet


А днес съм много заспала Embarassed - чак сега се сетих да ви почерпя , защото  майка ми днес има рожден ден. Добре, че поне на нея се сетих още сутринта да и се обадя да и го честитя



Днес съм на някакъв мой си режим, който няма нищо общо със страхотната диета - закусих с 1 филийка бонус с кашкавал запечена, а обядвах с два броя от същите, следобяд - кисело мляко с мюсли, а за вечеря ще правя риба със зелена салата.

Ходих малко със сина на пазар, но нищо не си харесах - искаше ми се панталон/дънки/ и блузка, но нищо не ми грабна окото, и ботуши не си харесах - явно не ми беше ден за пазар newsm78
Купих си само една чанта, защото предишната излезе некачествена, Twisted Evil а пък тази ще я видя колко сполучлива ще излезе. То и тя кой знае колко не ме грабна, но след като две продавачки ми свалиха поне 10 чанти май ми стана малко неудобно та избрах една от тях и я взех, но поне има много вътрешни джобчета и ще има къде да си търся ключовете из нея hahaha

Мързи ме и за кростренажора, но ще го покарам, защото иначе съм си направо за няколко бухалки Crazy

Страхотна вечер на всички! Hug
Виж целия пост
# 178
Честит имен ден на всички празнуващи!
Много здраве, късмет и любов!


Днес няма да съм режимна. Ще се постарая поне да не прекаля.
Утре - на линия!
Виж целия пост
# 179
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Честит имен ден и от мен на всички празнуващи! Много здраве, щастие и късмет!  bouquet  bouquet  bouquet

Днес ще почерпя /този път отрано сутринта, за да не забравя пак/ защото днес свекърва ми е рожденничка



Страхотен ден на всички!
Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия