Страхотна диета за Страхотни тела - 18

  • 13 309
  • 325
# 60
Здравейте мили мами , искам да ви попитам с първата фаза на диетата колко кг. се свалят горе доло , аз искам да пребора 3 кг. сега , но ми омръзна вече от гладуване и реших да изпробвам " страхотната диета" - в сравнение с плодовата диета и дюкановата диета , с нея ми се струва , че направо ще преям  Mr. Green
Виж целия пост
# 61
Здравейте , Страхотни момичета! Hug

Днес съм режимна - кисело мляко и ябълки, но имам много работа и не мога да пиша!

Памси, double hot Hug браво за минусите,  smile3501 smile3501и продължавайте все така! newsm10 

bori79 , zlobi    welcome добре дошли и успех  newsm10 Аз с диета 1 свалям около 3 кг, но си имам доста още  Crazy


Страхотен ден на всички! Heart Eyes
Виж целия пост
# 62
Добро тро страхотни Hug Heart Eyes
Благодаря на всички.....засрамихте ме  Embarassed
Пожелавам на всички диетична и изпълнена с положителни емоции седмица Hug
Виж целия пост
# 63
Добро утро!
Аз закусвам чай и ябълка, да предложа и на вас чай

за почитателите на кафето да сервирам и кафе

Днес е петковден - честито на всички празнуващи!
Трябва да се храним диетично, а аз имам 4 именнички във входа!
Вчера съвсем успешно приключих деня - на мляко и ябълки.
Млякото на Бор чвор (дано не греша точното му име) ми е много вкусно.
Открих своя продукт, а и сега като няма много плодове ми е по-лесно ограничението.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 64
Добро утро на  Страхотните дами!  Hug

Сутринта в 8,00 изпих една чаша топъл чай, но без плод.
Сега изпих един айрян.
За обяд нещо млечно. Поне ще опитам до края на седмицата малко да разтоваря , защото не искам /  не трябва  Wink / да ви казвам какво съм хапвала последните 4-5 дни... Embarassed


zlobi , добре дошла! Свалят се повече кг,  ако човек има много за сваляне. Wink
Аз имах за сваляне 16 кг, когато започвах диетата и за 14 дни свалих 4кг.  Не знам при теб колко ще е , но със сигурност ще свалиш. Peace
 
Боби, мерси за чая и кафето. Hug
 pamsi , Лиде, Кала, mei long,  double hot,  Junior_J    Hug
и всички останали Стархотни   Grinning

...Пожелавам ви хубав ден!
Виж целия пост
# 65
Добро утро, Страхотни!

Боби, благодаря за кафенцето!
 smile3501, удържаш фронта по време на празници!

аз днес планирам въглехидратен ден..и имам запитване към ветераните: кестените какво са??? Joy зеленчук? или въглехидрат тип картоф?
обожавам кестени с червено вино...аиде, винцето ще пропусна, но не и кестените! newsm03

Lide, Kala, Pamsi, Maryse, Junior, Double hot, zlobi, bory 79  Hug Hug
лек и режимен ден!
Виж целия пост
# 66
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Днес съм на грозде и кафе досега, за обяд още не знам, може би таратор или нещо млечно  newsm78 Утре мисля да направя лунна диета 1 ден, а после 2-3 дни на жито - преди доста добре ми действаше този вариант.
Още не съм се мерила, та резултат засега нямам  Thinking

Страхотен ден и много  Hug на всички!

Виж целия пост
# 67
I'm back;)

Здравейте банда;)

След едноседмична почивка и оценка на кантара 77  newsm78 от днес(вече не чакам понеделник) съм на млекце и грозде;)

Не съм ви чела  Rolling Eyes ,но се надявам да сте отчели много минуси в мое отсъствие  Mr. Green

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 68
Кала, Лиде, стискам ви палци. И другата седмица да се похвалите с "- " !  Heart Eyes  Успех!


Аз спазих "уговорката" със себе си  Blush  и обядвах тиквички с мляко / добре, че не им слагат брашно/ . Взела съм си и порция за по-късно.
Довечера съм на гимнастика.

Пийте чай и вода. Wink Hug
Виж целия пост
# 69
Привет Страхотни! Hug

Минавам да Ви нагледам и да се похвалите с много минуси! Peace
Аз като не мога поне Вие!

Хубав ден!  bouquet
Виж целия пост
# 70
О, забравих да по философствам за кестените  Crazy

Мей_лонг,според мен са въглехидрат и спокойно си ги хапвай  Peace

Али&Мели, не се отказвай....с постоянство ще се случат нещата,а и определено има периоди, в които е трудничко на организма да сваля,но ако се набухваш безразборно определено не помагаш  Peace

Наоколо съм;)
Виж целия пост
# 71
Привет!
Аз днес го карам доста режимно - дори пийнах чай с ябълката в 8 и в 10, а на обяд хапнах салата от моркови и кренвирши (по-лесно ми е). Довечера съм на имен ден, та най-вероятно ще е различен белтъка и зеленчука, но ще е постижение ако има хапна само белтък и зеленчук - жената е майсторка на домашни баници и топли питки, та изкушението ще е ........
но и победата сладка!
МЦ-то ме тормози от 1 седмица с признаци, но днес вече.... та не ми е най-конфортно.
При нас ще има цирк та мисля да заведа детенце на малко разнообразно мероприятие.
Стам, мерси за напомнянето за водата. Има дни та до обяд пия само сутрин рано с лекарството (приемам хормонални таблетки, понеже съм с отстранена щитовидна жлеза) по 1/2 чаша вода и толкова до 13,30-14,00 часа, а това е малко.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 72
Ето за любителите:аз да си призная съм на второто  bowuu






Виж целия пост
# 73
КАЛА,  Hug Hug
Виж целия пост
# 74
Добро утро!
pamsi, къде си , обикновено ме изпреварваш докато включа компютъра?
Аз съм на второ кафе, което ще пия във форумска компания


Та бързам да се похваля, че вчера устоях на изкушенията!
Е 3 пъти си сипвах салата от зеле (сипвах си по 1 лъжица за да е малка порцийката) и изядох всичкото ми сервирано месце, но устоях на бонбони, пресен, топъл тиквеник......
Горда съм със себе си, мислех си, че вече нямам такава воля.
Друго, което ми направи впечатление, че след това количество салата и месо се чувствах подута, беше ми тежко......
Не правя коремни преси, че от МЦ ми е гадно на корема.
Днес ще съм на мляко и ябълки, тази комбинация най-много ми допада, ето защо есенно-зимния сезон е подходящ за мен и диети - просто обожавам ябълки и мога за си хрупам по цял ден.
Хубав ден!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия