Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са ползите и рисковете от обрязването на момчетата?
Какво представляват ритниците по време на бременност?
Какво представлява обрязването на момченцата и защо се прави?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са ползите и рисковете от обрязването на момчетата?
-
Какво представляват ритниците по време на бременност?
-
Какво представлява обрязването на момченцата и защо се прави?
-
Може ли новородено да се отглежда на климатик?
-
Какво представлява хълцането на бебето по време на бременност?
, първо раждане, девойка, 24.02 термин.
Желая ви лек и приятен семеен живот изпълнен с много любов и деца!!!!!
Добре, че ми е сръчен мъжа и веднага намери решение, по-добро и от отригиналното. А самата люлка е чудна!!! Масивно дърво, лакирана, с дюшече - много принцеска! А и като добавим, че ни струваше 80 лева става още по-страхотна
Ще я снимам тези дни и ще ви я демонстрирам.



мами!
Докторът ме увери,че всичко е наред,но все пак не съм ходила при специалист на фетална морфология и...може би това ме гризе...незнам.По едната обиколка на главичката седмицата е 19 и 1 ден а по бедрот си отговаря на релната,която е 20 и 4 ден.!А аз реално съм в 20 и 4 дена.Но апарата му изчилсли средно 20 седмица.Та това нещо не ми дава мира,че главичката й е малка,но лекарят каза че няма никакви отклонения и е много индивидуално това с размерите...Как е при вас?Защото при повечето от вас,това което съм чела,е че седмицата си оговаря на размерите или даже вървите по напред!А аз все като отида все се променя и то назад!Незнам да се притеснявам ли и да ида на друг лекар за второ мнение или да си седна спокойничко и да си пийвам чайчето 