Много вкусен кекс

  • 197 852
  • 192
# 105
Ена , може да заливаш всяко парченце с някакъв топинг / карамел, шоколад/ точно преди поднасянето.
Виж целия пост
# 106
 Hug
Сиропирах го по съвет на една видна кулинарка съфорумка и поръсих обилно с пудра захар. СТана великолепно, само така ще правя вече кекс  Joy
Виж целия пост
# 107
Щях да ти предложа да го залееш със сироп, като реване, но вече са ме изпреварили. Важното е, че си спасила труда си и материалите...Да ви е сладко!
Виж целия пост
# 108
ето и моето сътворение по рецептата на авторката, като за първи кекс в живота ми стана много сполучлив - сложих по-малко захар, парченца шоколад и круша, и стафиди   chef
Виж целия пост
# 109
Кекса е страхотен,тази вечер го направих и на всички много се хареса,записвам си го веднага в тефтера. Благодаря за рецептата!:))))
Виж целия пост
# 110
Днес правих кекса за пръв път, стана много хубав, направих половин доза. Пекох около 40 минути на 180 градуса. Благодаря на авторката за рецептата   bouquet
Виж целия пост
# 111
Снощи и ние си хапнахме от този вкусен кекс. Направих половин доза, като добавих една ванилия и локум.

Виж целия пост
# 112
Извинете ако е глупав въпроса, но с миксер ли се рабиват съставките, защото аз нямам а кекса изглежда страхотен. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 113
Ами като нямаш, ще го разбъркаш с лъжица/вилица/тел Joy То, едно време, като нямаше миксери, кексове не се правеха, не знаеше ли? Mr. Green
Виж целия пост
# 114
Какви спомени само с тази рецепта. Върнахте ме 20 и кусур години назад,дори изрових старата тетрадка с първите ми рецепти.
4 яйца
1.5 ч ч захар
половин ч ч олио
2 ванилии
3 ч ч брашно
1 бакпулвер
1 Швепс  "Златен портокал" Laughing
Тогава имах електрическа тенджера, там печах-вън на терасата,на плотчето пред "Раховеца"
Виж целия пост
# 115
Ау, кексът наистина е много сполу4лив! Тази сутрин го опитах - страхотен е! Мом4етата ве4е са го преполовили ooooh!
Виж целия пост
# 116
Благодаря за хубавата рецепта  !
Виж целия пост
# 117
то се видя и аз ще го пробвам довечера, но ще го пека във формата за мъфини Wink
Виж целия пост
# 118
Много е вкусен, наистина Simple Smile
направих го с фанта портокал, страхотен е !!!
Благодаря за рецептата   bouquet
Виж целия пост
# 119
   Почти нямаше шанс да опитам този кекс,понеже вкъщи никога нямаме газирани безалкохолни.Но вчера по погрешка купих газирана минерална вода и.....какво да я правя?Разбира се я сложих в кекс вместо Фанта!  Wink
   Ето и резултата:



   Много благодаря за сполучливата рецепта!  Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия