Някъде там в стената на действителността има дупка,през която можеш да погледнеш

  • 1 842
  • 23
# 15
Ех , обичам такива теми. Хумора на топ клюкарите винаги ми е повдигал настроението, колкото и да не на минус.  Laughing
Виж целия пост
# 16
Май мернах един гущер в униформа, но може и само така да ми се струва.

 Joy Joy Joy

Дона, това ми хареса  Hug
Страхотно чуство за хумор  Peace
Виж целия пост
# 17
Звучи, почти толкова перверзно, колкото сценарий на шведски ретро филм.
Виж целия пост
# 18
Зависи, slash.
Ако ти си направил дупката, ще видиш нечии кирливи ризи - на жена си, на колегата, на шефа.
Ако е стара, ще видиш нечия зеница на клюкарка от Клюкарник.
Дупка ми звучи секси.
Виж целия пост
# 19
Внимавай, може да е анална...
Виж целия пост
# 20
Великият Гетсби, лека му пръст, водеше праведен живот под надзора на Божиите очи,
но всички знаехме, че това е само реклама на очила на голям плакат.

Како Сийке, може да нямам пари, може да няма какво да ям, но апетит имам винаги.
Виж целия пост
# 21
Май мернах един гущер в униформа, но може и само така да  ми се струва.

 Joy Joy Joy

Дона, това ми хареса  Hug
Страхотно чуство за хумор  Peace

Чудно е  наистина как  гущера в униформа  все  още не се е появил  Whistling
Виж целия пост
# 22
Родина, slash, родина...
Нали знаеш вица?
Виж целия пост
# 23
   А, може би докато ти се чудиш какво ще видиш, някой теб те гледа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия