В предучилищната ни е интересно,но пък не ни е много лесно - родени 2002г.

  • 18 026
  • 282
# 195
Благодаря ви момичета, много сте мили  Hug
Виж целия пост
# 196
добро утро.честит имен ден на патерица на всички.и от мен малка почерпка,защото не знаех че имам имен ден.
Виж целия пост
# 197
Да ти е живо и здраво името! (на патерица  Mr. Green) Взех си два бонбона...  Whistling
Виж целия пост
# 198
Донесена от Вихъра мисля,че точно "писменка" няма от къде да си я изтеглиш..И аз търсих ама ТЦ...
Знам ,че Цифринка и Буквенка имат торент...

А тази игра знаете ли я?

http://www.aba.government.bg/IGRA/aba18.htm

Малкият много я харесва Simple Smile


  bouquet Супер, аз се заиграх, довечера ще я покажа на бати... Hug
Виж целия пост
# 199
Здравейте момичета,  bouquet
Радвам се че ви открих и се записвам да следя темата и аз!  newsm44

.. И АЗ ТАКА....
Виж целия пост
# 200
Добре дошли на всички нови наборски мамчета!!! Hug
При нас нищо ново,освен че забелязвам голяма умора вечер в детето!Нямам избор,все пак е задължителна тази предучилищна,но догодина какво ме чака... ooooh!
Нашият син не кипи от излишна енергия,по-скоро е "мислител".
Виж целия пост
# 201
Със закъснение и от мен честито на именниците   bouquet!
ЛОЛО, как само се заиграх и аз  Laughing, на Яна също много и хареса, благодаря. Ще разгледам и другите, че виждам че проявява интерес.
Виж целия пост
# 202
Еййй,то сега какво стана,ще се конкурирате с челядта кой да играе на играта  Joy Joy
Аз да си призная,че скоро се възползвах от факта,че съм по-голяма и пратих синът ми да чете в другата стая ,че да  да си поиграя без да ми "посказва" Blush
 Играта е супер и аз ,и малкия много я харесваме,но на "Цифренката" равна няма.Сега ще му купя и "Писменка" ама другият месец...
Да се похваля"Цифренката" си я спечелихме..на сайта на  тези игри има пъзел,който ако се нареди правилно ти дава шанс да участваш в томболата за "Цифренка"
и моят син спечели...направо не можах да повярвам..ей ви пъзела...опитайте си късмета:
http://www.viksysbg.com/puzzle.php

даже са публикували и нашият благодарствен мейл... Simple Smile на Християн М. Ташев...
Ама многоо се кефя... Party
Виж целия пост
# 203
Здравейте,мами!  Hug
Аз доста време нямах време да погледна тук  Blush много работа ми се струпа напоследък.
 Сега съм в болнични,защото малкото ми момиченце се разболя(вече е по-добре) и ми остана време и за форума. Искам да споделя мнение за Буквенка и Цифренка,имаме ги от една година и дъщеря ми се образова(така да се каже) о тях. Сега вече чете,а смятането за сега не и е много интересно. Заинтригувахте ме с тази Писменка,не съм я чувала...
Виж целия пост
# 204
добро утро на всички.исках само да ви се похваля.моята приятелка роди вчера и съм много щастлива.бебе сашко е един голям мъж-4250кг.направо да ти се прииска да родиш отново.


а при нас-болни сме.тоя вирус е много гаден.и мъжа ми и карина са болни.само аз се крепя още,ама незнам до кога. ooooh!
Виж целия пост
# 205
bellezza, честито приятелско бебе! Да расте весело и здраво! На мама бързо възстановяване!

И ние сме в отбора на болните. Изкарахме цяла седмица у дома. Вече сме по добре, но имаме болнични и за дугата седмица.Горкия ше подивее напълно у дома!

Моето момче не се вълува от това дали зане да чете и пише. Мисли само как да стане Маг Mr. Green Mr. GreenПрави фокуси на поразия и ги показва на всеки , който му се изпречи пред погледа, без значение познат или не.
Виж целия пост
# 206


Моето момче не се вълува от това дали зане да чете и пише. Мисли само как да стане Маг Mr. Green Mr. GreenПрави фокуси на поразия и ги показва на всеки , който му се изпречи пред погледа, без значение познат или не.

и ние не се вълнуваме от писане и четене,но лошото е че не ни вълнува и нищо останало.само игри и детски филмчета.дано поне в у-ще да започне да ги вълнува,че незнам какво ще правим.
Виж целия пост
# 207
bellezza Честито ви приятелско бебче Сашко! Да е живо и здраво!
Виж целия пост
# 208
bellezza,Честито бебе на приятелката ти!

Моят син изкара вируса миналата седмица. Сега се крепим с мултивитамини,дано се задържи здрав,че с това бебе на път.....  Tired
Не се трогва много от факта,че не може да срича дори,но затова пък е много довен от себе си,че пише азбуката ръкописно.
За смятането по-го бива, явно математиката ще ни върви на нас  newsm78
Буквенката я има от една година, но не я харесва. Дай му на него компютърните игри...  Crossing Arms
Виж целия пост
# 209


Моето момче не се вълува от това дали зане да чете и пише. Мисли само как да стане Маг Mr. Green Mr. GreenПрави фокуси на поразия и ги показва на всеки , който му се изпречи пред погледа, без значение познат или не.

и ние не се вълнуваме от писане и четене,но лошото е че не ни вълнува и нищо останало.само игри и детски филмчета.дано поне в у-ще да започне да ги вълнува,че незнам какво ще правим.
Значи не сме сами. Уви хич не и пука,ч е ще бъде ученичка, че трябва да учи. Дай и само филмчета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия