В предучилищната ни е интересно,но пък не ни е много лесно - родени 2002г.

  • 18 026
  • 282
# 210
Синът ми казва, че ходи на четири училища. Много ми е смешен, защото той всъщност е на предучилищна и то в детската градина. Пише буквите за домашно и някои математични знаци. Ходи на полско училище два пъти седмично, на английски в Хелен Дорон и вкъщи идва госпожата, която го учи да свири на пиано. Исках да ходи и на плуване, но не успях да му намеря учител.
Буквенката и цифренката ги харесва, а писменка ми се струва, че е за по-големи. Дано не се лъжа.
Моята грижа сега е да избера основно училище за него, но от къде да започна търсенето? Ако сте доволни от някое училище пишете ми на лични.
Виж целия пост
# 211
circus , за кой град newsm78
Виж целия пост
# 212
circus  то при вас голямо учене пада. Wink Марти ходи само на английски за сега.
Виж целия пост
# 213


и ние не се вълнуваме от писане и четене,но лошото е че не ни вълнува и нищо останало.само игри и детски филмчета.дано поне в у-ще да започне да ги вълнува,че незнам какво ще правим.
Значи не сме сами. Уви хич не и пука,ч е ще бъде ученичка, че трябва да учи. Дай и само филмчета.
И ние сме от тази групичка Laughing
Виж целия пост
# 214
А на мойта щерка какви съм и ги замислила, ако тя самата знае лошо ще и стане. Та с две думи  - родена е в България, говори български. Живеем във федералната част на Канада, първи клас е, говори английски по-добре от бг, ходи на училище, учи се да чете и пише на англ. Обаче майка й, т.е моя милост, кандидатства в университет в Монреал и от догодина май ще я пращаме втори клас във френскоговорящо училище. Хич не и завиждам на горката, но и на мен самата няма да ми е по-лесно. А пък малкото, дето става на годинка януари, сигурно направо френски ще проговори  Laughing И тогава ще я закъсаме ...
Виж целия пост
# 215
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet на
Томи и
Александър , макар и със закъснение!  bouquet

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet на
Анастасия и
Мири   bouquet



   bouquet Деца, бъдете много щастливи, здрави и игриви!  bouquet



Виж целия пост
# 216
Здравейте, ние се по изгубихме, но отминалата седмица детето беше болно, но за щастие от понеделник отново е на училище. И да ви кажа, за цяла седмица в къщи, едно детско не е изгледала на ТВ-то, ДВД-то или компа... Само приказки и песнички си пускаше по касетофона. В понеделник вечерта се видях с госпожата й и взех всичките домашни и уроци които ще изпусне през седмицата, за да си ги учим в къщи, и мойта какво направи, седна в сряда (вторник беше още много зле) и до вечерта беше написала всичко, и по математика й оставаше една задача, която едва се съгласи да оставим за другия ден  Shocked

Честит празник на всички, които пропуснахме   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 217
Здравейте,на Belleza честито "приятелско бебче!И аз ще ставам леля на лято и напълно разбирам радостта й.Отсега съм си набелязала страхотни бебешки нещица и,живот и здраве,след Нова година започвам малко по малко да пазарувам,че да не ми се натрупа много наведнъж.Снахичката ми е дала зелена светлина,и тя няма да чака да роди,пък тогава да купува всичко за бебчето.То и аз си бях нагласила повечето работи...Ох,как се размечтаах baby_neutral baby_neutral...
Макси е щастлив,че ще има братовчедче,но засега се радва на котарачето на "КАКИчКАТА"(така я нарича).Днес бяхме на гости на брат ми и детето цял следобед си е играло с това коте.Ама пусто,мама и тате като не дават да си вземе домашен любимец,не че нямаме костенурче Wink.
Виж целия пост
# 218
Ние миналата година имахме костенурка от големите.Всеки ден я подмивах,хранех....накрая я подарихме.Сега имаме риби.Същата работа.Само аз ги гледам,а уж са дом. любимци на сина ми.Та скоро и тях ще подаря ми се струва. Rolling Eyes
violetblue браво на твоята ученичка!
 Гад Чевръста   Shocked нЕмам думи просто.Аз два езика знам и ги бъркам,а вие там..... ooooh!
Честито на рожденниците! Много усмивки и безгрижно детство!  bouquet
Виж целия пост
# 219
Здравейте! Не съм писала много отдавна, но сега ще наваксвам.

Благодаря ви за пожеланията! Hug Рожденият ден мина супер. Анастасийка получи много подаръци  и е изключително щастлива. Вчера след партито стоя до около 2 посреднощ да играе, днес продължи, едва я уговорихме да си легне по-рано, че утре е на училище. Тя ходи на предучилищна в училище и е много доволна, че не е в "бебешката" градина, където се спи. И аз съм доволна, защото ще свикне с навиците за учене, ще се интегрира добре в колектива и изобщо ще намери нови приятели. 

Честито и на другите рожденици! Да растат здрави и щастливи!

Виж целия пост
# 220
Благодаря Ви момичета за поздравите за рожденния ден на моя син  Hug. Трогната съм от сърце   bouquet. Ето и снимчици на моя пораснал с една година малък мъж  Heart Eyes
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309725
Виж целия пост
# 221
Честит рожден ден на Ния! Да бъде винаги усмихната!

Виж целия пост
# 222
Честит рожден ден на Ния!!! Много усмивки и весели игри!
Виж целия пост
# 223
Честит празник Бабче. Нека Ния расте здрава и усмихната. Нека късметът не я напуска.
Какво й приготви тази година (миналата си спомням, че беше на абсолютна winx вълна)?
Виж целия пост
# 224



Честит рожден ден на Ния!




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия