В предучилищната ни е интересно,но пък не ни е много лесно - родени 2002г.

  • 18 026
  • 282
# 165
аз не писах за да ви притесня, напротив споделих че Никол е записана вече в първи клас, при препоръчана госпожа. Просто защото зная че тук сме все мами на бъдещи първокласници и за да Ви информирам че вече записват в училищата деца.
Документите които ви трябват е само един ксерокопие на акта за раждане на детето и нищо друго.На гърба на копието се посочва името на желаната от вас учителка, както и координатите ви за връзка с вас.
Виж целия пост
# 166
Не е ли много рано за това. Има ли майки в София, които са подали документи в някое училище?
Виж целия пост
# 167
Са рова,благодаря ти за информацията  bouquet
И да попитам има ли  мами записали дечицата си за първи клас?
Виж целия пост
# 168
Да се запиша...чак сега виждам ,че има специално място за 2002 набор.
Виж целия пост
# 169
Документите които ви трябват е само един ксерокопие на акта за раждане на детето и нищо друго.

А, нали при завършване на предучилищна подготовка ще получим удостоверение и то трябва да се представи при записване за 1.клас ? Нещо май недоразбрах newsm78 , пояснете малко, моля!
Виж целия пост
# 170
Здравейте момичета,

ЛОЛО добре дошла! Дай малко повече инфо за вас.

plamak до колкото на мен ми е известно, удостоверението за завършена предучилищна се подава при самото записване във конкретното училище. Преди това обаче трябва да си подала молба. Такава молба можеш да подадеш в няколко училища, но ще го запишеш само в едно. Ако греша, моля някой да ме поправи.
Виж целия пост
# 171
Цитат
ЛОЛО добре дошла! Дай малко повече инфо за вас.
Привет! Синът ми с последния влак дойде през 2002.На Коледа почти...
Тази година е в предучилищна-логично..
Моята гордост ми е момчето..Понеже вече може да чете....смята -до 20... bowuu bowuu
Изобщо готови сме за първи клас.... Party
Само ,че ..хлапето ми е много срамежливо и ревливо...Ужас...Не знам как ще се справи в 1-клас ако не си преодолее срамежливостта...
Мдам
Ние сме от Пловдив.
Имаме проблем с говора и посещаваме логопед...Уж напредваме..проблемни са ни шушкавите гласни..Но пак казвам УЖ напредваме...Да видим...
Това  вкратце от мен..
Добре заварили Hug
Виж целия пост
# 172
Добре дошла ЛОЛО Hug Дано успеете да се справите с проблема с говора!
Виж целия пост
# 173
ЛОЛО,   bouquet
Ще се оправи детенце, взели сте мерки, не се тревожи... И моята щерка е много чувствителна и лесно плаче, преживява, така че може би не е нетипично за възрастта.
Виж целия пост
# 174
Момичета дайте съвет за момиченце от нашия набор. 
Утре сме на рожден ден и не знам какво да взема  newsm78

п.с. Добре дошла ЛОЛО   bouquet
Виж целия пост
# 175
ЛОЛО кажи кога точно е роден Хриси и как е цялото му име, за да ви включим на първа страничка в другата тема.
Виж целия пост
# 176
Първо да дам идея за подарък...
Зависи до каква сума де,но ако можеш да отделиш около 20 лв. може да вземеш мутимеийната игра ''ПИСМЕНКА"
Или ''ЦИФРЕНКА"-17 лв.
има и "БУКВЕНКА"...  http://www.viksysbg.com/cifrenka/  на този сайт има  инфо за игрите Wink
Може да зарадвате детенцето с комплект за рисуване и книжка...Дисни имат хубави книжки с принцеси например....
Лично аз винаги гледам подаръкът да е полезен..Избягвам да купувам играчки...Но все пак си зависи от детето..на една Кокона (от набора ) за РД й подарихме обръч и въже за скачане,както и детски парфюм...ама тя наистина е кокона...и безкрайно се зарадва именно на този подарък...

А сега за малчо.
трите имена
Християн Методиев Ташев..роден на 26 декември 2002

Момичета,благодаря за посрещането bouquet
Виж целия пост
# 177
Здравейте,
ЛОЛО, добре дошла Hug
Днеска ми казаха, че и при нас записват. Подаваш само молба с името на госпожата, която искаш, но още не се знае, коя каква паралелка ще води, че имаме доста профили.
Виж целия пост
# 178
добро утро.
добре дошли на Лоло и Християн.
в 31-во у-ще записването започва от 21.01.09г.за всяко у-ще е различно.на моя приятелка и казаха да отиде май месец.така че трябва да се провери. Peace
Виж целия пост
# 179
Момичета,някой може ли да ми каже от къде мога да си изтегля играта"Писменка"/или някой ако я има да ми я прати/.
Предварително Ви благодаря  bouquet.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия