Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са задачите за домашна работа в предучилищна група?
Какво да правя, ако детето ми не иска да учи?
Как трябва да реагирам, ако дете нарича друго „глупак“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са задачите за домашна работа в предучилищна група?
-
Какво да правя, ако детето ми не иска да учи?
-
Как трябва да реагирам, ако дете нарича друго „глупак“?
-
Какви са дейностите в предучилищна група?
-
Как мога да помогна на дъщеря си да подобри скоростта си на писане?
ния за това мрънка и каза,че това ще напише в писмото до дядо коледа. 

Едно момиченце още в трета група на детската й подариха телефон. Мойта и в момента в първи клас НЯМА. Не, че не иска, но сме постигнали споразумение, че все още не й е толкова необходим, колкото твърди. За успешно завършен първи клас или по скоро за началото на втори... Такава ни е уговорката. Все пак втори клас ще започне и сама да се прибира и ще си има нужда от телефон, не толкова, че ще й е необходим на нея, а по-скоро за мое успокоение, да я знам къде е и какво прави във всеки един момент
Благодаря на всички за топлото посрещане 
неговото и аз вече го знам,но той е запомнил и на Ники,Алекс,Асен..........
ходих и на църква да запаля свещички и клисаря ми подари за Васко детска библия.Доста приятно изненадана останах.Книжката е с твърди корици,много илюстрации и интересно написана.Смятам да му я дам на Коледа.

!А ние направо склад на едро трябва да щурмуваме,за цели 2 бебета подаръци!Ама ми е едно хубаво,цял ден разни шефове ми се мотаят,а аз една щастлива,замечтана,все пак най-близките ми хора ще имат деца,много се радваме!!!