Тест за бременност

  • 263 739
  • 795
# 180
според теста и мен най вероятно вече си бременна,честито!
Виж целия пост
# 181
Дано!И на мен и на мъжа ми много ни се иска,ама мен чак ме е страх да се надявам!Утре правя още един тест и ако резултатът е същият отиваме на лекар!!!
Виж целия пост
# 182
Колко време след като съм правила секс мога да разбера че съм забременяла? Rolling Eyes
И възможно ли една седмица след секса да имам признаци на бременност или си внушавам?
Моля някои ако знае нещо да ми пише. Simple Smile
Виж целия пост
# 183
Колко време след като съм правила секс мога да разбера че съм забременяла? Rolling Eyes
И възможно ли една седмица след секса да имам признаци на бременност или си внушавам?
Моля някои ако знае нещо да ми пише. Simple Smile
С кръвен тест около 11 ден след овулация. С уринен около 14 ден след овулация.
Колкото до симптомите -да възможно е да има такива много рано след миналата овулация !
Виж целия пост
# 184
Колко време след като съм правила секс мога да разбера че съм забременяла? Rolling Eyes
И възможно ли една седмица след секса да имам признаци на бременност или си внушавам?
Моля някои ако знае нещо да ми пише. Simple Smile

Забременяване е възможно само,  ако е имало О.
 
Забременяване може да има при секс:
-  преди О. / сперматозоидите живеят 3-5 дни в тръбите/
-  по време на О.
-  до 1 ден след О. / яйцеклетката е годна за оплождане до 24часа след О./

Дали има бременност може да се разбере най-рано:
- 12 дни след О. - чрез уринен тест / от аптеката/
- 11 дни след О. - чрез кръвен тест / прави се в лаборатория/


Преди да се имплантира яйцеклетката в матката - тялото на жената няма контакт с нея - няма как да има и  признаци
Имплантацията е от 7 до 10 ден след О.


           




Виж целия пост
# 185
Denis, искам да те попитам тъй като зная , че имаш много инфо по въпроса не е ли възможно имплантация да настъпи по-рано , да речем още на 5 -ти ден ? Аз със третата си бременност започнах да усещам симптоми долу -горе точно около 5 -ти ден , затова и отговорих , че е възможно да има такива и в по-ранен етап след ову.
Виж целия пост
# 186
Много Ви благодаря за бързите отговори!Искам да поясня че не точно признаци ами(в събота бях на сватба и след многото хора и танци)вечерта адски много ме боля корема.
Надявам се че няма да имам проблеми защото искам много да забременея!
Виж целия пост
# 187
Забравих да спомена че вече имам една бременност и раждане преди 5год.!
Нали казват че при втората бременност всички симптоми се усещат по рано! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 188
Denis, искам да те попитам тъй като зная , че имаш много инфо по въпроса не е ли възможно имплантация да настъпи по-рано , да речем още на 5 -ти ден ? Аз със третата си бременност започнах да усещам симптоми долу -горе точно около 5 -ти ден , затова и отговорих , че е възможно да има такива и в по-ранен етап след ову.

Не , не може
Оплодената яйцеклетка трябва да е в точно определена фаза  -  след бластоцист /той е 5-6 ден след О./, но трябва да е завършен за да започне имплантирането - а то трае няколко дни - докато се потопи яйцеклетката изцяло в стената на матката







 
Виж целия пост
# 189
Денис, благодаря за отговора !
Предполагам , че тогава това означава , че овулацията ми е била по-рано а не както аз съм си мислила. Само това ми звучи като логично обяснение за уж по-ранните ми симптоми .  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 190
Денис, благодаря за отговора !
Предполагам , че тогава това означава , че овулацията ми е била по-рано а не както аз съм си мислила. Само това ми звучи като логично обяснение за уж по-ранните ми симптоми .  Rolling Eyes


Simple Smile най- вероятно е така

 
Виж целия пост
# 191
Здравейте,
и аз искам да попитам за съвет, този месец започнахме да правим опити за бебе, имам доста от симптомите за бременност, М по принцип ми е като часовник, трябваше да ми дойде вчера вечерта, но след като не се случи, днес си направих тест за бременност, който за съжаление се оказа отрицателен. Исках да ви попитам, дали има шанс да съм бременна, а теста да не го е отчел (защото съм избързала например).
Благодаря предварително  Hug
Виж целия пост
# 192
Здравейте,
и аз искам да попитам за съвет, този месец започнахме да правим опити за бебе, имам доста от симптомите за бременност, М по принцип ми е като часовник, трябваше да ми дойде вчера вечерта, но след като не се случи, днес си направих тест за бременност, който за съжаление се оказа отрицателен. Исках да ви попитам, дали има шанс да съм бременна, а теста да не го е отчел (защото съм избързала например).
Благодаря предварително  Hug

Докато няма М. надежда има
Може да си пуснеш Кръвен тест /ЧХГ/

Има вероятност да е имало късна О. и М да закъсненее - ако не си засякла деня на О. няма как да се разбере дали има закъснение
Дано да е станало Simple Smile
Виж целия пост
# 193
denis_d благодаря ти за окуражаващите думи, ще изчакам още няколко дена и ще повторя теста, дано да се е получило Simple Smile
Виж целия пост
# 194
Здравейте! Аз съм нова във форума, но в момента съм в доста напрегнато положение и след като изчетох всичките писания по темата, реших и аз да споделя проблема си. Не знам дали започвам да си втълпявам, но преди повече от месец (28.04.12) имах полов контакт, безопасен! Само че, май месец цикълът ми беше изключително нетипичен за мен, много слаб, само първия ден малко по- силен и приличащ на цикъл, останалите 5-6 дни едва- едва бледо зацапване. Оттогава насам не спирам да се притеснявам. Направих си Шуър Чек- отрицателен, ЧХГ - 0.10. Бях се успокоила за момент, но сега коремът ми е постоянно подут, чувствам се различно, нямам болки в гърдите, но пък кръста не спира да ме боли и като че ли ходя по- често до тоалетна. Апетитът ми се промени- сега ям по- малко и ми става тежко, после се появяват киселини... Направих си още два теста, след като въпросният цикъл свърши, единият от които преди 2 дни - също отрицателни. Мисля да посетя лекаря си за всеки случай, защото момента не е подходящ за бременност, но докато дойде денят за преглед няма да си намеря място.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия