Въпрос относно секса

  • 1 911
  • 44
# 30
Нормално е.  Grinning
Виж целия пост
# 31
Желанието ти е доста често срещано сред бременните мами. Дано мъжът ти да не е от страхливите  Peace
Peace
Виж целия пост
# 32
ако лекарят ти е ок-действайте-тогава е най-яко,поне такива спомени имам,особено когато спря да ми се гади и да повръщам... в 5,6 ,7 месец,та дори и в 8...само в 9 заредихме малко
Виж целия пост
# 33

И невиждам защо се срамуваш да питаш твоя лекар!?! Утре ако имаш далеч по-важни въпроси пак ли до форума ще се допиташ (не че няма да отговорим де, но друго си е лекар да ти каже) Не виждам нишо срамно, като става въпрос за твоето здраве.
Виж целия пост
# 34
Аз и 9. те месеца нямх желание, но е индивидуално.
Виж целия пост
# 35
И аз нямам много желание,но има моменти в които много ми се иска.
Няма проблем да правите секс щом всичко е ок,просто трябва да е по-нежно.
На бебчо също му е хубаво когато и на мама и е хубаво  Peace
Виж целия пост
# 36
Какво му е странното? Имаш желание за необичаен секс ли?

Ако лекаря ти не ти е забранил, значи сексът е напълно безопасен - освен, ако не си планувала някаква твърде изчекната и необичайна поза.

А на съпругът ти това му е основната функция, нали?

И ... напълно нормално е засиленото желание, ако това имаш предвид под "странно".
Виж целия пост
# 37
4м. са достатъчни за да `огладнееш` Laughing
Виж целия пост
# 38
Всичко е много индивидуално. Щом имаш желание - действай! Аз например нямах ..... и горкият ми мъж... Sad изкара 7-8 месеца на "пост".
Виж целия пост
# 39
Нормално е ,а ако няма и противопоказания  действайте смело ,мъжът ти е щастливец.Давай спокойно и се наслаждавайте един на друг.
Виж целия пост
# 40
Нормално е - хормони Peace
Виж целия пост
# 41
И според мен е нормално щом нямаш проблем с бременността даваи смело Peace
Виж целия пост
# 42
абсолютно нормално е,аз през цялата бременност имах голямо желание така че спокойно кажи на мъжа си и действайте Laughing
Виж целия пост
# 43
на пълно нормално,хормоните си правят шеги Mr. Green
Виж целия пост
# 44
Разбира се,че е нормално желанието за секс.
Правете сега,но внимателно,защото накрай сатва досат трудно Laughing
Не мисля,че трябва да срещаш неудобство да питаш лекаря си за всичко свързано с теб и бремеността ти.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия