Кога идва менструацията при кърмещите майки?

  • 4 300
  • 125
# 45
Идва когато си иска. Не е сигурен метод за контрацепция, пазете се с други средства допълнително!  Peace
При мен дойде точно след първия рожден ден на детето!  Peace
Виж целия пост
# 46
Още не съм стигнала до менструацията и кърменето, но да питам и аз. При условие, че и без менструация трябва да се пазя, мога ли да ползвам противозачатъчни таблетки както преди бременността? Или ще прецакам кърменето?
Виж целия пост
# 47
Още не съм стигнала до менструацията и кърменето, но да питам и аз. При условие, че и без менструация трябва да се пазя, мога ли да ползвам противозачатъчни таблетки както преди бременността? Или ще прецакам кърменето?
По принцип можеш, но трябва да се консултираш с лекар какви хапчета ще е удачно да пиеш. Освен това, знай, че противозачатъчните влияят на количеството образувана кърма (негативно, за съжаление).
Виж целия пост
# 48
На мен ми дойде 6-тия месец след раждането, точно след като замених едно от храненията с пюре. Иначе кърмих повече от 10 месеца.
Виж целия пост
# 49
аз все още имам кърма,а ми дойде на 2 месец  след раждането  Peace
Виж целия пост
# 50
Когато им намалее кърмата или спрат да кърмят естествено.
Виж целия пост
# 51
Моя цикъл дойде 10 м. след раждането.
Тъкмо беше започнала да ми намалява кърмата.Но кърмих още 1 месец и спря.
Виж целия пост
# 52
Когато им намалее кърмата или спрат да кърмят естествено.
Да, ама не.  Naughty
Да не говорим, че може да кърмиш и да си имаш редовен цикъл.
Виж целия пост
# 53
Кърменето няма нищо общо с цикъла! Кърменето не предпазва от забременяване!
Когато хормоните ти се върнат в нормално състояние започва да ти идва цикъла. Независимо дали кърмиш или не.
При мен цикъла се почви 40 дена след раждането. Кърмих 5 месеца.
Виж целия пост
# 54
на мен също още не ми е дошло,въпреки 4е от време на време имам някакви такива усещания като при менструация
Виж целия пост
# 55
След 6 месеца кърмене.
Виж целия пост
# 56
При всички е различо.На мен ми дойде на 3-тия месец, но беше много слабо, дори бих казала само зацапване няколко дни. Все още се кърмиме.

Кърменето няма нищо общо с цикъла! Кърменето не предпазва от забременяване!
Когато хормоните ти се върнат в нормално състояние започва да ти идва цикъла. Независимо дали кърмиш или не.

 Peace
Виж целия пост
# 57
На 4 месец(но аз се изцеждах).
Виж целия пост
# 58
Индивидуално е. На мен ми дойде един месец след като спрях да кърмя.
И при мен беше така.Докато кърмех,нямах цикъл.
Виж целия пост
# 59
На мен ми дойде след 4-я месец от раждането, но не съм спирала да кърмя. А иначе кърменето не е контрацептив, така че е желателно да ползвате предпазни средства.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия