Да са живи и здрави и мнооого усмихнати 
Тони браво че си отървала лекарствата

Мале и аз ти стискам палци всичко да мине като по вода

Не мога да разбера защо се извинявате за дългите постове
На мен ми е интересно да чета 
Да са живи и здрави и мнооого усмихнати 


На мен ми е интересно да чета 


а разрешените са един ферман

по повод БИО-то пък написали бяха нещо от рода - ЕС стриктно регулира максималните допустими нива на вредни вещества в детските храни, ама ние ги правим с още по-ниски нива!
(не че не е ), покривал не знам си колко от препоръчителната дневна доза 


на някои пишеше, че съдържали естествена захар от плодовете и зеленчуците, на други го нямаше този надпис
) - но и те имат Е300 (вит С), тук-таме лимонена киселина (не винаги), нишестенце са сложили на някои пюрета, но не са написали дали оризово/царевично/друго (докато вносните си посочват напр. - оризово брашно - но всички имат някакъв "сгъстел", даже на един семпер пишеше - гума дрън-дрън нещо си - и "гума" надали значи гума
)
(малко бабини работи, но вършат страхотна работа)


И като казах късно захранване, реших да отложа захранването на Йойо и да изчакам поне още месец да навърши 5.
Ха, да пробва педито да ми каже какво да правя с детето си, хич няма да й мълча. Направо вадя пищовите и
. 
, докато стигна до тук да пиша вие сте ме изпреварили 


. И аз съм се заела да чета за пюрета и каши
. А за цените и на мен ще ми е интересно.
Дано всичко мине добре! Да пишеш когато можеш



Мирко вече е 60см и цели 5300 /с напикан памперс - нас така ни теглят
/..сам си направи режим 5Х150 АМ като на обяд вече си хапваме и 80 зеленчуково пюре. След седмица почваме да въвеждаме и плодово 
.. Поразрових се тук таме и открих че няма нищо страшно в това, да бъдат приготвени от замразени зеленчуци или проготвени и после замразени във фризера. Тааа аз така смятам да процедирам от утре - то иначе къде му излиза края с тези цени
Всички сте старшно чаровни на сминката а за малчовците да не говорим
..Трябва да се присъединя някой ден към вас...но кога ли с тая моя работа
, а захранването по старата схема, като папагали 

Препоръчани теми