Моята педи е фенка на това захранване и днес пак ме упреква, че Марти е само на кърма. Качил е 580 гр за 1.5 м и 4 см. Вече е 5880 и 61 см.
Не съм навита на захранването със сокове.
Плодовете били свършили, какво съм щяла да правя...
!

Коментирахте за топчетата/семки и подобни в акитата, аз знам че това са коликите, т.е. щом няма значи коликите вече са ви минали.
Даже не ми е просто чудно, ми направо се вбесявам. Я им обяснете в кой век живеят и че за един лекар е хубаво да похваща книжки по-често, а не преди n години, когато е бил студентин. Ееееехххх, къде живеем да му се не види - никога няма да се промени таз държавица..... 
Днес сме на консултация и вероятно ще му сложат последния Пентаксим. Нямам търпение да видя колко е наддал и колко санта е станал 
), но са доста по скъпички(поне тук в БГ).
Коментирахте за топчетата/семки и подобни в акитата, аз знам че това са коликите, т.е. щом няма значи коликите вече са ви минали. 

както и да е
чак отваря устичка и нищо не плюе 
и повече уста не е отварял човека, но той чете в интернет, има познати лекари в англия и не е паднал от марс явно, харесвам го тоя човек, с него винаги можеш да се разбереш 






важното е да е здрав 


ще придобият тия деца градински имунитет преди годинката както е тръгнало
и това като имаш предвид, че в на таня градината сестрата преглежда всички деца на входа
,докъто ви изчета и мойта пак взе да се разбужда
Сега набързо ще се включа. Гледам,че почти всички сте почнали със захранването. И аз смятам тези дни да почвам.Преди 10дни бяхме на консултация и Симонка е качила 950 гр-и сега е 6750гр, сантиметрите цели четири-63см,в сравнения с мин. месец само един сант
Като излезнах от кабинета се обадих на хомеопатката при която смятам да си лекувам детето и тя ми каза да пръскам по начесто с физиологичен разтвор и след 2 дни ни записа час за преглед.Тя каза,че това може би е от ваксината реакция.И наистина като се замисля след като я сложихме му се влоши на детето нослето.Ох незнам кой е прав, кой крив но детенцето ми се измъчи
. Хич не ми се слагат тези капки да му се невиди
.Отивам при слънчицето,че е будна бая време и вече започна да крещи от глад.Извинявам се за дългия пост
Препоръчани теми