

за темата
всичко да е ок

както винаги бърза и прекрасна темичка 
,аз съм пробвала да ги пия с какво ли не:мин.вода,газирана вода,безалкохолно,,кисело мляко,прясно мляко,кола,нектар,натурален сок,сок от компот и .... каквото там има в течна форма но резултатът беше
,дано ти имаш по-голям успех 
Лично за мен няма никакъв смисъл, щом има бебе, което да суче
? Днес на обяд дадох 6 лъжици плодово пюре и намалих млякото с една лъжица. Резултата беше рев със сълзички половин час преди времето му за хранене
! Явно не го засища това пюре. Утре пак ще пробвам като дам половинка бурканче и по-малко мляко и дано няма пак рев
! Иначе как ще заместя цяло хранене
!
! 
Боислава се събуди в 1.15 и аз си помислих,че не е от глад,защото иначе си спи до към 3 часа минимум.Давах биби,вода...ама не!Гладно си е било детето!Наяде се,заспа и в 4 и 6 часа пак ставахме да се храним
Какво и стана-незнам.Дано не се повтори и тази нощ,че съм страшно уморена,а и цял ден репетиции...
?
? Днес на обяд дадох 6 лъжици плодово пюре и намалих млякото с една лъжица. Резултата беше рев със сълзички половин час преди времето му за хранене
!
Когато прожекторите угаснаха си направи такава салса във водата 
Ама накрая се поуплаши, и Йойо прави такава физиономия като й мине вода през лицето и разперва ръцете. 
Когато прожекторите угаснаха си направи такава салса във водата 
Браво на човечето!
! Иначе и ние пляскаме и изхвърляме половината вода от коритото със сериозна физиономия при това
та накратко

бях чела някъде, че е хубаво (задължително) при хранене на бебето да има човек от единия край на шишето и от другия 
специалист си 
, а на теб желая дълги и спокойни нощи 
колко ли са интересни, вече нямам търпение и Митето да стане поне на 4 мес. и да му предложа картофчето, малко ще се караме с педиатърката му, ноооооооо това си е моето решение, детето още повръща, а тя сокчета! 
много
от нас
, баща му е същата работа, може да е от името
дано всичко е наред 
Но нали ще става плувец, все трябва да свиква
Препоръчани теми