Любови, раздели - арабките смело по своя път са поели - 91ва сладко-горчива

  • 25 837
  • 281
# 120
Здравейте, момичета.    bouquet

Бабели
, добре дошла.   bouquet bouquet Бразен, и на теб също.

Муунсън, видях снимките ти в албума. Че къщата на мъжо много хубава.   bouquet

Дуа
, не ми ли получи съобщението?  newsm78Много хубави и непринудени снимки. Баткото ми се вижда много пораснал от първата ни среща.  Peace

Невена, и твоите дечица са супер сладки, какви хубави косички имат само.  Hug

Аз от книгите дето изредихте не съм чела нито еудна, гледах само филма Ловецът на хвърчила, но нещо като цяло екранизацията не ми допадна. Видях нещо пропагандистко в нея, а мразя такива неща. За другите щом ми мине държавния изпит ще взема де се хвана да гледам.

Направо ме е срам с тези снимки, аз нито съм снимала, нито съм качвала нови.  Embarassed И тук ще трябва да си взема бележка.

Лили, добре завърнала се, строгичко беше наказанието. А за албума, не се сърди, който се притеснява много, може да си изтрие снимките. Име измислихме, Лидия (витруалната кръстница Мама Лиди не е писала отдавна wavey wavey), на майка ми. Мъжо харесва името на твоята голяма принцеса, но някак вътрешно съм убедена, че ако я кръстя на майка така ще почета паметта й.  newsm78

Дала, идеята ти за компресия на стиховете е добра. Но нали аз не се занимавам с тия работи, само те подкрепям.  Laughing

Теди, знам каква е историята, ама сети се по чия идея идват тази шепа хора да основат ърво емирство, а после със зор кралство на тази територия и колко са native йорданци.  Mr. Green

Виж целия пост
# 121
Деси, на прима виста се сещам за Ал Яшби, Свеар, Другарче, май и Самира ...(ти трябва по-скоро да знаеш по архива в мейла ти, кой има и кой не парола  newsm78) може и да има други....но пак казвам, аз не претендирам да им се отреже достъпа до албума, преценили са махнали са си албумите, окей...но не мога да си затворя очите за случката, когато се отряза достъпа на емирските момичета  Rolling Eyes

Аз съм за да се даде паролата на Елип, а и на някои от по-старите потребители, които и снимки са пускали и се знае кои са  Peace

Между другото, на мен Даянка ми прилича на майка ти  Wink
Виж целия пост
# 122
 Момичета,стига вече с тоя албум и свръх-секретните кодове за него....Шехито направи такава супер тема-толкова труд положи да е оформи пригледно. ..Не е ли по-важна  историята на всеки от нас тук-доколко е разказана вярнобез да се подклаждат накъдрени  илюзиите и мечти ,доколко се разкриват живота и мислите ни,страховете и радостите ни ....това е смисъла на един такъв форум-да се подкрепяме-а реалните ни лица са просто една Малка добавка към цялата история.
Всеки ,които е поискал парола СПОРЕД МЕН я е получил заслужено-защото симпатизира на арабската култура или си има някаква връзка.
С тоя Вечен спор правим само така ,че Арабелките ,които ни четат   не искат да се разписват от страх че ще ги насмотаме или няма да им дадем свръх секретната парола да ни видят физиономиите...
Няма хора -от получаването на новата парола,които да са Неизвестни според мен.С това искам да кажа че  Който е получил парола и не е направил албум НЕ ЗНАЧИ ЧЕ Е ЗЛОУПОТРЕБИЛ.За емирските момичета- мястото им е Тук.И да е имало спор,предлагам да се заровят томахавките и който прецени че иска да прави албум и да се покаже на съфорумките си -да е Добре Дошъл.А който има парола и не желае да прави албум-НО пише и се вълнува ...също да бъде уважен. Hug


 И понеже Белебй ми беше на гости-а е бременна не исках да пиша вчера за София-защото съмненията бяха за Шарка.Да не всявам излишен смут..Но  днес сутринта взехме изследванията-всичко е доре... Петната по главичката са от  кристалите да коса,с които се е натривала -несъвместимост,а подутите лимфни възли от гангренясал зъб.

Приятен ден на всички  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 123
Добро утро!

Не ми обръщайте внимание-тежък ПМС карам  Mr. Green
Преди малко щях да повърна...Аватара ми не отговаря на действителността Laughing

За албума отдавна му изпуснахме края...
До колкото знам,Яшбито си изтри албума и каза,че е писала на дтти.
Защо не е сменена паролата-нали така се процедираше при изтрит доброволно албум.

Амал- Hug хубаво име,а мюсюлманско ли е или не държите да е.Защото Карина не е и още ме е яд Confused
За албума не се притеснявам-прочетох новите момичета какви са що са и са ми симпатични,но можеше някой да ми метне един мейл,поне да знам от къде са.Както и да е.

Марси- Mr. Green то и не съм за снимка Марсе,надебелях през Рамадана още повече Cryти почна ли диета?

Наде-то сватба не може да се каже-а парти.Те бяха женени в БГ посолството,бутнаха някоя и друга хилядарка на Саудитския принц-но нищо...чакаха,чакаха...и преди няколко месеца промениха законите в СА и сега се легализираха и там,ходиха на Умра(поклонението в Мекка) и така,сега чакаме мургаво бебе със зелени очи Heart Eyes

Брей Латеа-я кажи как се разкраси,че имам нужда от свежи идеи.

Дуа,Дуа-  bouquet я кажи някоя клюка от Либан!Вярно ли Нансито се е омъжила за...заболекаря си Simple Smile
Гледам я по тв рекламира цветните бижута на Дамас,слабичка е,хубавка на телце.

Приятен ден на всички,утре ще ви кажа новини от Дубайско и околията,бъдете на вълна  bouquet




 
Виж целия пост
# 124

Аз съм за да се даде паролата на Елип, а и на някои от по-старите потребители, които и снимки са пускали и се знае кои са  Peace



мед ми капна на сърцето-но ти знаеш  кой стои зад вси4ко това

А който има парола и не желая да прави албум-НО пише и се вълнува ...също да бъде уважен.-Дала и с теб съм съгласна
Виж целия пост
# 125
Добро утро и от мен Hug Аз очевидно съм най-поспалива от тук  Embarassed Ама така е,още нямам малчовци,които да ме будят рано-рано.хехехе.И на мен би ми било интересно да чуя повечко за Сауди сватбата.Шилан & Шиар това е грижовното мече Сънливко  Laughing Тъкмо лика-прилика сме си...dtti,мерси за инфото! Hug Абе на всички благодаря за прекрасната атмосфера,в която попаднах.Да ви кажа,че не съм съвсем безучастна към майчинството ви-аз съм нани,близо 3 години вече  Grinning,така че мога да ви дам и друга гледна точка по въпроса с отвъждането на малчовци  WinkУсмихнат и хубав ден на всички  Laughing
Виж целия пост
# 126
Привет мривет!!!   bouquet След всички тези разкази за любови, раздели и още нещо и на мен ми се прииска  Flutter да споделя с вас как аз преживях решението на моята така скъпа и обична приятелка да замине на работа в Кувейт и след това да се омъжи там.... тя не е вълнуваща - беше такава само за мен........но гледам извадили сте шпагите Tired   Rolling Eyes .....така че го оставям за бъдеще неопределено време....
Nadia Jasem остана с отворен край твоята история, дано да бъде приказен някой ден  smile3525 
На всички мами и не мами   - лек и спорен!!!
Виж целия пост
# 127
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 2 нови отговора.

Днес е натоварено движението Wink
АААА, Лили кажи повече за тази двойка (без имена, де) Трябва да съм откровена, че когато чета за бракове в Саудията, Иран и други по-сложни страни винаги си казвам, аз там никога няма да отида. Изживявам някакъв вътрешен страх и в този смисъл се възхищавам, на тези, които намират смелост за подобна стъпка.
Кажи как се запознаха тия гълъбчета или има твоя намеса? Wink
Либра, чакам продължението, каткути... Днес даже съм си сложила от маслото, което си купих в него магазинче та да имам настроение.
Аз не знам какви са тези масла, надписите им са на арабски, по памет едното беше "Клеопатра", второто "Сахара", третото не помня... едното шишенце струваше 100 долара... Беше ми беден английския по него време и почти нищо не разбрах от обясненията на момичето, как и за какво се ползват...
Има ли снимков материал, Либра  Embarassed


easy_24  споко, деня е чудесен за всякакви приказки, а Лили каза, че е в ситуация преди Wink така, че и е простено. Още повече, че е зажадняла за приказки и тя след тия банове  Peace Аз като чуя Кувейт и сърцето ми почва така  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes, нали Наира  Wink
Виж целия пост
# 128
Ето, че пак трябва да поздравя с добър ден, ама какво да се прави като вие сте толкова активни, а аз не смогвам да ви изчета на време.
Кажете тези арабски филми имат ли субтитри на български в замундата или ще трябва да си упражнявам английския.
Аз да споделя, че ми се е отпуснала душицата от мислите покрай сестрьонка, вчера се чухме и то това тяхното голяма любов голямо нещо уж бяха пред разделба ама пак са заедно и по кардинални стъпки ще има като се върне от Атина, между другото днес пътува за там дано да им е отворен пътя Praynig,благородно и завиждам че ще види мама, много ми липсва.
Гледам тук като на повечето места където се съберат повечко жени са се размахвали саби, ама защо бе хора кому е нужно това, разбирам снимките са лични, ама все си мисля че никой от тук няма да ги ползва неправомерно.
Лек ден на всички ви   bouquet  bouquet  bouquet.
Виж целия пост
# 129
Наде, живеят в Германия. След като е вече мама, надявам се и тя да се придъедини към нас

Шилан, след като ти е харесал камиона значи ще се зарадваш и на един автобус: http://lh3.ggpht.com/_uUI2xp6vobg/R7KVbuK2ELI/AAAAAAAAJRA/tqlweV … arch-DSCN3366.JPG
Само не се качвай на него, че няма да видиш нищо навън от тези изрисувани прозорци.

Всички, може ли да споделите какво означават никовете ви и защо сте ги избрали. Винаги ми е било много интересно защо даден човек избира даден ник. Значението на някои е очевидно, но на други не толкова...откога се чудя какво аджеба значи Шилан и Шиар, или Латея...имена ли са какво са. И доста други ми причиняват безсънни нощи, споделете моля.
Виж целия пост
# 130
Страхотна имат български субтитри така, че тегли спокойно, особено Карамела ще се позабавляваш малко. Преди бях гледала "Сирийска сватба" той беше с английски субтитри ама нямаше много приказки, та се разбираха нещата...
Ще чакаме новини за сестра ти, време е вече да става каквото ще става Simple Smile
Монсун, аз имам името на сестрата на мойто хабиби, което приех след като приех и исляма. Няма нищо специално Wink
Шехи, къде се изгуби? Няма я твоята приказка нещо Sad
Виж целия пост
# 131
Има ли снимков материал, Либра  Embarassed

Наде ,ами Енджи така ме омайваше с думи че не се сетих да извадя апарата и да снимам парфюмите,само направих клипче на папирусите,ще си поиграя през уикенда да го сложа в ютуб и ще пусна линка  Crazy, моя парфюм е шафран,известен като парфюма на Клеопатра, имаше и такъв на Нефертити, а един от афродизиаците беше нагледно обяснен по следният начин : Една капка в ляво,една в дясно и една долу  Joy(само дето това долу не го посочи ),ще накара мъжа Ви да бъде хиперактивен цяла нощ  Crazy ,при което М се изчерви пък аз прихнах да се смея  Mr. Green.
След като се насладихме на Кайро в края на първата седмица решихме да отскочим до Александрия, резервирахме си билети за влака и
в 9,00 сутринта на 10,10 (петък) потеглихме, вагона нямаше купета , дълъг коридор с по две седалки от двете страни,имаше и тв на тавана но то не работеше,аз се занимавах да слушам и наблюдавам две момичета и младеж ,които сладко си приказваха и смееха почти през целият път, както и да зяпам през прозореца и колкото повече наближавахме Алекс толкова повече растителността ставаше като нашата, по европейски  Mr. Green . По средата на пътя между Кайро и Алекс се намира и неговият роден град Кафр Ел Заят,там Уви не слязохме,имаше време и за среща с родителите на по късен етап  Sunglasses Пристигнахме в Алекс след 2 часа и половина път,и още със слизането този град ме грабна  Crazy,още в първото кафе фиксирах една огромна по размери котка( едва ли беше родена в египет  Mr. Green),която се излежаваше на малка масичка в центъра на помещението,като една царица,е не можах да се сдържа , и въпреки че М ме спираше , прекосих помещението и я зачесох а тя доволно си обърна и корема да не би да пропусна някои места  Crazy,след което един мъж дойде и ме попита искате ли я и колко давам да ги отърва от нея  Joy , това животно вероятно не е мръднало от мястото си цял ден защото към 10 вечерта беше на същата позиция , това е то да си котка пък дори и в Египет  Flutter
В Алекс няма метро,хората се придвижват с трам , ние го използвахме за да стигнем до морето и прочутия мост,седнахме на втория етаж на едно кафе и се наслаждавахме на гледката ,беше прекрасно , силният вятър и миризмата на море във въздуха ми напомниха за Варна  Crazy ,взирах се в хоризонта и не мислех за нищо......Плажа беше пуст,макар времето да беше подходящо за слънчеви бани но М спомена че сезона на плажуващите е отминал,само няколко мъже ловяха риба или както майка ми казва хранеха рибите  Mr. Green, та направихме си снимки и на моста ,позяпахме във водата,М реши че иска да скочи от моста,правил опити навремето но един полицай го спрял  Naughty.........мъже навсякъде са еднакви  ooooh!
Запътихме се към Сан Стефано и влязохме да разгледаме мола,нищо по различно от нашите та затова той предложи да гледаме филм,избора беше между английски и арабски , обаче всички първи ги бях гледала и затова той предложи да гледаме комедията Ич Дабур  Joy,голям смях падна , дори и да не разбирах нито дума (той ми превеждаше през по голямата част), актьорската игра и интонацията в гласа бяха достатъчни за да ме разсмеят  Grinning,сега си го тегля да го гледам пак  Sunglasses

Я станало време за обяд  Whistling, ще трябва да прекъсна,после ще доразкажа  Hug

и да попитам направо Аз заслужавам ли да получа достъп до тайният албум ?
Виж целия пост
# 132
Чак сега успях да поседна на компа. Та, за ахмадите - нарочно не употребих думата секта (някой по-напред е питал дали не са такава), защото в днешно време хич вече не мога да й определя значението, а и не бих искала да засегна някого. Та ахмади-общността произхожда от Индия, където преди около 150 години се е родил Хадрат Ахмад и се обявява за пророк. Има много последователи, тъй като ахмадите са изключително мирни и кротки, те отричат тероризма и насилието и представят ценности като любов, мир, благост, развитие в образованието, междукултурен диалог и т.н. Именно тези общочовешки ценности, които са в основата на това движение, привличат много западняци, като най-много са немците.
Мъжът ми попадна на събирането им 2007 в Германия, защото се оказа, че само в България и на още едно място не им се разрешава да действат - в България проблемът е, че щяло да се "турцизира" населението. Rolling Eyes От България имаше доста голяма делегация, не ми се ще да споменавам имена, защото са публични личности и не е редно, но всички тръгнаха с големи предубеждения, а се върнаха ужасно впечатлени. След което се направи филмче за този събор и тази година българските власти пак им отказаха разрешително.
Иначе всяка година съборът е на различно място - правили са и в Канада, и в Лондон, и в Индия и др.

Деси, за визите - още не сме извадили, в понеделник имаме среща със секретаря на посолството и ще ти кажа със сигурност как стоят нещата.

Марси, прочетох, че сте имали тежка нощ, но вече сте по-добре май! Стискам палци всичко скоро да се оправи! И в България в момента този вирус е много разпространен - само треперя Ванкото да не ми се разболее, в детската градина масово децата са болни.
И още нещо - Гентамицинът е антибиотик, който аз лично бих давала само след консултация с лекар. Аз по принцип не давам антибиотици, още повече при вирусни заболявания, а ми се струва, че това е точно такова. Както знаем, антибиотиците действат при бактериални инфекции. А вие щом сте свалили температурата, значи, че нещата се оправят.
Виж целия пост
# 133
Бразен, Бабели, добре дошли!  welcome Аз съм от няколко дена тук, но се чувствам много добре! smile3525, арабелки!
Виж целия пост
# 134
   Здравейте и от мен. Simple Smile
   Явно всеки, който е ходил да види пирамидите, е посетил и въпросното магазинче за парфюми и работилницата за папируси. Нас там също ни отведе човека, който караше "каручката" Simple Smile
   Наде, аз доколкото разбрах тогава, от тези масла можеш да си слагаш навсякъде, но само по капчица, защото предполагам сте усетили, че миризмата е доста силна и дълготрайна. Аз като си сложа и мирише поне 2 дена, независимо колко се къпеш.
   Water Lily, ти в Дубай ли живееш? От колко време си там (ако не те притеснява) ? Питам не за друго, а моят любим е от там.
   Ще доразкажа историята си малко по-късно, че сега не стига времето.
   Успешен ден на всички  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия