Любови, раздели - арабките смело по своя път са поели - 91ва сладко-горчива

  • 25 842
  • 281
# 135
Аз заслужавам ли да получа достъп до тайният албум ?

либра мила ,що си мислех 4е имаш албум newsm78-моми4ета,не раз4итайте само на мен-след 5та поиредна тема в която пишете ,може да си поискате паролата
та въпроса е повдигнат-някой има ли нещо против Либра да полу4и парола-4акам до утре
ди да ти отговоря на въпроса-моя ник са инициалите ми-4исто просто и лесно bowuu
на майка ника-муфида-е името на голямата ми дъщеря-на арабски озна4ава-полезна
Виж целия пост
# 136
Аз съм за Либра и албумчето...
Виж целия пост
# 137
Гинчето, аз казах за ахмади и употребих думата секта, както е отношеието към тази форма на изповедание според официалната религия. Защо някой трябва да се обижда? И Свидетелите на Йехова са секта.
П.С. А, да, давайте паролата на Либра.
Ди, Муунсън, моят ник е името на една ливанска певица. Ми като се регистрирах и това ми дойде първо наум.  Joy
Виж целия пост
# 138
Наде, не се сърди. Hug Точно, защото наистина не съм наясно в какъв смисъл се използва "секта", още повече в Исляма, затова предпочетох "течение". За мен лично няма значение.
Виж целия пост
# 139
Здравеите и от нас, дълго време не съм писала по форумите ,но малката е като фурия и нямам много време  Simple Smile
Скоро 6те навър6и и годинка и се приготвяме за първия рожден ден  Mr. Green ,6те го правим в свеки и от седмици се приготвям психи4ески дано вси4ко мине нормално и не се изпокараме  Laughing ,но заради детето 6те направя усилия да се направя на глуха ...
Хаиде приятен ден от нас и ползотворни  по4ивни дни   bouquet
Виж целия пост
# 140
  Привет и от мен момичета,най-после благодарение на това ,че ДесиHugми помогна мога вече да пиша ,за което съм и безкрайно благодарна.
На всички които са имали поводи за празник,желая всичко най-хубаво!
На новите момичета Добре дошли!
Лили,добре завърнала се!Пмс те тресе,но я карай по-спокойно,че ще остарееш бързо. JoyА и доста от нас по различни причини често отсъстват и не пишат,ако ще чакаме всяка да даде своя глас..........
За Либра и Елип съм за!
Дуа, Амал, Ясмин-много съжалявам, че не успях за срещата...
До по-късно Hug Hug Hugна всички.
Виж целия пост
# 141
Monsoon разгледах с интерес албумчето ти, Пакистан съвсем не е бойно поле и издълбани от бомби улици Wink красиво е. Особено ми хареса снимката ти в черно, отива ти машаллах
Деска видях снимките и на Муфида, наистина си приличате, а и как иначе Wink
Рафаела Simple Smile  Hug
Мелани къде се изгуби? Надявам се всичко да  е ок при вас.
Скай Блю как си и ти? вярвам, че нещата ще се наредят по най-добрия за вас начин....
раче тези снимки дето има навързани едни парцалчета по стената от къде са? ние имаме подобно място наблизо със същия обичай?
Виж целия пост
# 142
Добър ден момичета !

 ooooh! Пак ли проблем с албума , аман вече  Crazy дано да е за последно  Peace

Деси тук съм аз, сутринта рано отворих темичката , но....... Sick се отказах да пиша.
Сега гледам по- спокойно се диша  Whistling Whistling
Сигурно и на теб ти е писнало вече ..... Hug  Аз съм за - да се даде паролата на Елип и Либра  Peace

Марси радвам се, че сте по- добре  Heart Eyes
Наина виж първата страница на темата , там има линк за арабската кухня  Simple Smile
Кате видях ти снимките , много си готина   bouquet
Другарче мило  Hug Heart Eyes
Дуа мерси за розовото кафенце  Wink много сте сладки с Рабубка , пораснала е тя , твоята нежна принцеска  Heart Eyes
Лек ден на всички и повече положителни емоции   bouquet
Виж целия пост
# 143
Аз съм за Либра и албумчето...
И аз... Grinning
Колкото до ника, абсолютно елементарен..смесица от Сара и Теди.Ползвам на много места един и същи ник та да не го забравя.. hahahaА иначе голям майтап падна веднъж с мейла ми.Служебният мейл нещо се бъгна и бях принудена да пусна на един клиент писмо от личния си.На същата логика, ползвайки срички от имената на трите щерки, мейлът преди маймунското  @ e mimosar.
И каква беше изненадата ми, когато въпреки наличното в края на писмото лого с името и фамилията ми, въпросният господин се обърна в отговора си към мен с "Уважаема Г-жо Мимоза Р.,"Аз докато зацепя, че е взел абревиатурата пред кльомбата за име и фамилия, доста време мина.. Rolling Eyes

Виж целия пост
# 144
Ди, не ми се отваря линка с автобуса Sad

Шилан и Шиар са имената на жабките ми (плюшенки, сладки, и си спинкам с тях  Mr. Green ).  Кюрдски имена са. Шиар е мъжко и означава буден, умен. А Шилан е женско, но забравих какво означава  Embarassed
В началото ника ми беше tahmine /героиня от Шахнаме на Фирдоуси), мислех си че е единствено и неповторимо, но после го срещнах и в други форуми....



Магде, ето те  Simple Smile

Амал, хубаво име е Лидия Peace  и вече позабравено на фона на всичките Есмералди, Розалинди и Изаури  Laughing

 
Сабинке
, добре сте нали Simple Smile
Гинче,обаче аз така и неразбрах, последователи ли сте на ахмадите, или прсто случайно сте попаднали на тяхно събрание?



За албума и преди съм питала, има момичета, които имат снимки, но отдавна( повече от 7-8 месеца) не са влизали....   Муцка, Мухсина, не помня кой друг още, една мама с хубаво момченце от Йемен мисля,,,,   Какво предлагате за техните албуми....   И мисля, че условието на албума беше да качиш твоя снимка, а не само пейзажи, натюрморти, флора и фауна  Mr. Green 





Момичета, ще ходя на зъболекар тия дни, мъдреца ми дава ядове и ми е притеснено.   Май никой не обича срещи със съболекари  Sick
Виж целия пост
# 145
Шилан & Шиар преди 2 месеца ми ги изкараха и 4 те под пълна упоика ,за6тото правех доста абцеси от тях .Бе6е мъ4ително около 1 седмица бях на супи и подута (като пребита Laughing),но минава...Успех и дано мине леко при теб Peace
Виж целия пост
# 146
Шилан и Шиар, не сме ахмади. От там ни тръгна интересът към арабския свят - тоест имаме приятели ахмади от Йемен и Пакистан, после пък се запознахме и с други и така.  Иначе сме православни християни - аз съм кръстена още като бебе, а мъжът ми - две седмици преди сватбата Grinning. А мъжът ми беше на това събиране на ахмади по работа.
Виж целия пост
# 147
Аз нямам нищо против всяко едно от момичетата да има паролата за албума!
 Момичета спомнете си, че едно от  условията когато получаваш паролата е да си направиш свой албум, според мен е некоректно някой да ти вижда снимката, а ти да не виждаш неговата! Ако някой се притеснява, че може да бъде видян, и има други претенции, да си направи отделен албум и да разрешава достъп на когото прецени!
Наде Hug заниманията ми засега малко съм ги поизоставила, иначе сме добре, Анто расте и вече разбира повече неща  Hug
Монсун много са красиви  пакистанските сватби  Hug
Виж целия пост
# 148



Шакира, много успокоително ми подейства  Laughing     на мен през месец -два ми дават ядове. Подува се венеца, гноясва, боли ме гърлото....


Гинчето,
то кръщенето не пречи, повечето сме кръстени като бебета. Не са ми искали мнението  Mr. Green  Мисля, че при католиците имаше т.нар конфирмация, с достигането на определана възраст подвърждаваш волята си за принадлежност към римокатолическата църква.
И какво разказва мъжа ти за събранието на ахмадите? Сигурно вече се е обедил, че зад доктрината им за мир, равенство и благи приказки се крият други цели  Twisted Evil
Виж целия пост
# 149
Привет,момичета!bliznacite,благодаря,за линка  bouquet.Сто пъти,гледах,само там не погледнах,защото са изброени страните,и не предполагах,че е там.Лили,добре дошла!Аз,наистина имам огромно желание,да видя тази пакистанска сватба,но дано някой ден ме приемете във вашата групичка,така да го нарека и да получа и аз,паролата за този албум!Приятен ден на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия