Любови, раздели - арабките смело по своя път са поели - 91ва сладко-горчива

  • 25 837
  • 281
# 165
добър вечер на всички
успях ( да седна да пиша, не само да чета ) newsm44
ника ми няма нужда мисля от обяснения Simple Smile
надявам се всички да сте добре
аз вече искам да се опъна така доволна на дивана и да не мръдна от там но сега като се замисля не ми се е случвало вечер да пиша тук и да ми е толкова спокойно така че може и да съм на линия
на всички  Hug Hug Hug
а за паролата и аз нямам нищо против

олеееееееееее и аз викам сега се почнаха едни приказки а то нямало никой тук освен мен и 2ма гости newsm12
Виж целия пост
# 166
Сани няма приказки тази вечер, голяма тишина е. Бразен айде разкажи твоята приказка... пък може да дойдат и други девойки в диуанията на моабет
Виж целия пост
# 167
Добър вечер момичета !

Виждам , че напрежението е спаднало , добре е човек да се сдържа и да не прави инатски работи , знам , че е много трудно , на никоя не и е лесен живота .
Аз не се вясвам на сам често , защото съм много заета в училище , доста пиша на служ.комп - уморявам се . Тресе ме и една банкова разправия за заем за ин витро , шефа ме дърпа на друга страна с мераци за нова кола . Ще кръщавам малкото Митенце от Малта  в неделя - тичах тази седмица и по магазините за подарък - взех му златно кръстче на синджир - да си има спомен за цял живот .  Тази сутрин от 5 и нещо съм със схванат крак - адска болка , идва и си отива . Тази сутрин , викам си ще почета нещо нежно и мило от Либра или друга , пък то ....ама айде , сърце да е широко ...

Сега за албума ми - когато настъпи оня хаос в снимката лятото ,реших , че е време да подменя старите снимки с по - нови , но Цветка не си дойде лятото и кой да ме фотка , шефа го няма никакъв , все е по задачи . Останах си без пресни снимки и така ден след ден не съм се снимала от Нова година . Телефона на шефа е на ремонт от 2 месеца и все му го връщат нередовен - пак куцуз .
Знам , че е крайно неуместно точно аз да нямам снимки , ама пак да върна старите , те и на мен са ми писнали вече . Ще се постарая пред вид идващите поводи .


Сега за ника ми - той ми е трети в този форум и е на път да стане история , отдавна го обмислям , но нищо интересно не ми беше хрумвало , докато шефа не се изцепи нещо веселко и точно за мен в този момент . Първия ник беше много близък до името ми , втория беше хрумка - крайно инкогнита , третия , този сега , беше апел при разстърващ за темата ни момент преди повече от година . Следващият ще е това , което ме охарактеризира в момента ....и така ....обичам промените .

И аз изтеглих Карамела , но ще се връщам да търся субтитрите и ще видя кога ще имам време да го гледам . С радост ще тегля всичко , което препоръчате , само давайте линк , че съм на зор с времето .

Ох , пак нещо забравям , но май много се разписах , хвана ме логореята .....а да  ...

да се представя по - подробно за новите -

Живея в БГ , на село , учител , работя с увредени деца . Омъжена от почти 20 г.  , 69-ти набор , без деца . Все ходим по доктори , харчим си парите , ясни диагнози нямаме , но и резултати също .Наскоро приключихме с поредния заем и ще се хвърлям в по - голям , пък дано ...
При нас от 4 г живее Цвети , дъщерята на най- добрата ми приятелка , която , за жалост , почина след мъчително боледуване от рак на гърдата . Беше неописуем момент , не го пожелавам на никой - 5 дни преди 18-тия РД на детето , 1 месец преди бала и . Преживяхме го , справихме се емоционално , дори си завърши висшето образование и сега я приеха желаната магистратура . Ще правим и годеж по Коледа .
Връзката ми с арабския свят е емоция и ....още нещо , но ще разказвам друг път !


Деси - винаги съм била ЗА всеки - не си прави труда да ме питаш - казвам го тук , за да се знае !

Хехех , Наде , не съм много интересна , ама като няма риба и рака става , ОК ? А детенце играе ли ?
Виж целия пост
# 168
Nadia Jasem
аз не за дтуго ами искам да си покажа аватара де  smile3534
чак сама се смея и мъжо пита какво ми било станало Simple Smile
другарче това че помагате на Цвети и сте и опора в тези моменти е супер
Виж целия пост
# 169
Сани  smile3521 smile3532
Другарче това за другия път специално го чакам  newsm53
Дано си оправиш нещата със заема, но най-вече другото да се случи. Що не пусна шефа в Биг Брадъра като Филип  newsm44
Карамела в Замунда е със субтитрите вътре и ние така се объркахме помислихме, че са отделно

Виж целия пост
# 170
а какво стана с бб не съм гледала мн отдавна сание още ли е там?
Виж целия пост
# 171
Тука си е женицата, не я мисли. Вчера я даваха да чете корана и сладко си заспа четейки Wink но с молитвите май кандиса... е, аз не съм имала големи очаквания за нея, но си мислех, че може да каже нещо умно на хората...
Либра хайде бе, каткути разказвай, че се разпрозявахме тука  smile3507
Виж целия пост
# 172
Либра хайде бе, каткути разказвай, че се разпрозявахме тука  smile3507
Наде  Tired музата ми ве4е спи,тъкмо се върнах от среща с Раф  Sunglasses,4акам М да му кажа лека нощ и ска4ам в леглото  smile3535
Виж целия пост
# 173
е хайде ободрете се малко-може би ако чуете Рабуба как плаче ще стане
Лека нощ  bouquet
Виж целия пост
# 174
ДУА щипни я малко да се чува по-силно, какъв е този криват бе Либра, няма единадесет  smile3518
никой не му се разказва нищо, Шехерезада къде си и ти  newsm09
Виж целия пост
# 175
явно всички спят
а утре като вляза и хоп изписали 3 страници по нощите  smile3523
хайде и от мен лека отивам  luvbed че милото малко се разсърди че съм му давала гръб цяла вечер (а той пуснал арабската тв и иска и аз да гледам да ама аз гледам но нищо не разбирам ) smile3514
Виж целия пост
# 176
Пусни си едни български субтитри Wink Той гледал ли е Карамел, нали е ливански филм Wink
Много ми е смешно като кажат Бонжур мадам, кейфалек Simple Smile


kalinchita включи се в нашата арабска Шехерезада   newsm51 smile3525 newsm51
Виж целия пост
# 177
Здравейте момичета  Hug

Тъкмо се прибирам в нас, бяхме поканени с баща ми заедно на една позната на рожден ден. Толкова ми е криво, няма с кой, освен с вас да споделя какво стана, защото знам, че ще ме разберете правилно..
Ще започна с малка предистория.. не съм споделила с баща ми за моите арабски увлечения. Нямам смелостта за сега да го направя, а и поради факта, че обстоятелствата не притискат си спестявам много главоболия с това. А и историята е прясна, не ми се иска да вдигам шум, защото иначе ще е голям шум  ooooh!
Та да се върна към случката от днес. Седим си ние на масата, всеки хапва, води се нормален разговор и по едно време не знам как стана дума за араби и арабския свят. Въпросната рожденичка пусна някакъв кошмарен коментар... и кой първи да се изкаже най-цветущо.. баща ми. Подобни реплики започнаха да валят на масата от всички страни около 10 мин, аз едвам издържах. Толкова ми стана криво, сиво, облачно... че нямам думи. Не се вкючих в разговора, до нищо добро нямаше да доведе освен да се почувствам още по-зле, а разговорът да е още по-дълъг  Confused Така поне нямаше опоненти и темата умря бързо.
Така ми стана мъчно  #Puppy dog Извинявайте, че ви натоварих с това..  Hug

Лека вечер на всички newsm46
Виж целия пост
# 178
Ех , душе , ако всичко беше цветя и рози , какво ли щяхме да търсим тук ние с "емоцията" си ?!?
Не се отчайвай , каквото е писано ще стане , по един или друг начин !
Виж целия пост
# 179
latea споко още много неща ще 4уеш- ще свикнеш и няма да обръщаш внимание
теди браво ,правилно си го написала и обяснила
ние преди малко се прибрахме от събиране на родата -голямо дивяне беше и дреби преди малко заспа на дивана
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия