Любови, раздели - арабките смело по своя път са поели - 91ва сладко-горчива

  • 25 837
  • 281
# 150
Ами, там абсолютно никой не ги е увещавал в нищо, хората са били изключително любезни и мили. Нашият приятел йеменец, като ни идва на гости, си говорим за живота в Йемен, семейството му, за хората като цяло и за религията не ни остава време. Аз приемам избора на всеки човек и когато виждам, че е добър, не ми пречи религията или етносът му да си общуваме.
Между другото - тичай на зъболекар! Няма нищо страшно - слагат ти упойка и после наистина нищо не се усеща. Ако е опитен зъболекарят, после ще ти мине по-бързо (ако извадят мъдреца).
Виж целия пост
# 151
шиланке, от мене не остава пейзаж да се вмести в снимката, затуй си пуснах малко залези!  Mr. Green
аз съм за либра и елип, който ще се покрива да го прави!  Party
елип, готвите ли се за рождения ден, готови ли сте за празника, линда свива пръстите ве4е! ина4е не съм мислила още как ще бъде, но тортата е по подразбиране и подаръците! не става за деца тука, за жалост, а аз големи не ща да събирам! те не са по подразбиране! Crazy
мухсина е, ако си посмням правилно, омъжена за пакистанец! но къде е и засто не се  появи след определни събития при нея , детето беше се разболяло май!
муцка беше до едно време само в дукнските,но май откакто се измести в нова къща и квартал, не пиш? в форума!
има доста ,които н епишат, верно самира, мериамите, тн !
Виж целия пост
# 152
Либра-да за парола Peace

Амал-никак не ти се сърдя,но ако можеш да си мислиш,че бих ти се разсърдила за нещо въобще...е,тогава нистина ще ти се разсърдя-ще ти звънна скоро Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ди-ДУА-означава Молитва(на арабски),а Амал-означава Надежда Wink(че тя не спомена превода)

Лили
,значи така за Нанси-май ти знаеш повече за нея-пък и този зъболекар сигурно си дава сметка,че бъдещите им дечица ще приличат на Нанси преди хирург.интервенция Twisted Evil...За облекчаване на ПМС-най-горещо препоръчвом Бял Равнец-пиеш го в големи количества ,седмица преди цикъл-много помага,нищо ,че нагарча-само някой да ти го донесе от Бг,като идва на гости...в този ред на мисли,майка ти скоро ли ще идва newsm78

Сабинче,а как са Теди и Йоанка newsm78 Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 153
dtti - сега схванах името Муфида. Коренът е ф, д - фаида - полза, оттук прилагателното муфида. Ах, тоя арабски как го обичам. Научиш един корен, а се оказва че вече знаеш 5 думи поне...

Наде, да се нарече Пакистан бойно поле е силно преувеличено и нереално (типично за медиите да насаждат подобна представа)), макар някои посолства да препоръчват на гражданите си изобщо да не пътуват занатам. Проблемите са само в северните провинции, които за съжаление са най-красивите - Хималаи, К2,тучни ливади, това, онова...В другите провинции живота си тече нормално, има отвреме навреме атентати, но те се случват там, където се очаква да бъде някоя неудобна политическа фигура и вероятността да попаднеш точно там е доста нищожна...с точно толкова късмет можеш да загинеш и в София примерно, в междумутренска престрелка.

Как се изговаря точно името? Джазим????

Шилан и Шиар (хубави имена), не знам защо не ти се отваря линка. Ето ти още един автобус: http://farm2.static.flickr.com/1192/1447313532_49c4c2218b.jpg?v=0

Саратед, Тази история много ме разсмя, може ли да те наричам Мимоза отсега нататък? Laughing

Дуа, само да уточня, за който се интересува, че Дуа означава молитвата, която казваме със свои думи, като противопоставена на ритуалната молитва, която е със заучени думи и се нарича салят. Относно думата Амал, освен надежда, нямаше ли и значение на работа, зависеше май как са изписани, едното с дълго А ?

Naina,  мисля, че говорят за тази снимка. Тя не е лична тъй, че ти я показвам тук:
http://cache.virtualtourist.com/3413566-Bride_and_Groom-Pakistan.jpg

За паролата нямам нищо против.
Виж целия пост
# 154
Момичета и аз имам парфюмени спомени от Кайро. Последния ден преди да напуснем страната нямахме вече какво да правим с приятелката ми и се шматкахме безцелно в Гиза, където беше хотела ни. И така попаднахме на едно магазинче с парфюми и аз попитах за любимия ми аромат сандалово дърво. Трябва да ви кажа, че когато го помирисах, сякаш се озовах в някакъв друг, вълшебен свят,това беше най-чистатия и наситен аромат на сандалово дърво, който някога беше достигал до ноздрите ми. Веднага се спазарих за 100 милилитра.  Когато се прибирах към Лондон от чантата ми се носеше на талази миризмата от парфюма и аз със задоволство си мислех през целия път каква добра сделка съм направила, а когато се прибрах вкъщи....разбрах, че имало причина за тези талази....която ме съкруши. Оказа се, че не съм затворила добре шишенцето с парфюма и всичко се изляло върху дрехите ми, ама капка не останала в шишенцето...Кутийката беше така напоена, че не се измириса 5 години, само тя ми остана да си я мириша за успокоение....Е, точно такова чисто сандалово дърво не съм открила и до сега....
Виж целия пост
# 155
Monsoon rain,
Мимоза Laughing в този момент онагледява  разликата в изписването на двете думички.Първата се пише с "аен" , а втората с "алеф".Оттам произлиза и разликата в произнасянето им.Я, Деси като по-опитна да се произнесе  за  верността на написаното от мен!


работа -  عمل
надежда - أمل


Ох, много съм щастлива, че последният работен ден от тази седмица е към своя край! GrinningВъпреки, че и у нас не ме очаква кой знае каква почивка.И трите девойки утре са на математически турнир, госпожите съответно им раздали листовки с падалите се  през годините задачи за съответния клас и аз като една "добра" мама ще трябва да ги юрна да ги решат! Wink
 


Виж целия пост
# 156
Госпожо Мимоза (имате такова очарователно старомодно име),

Благодаря ви за усилията, сега наистина ми просветна и даже ми изплува едно отдавна забравено множествено число, а именно, че дългото А, което споменах - Амаал, май означаваше надежди.

Ах, още малко с вас и ще проговоря гладко арабски, което оценявам най-високо.

 smile3525
Виж целия пост
# 157
Monsoon,благодаря за снимката  bouquetБулката е много красива.Ох,как обожавам парфюми!Открих,един бг сайт с арабски парфюми,които се предлагат само обаче на едро,и незная дали са тези,за които говорите Вие.Ще го потърся,да кажете дали става въпрос за тях.
Виж целия пост
# 158
http://www.emarat-bg.com/,дали тези са истински?
Виж целия пост
# 159
права си Наде ... така поскача сърцето ! до преди малко гледах един сериал по Ал Уатан от 4 по4ва.... много ми харесва.  Heart Eyes че и през 10-15 минутки релкамии.. за Кувейт, реших да не разчитам на майка ми... февруари съм решена да си купя билет... и април към 25 да литна.. само трябва да си намеря скътник! ако има желаещи моляя заповядайте!   Grinning
Как сте?
Добре дошли на новите момичета... ето че свърши работната/учебната седмица и ми остава време да Ви пиша.
Лили,радвам се ,че се завърна!
Либра много се радвам за теб и за хубавите ти спомени който си събрала! ИншаАлла скоро да пратим и Рали там  Grinning
След малко ще разгледам и новите снимки който сте сложили!
Дуа сигорна съм ,че малката е много красива!
Нямам против Либра да получи парола
Ажи,май е нямалко танци тогава,чаках ме,но никой не доиде и си тръгнах ме,ще видим кога пак ще се организираме..
Изтеглих си торенти за Карамел,ИншаАлла скоро ще го гледам
Не съм била в Сауди,но ако имам възможност не бих отказала да живея там  Simple Smile
Дтти,малката изглежда доста палава! тя ли си беше избрала пушка,вместо кукла?
Шилан,надявам се не тъжиш още за него  Sad аз имам котарак в къщи,ама понякога сякаш нарочно иска да ме изнерви,но си повтарям спокойноо спокойноо
Дина,Дани е супер!! какви очи има ,можеш да потънеш в тях!  Heart Eyes
 Марси,дано да се е оправила Линда вече!!
обичам ви всичкии!  Hug
ах п.с Шехи отново страхотно си се справила!
  bouquet
Виж целия пост
# 160
Здравейте,арабелки!

Виждам нтересни теми се вихрят отново ,из тъй бързо изписаната наполовна темичка  Grinning
АЗ ви чета/не пропускам/,но нещо нямма муза да пиша.При нас са 'злобо-ежедневни"  едни и същи......
Чеситото на всички  празнували със закъснение  bouquet
Ди смятам няма нужда да обяснявам за ника си  Simple Smile
Добре дошли на всички нови момичета  Hug тук наистина е много уютно!
СПорти къде се губиш?
Наде,още малко ще ме заразиш с твоята романтична вълна/макар шанса да е малък на фона на дречовците,които ми запълват времето макс/
Латея,какво става с хабибито - нищо не казваш напоследък?
 Hug на всички.
Виж целия пост
# 161
Момичета тъкмо изгледах иранския филм "Деца на Рая" изтеглете си го, наистина си струва
На препоръчалите ми го вече едно голямо  Hug
Виж целия пост
# 162
Наде, сега мъжа ми ме подсети, че този филм сме го гедали по някоя кабеларка, не помня коя, но не знаех как се казва, много е трогателен.  Peace
Виж целия пост
# 163
Amal, нали  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 164
Нямам против Елип и Либра да получат паролата. Още повече, че нямам търпение да разгледам снимки и от двете места Wink Ох!  Party

Наде, да, преди помислих, че за прити уоман става дума като каза хубава жена. Нищо де, пак е хубав филма!

 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия