Сърдити и нацупени сме ние в 6-ти клас!

  • 40 148
  • 289
# 255
Честит имен ден, Медовинка!   bouquet
Виж целия пост
# 256
Здраве и късмет на Медовинка!
Виж целия пост
# 257
Много се чудя дали да не вляза в някой час по математика на нашия клас и да разбера защо постоянно ми се налага да обяснявам материала след въпросния господин ... Дъщерята се оплаква, че не обяснява, често си забравял маркера и не пишел по дъската или имал навика да застане пред написаното и никой не може да види какво е написал, та да разберат какво им обяснява... Като се обадели, че не виждат или по-бавно да диктува или нещо от сорта, въпросния господин започвал да им се кара и т.н. и т.н.
Дабре, че се оправям още с този материал.. Май като почнат Тригонометрията след време ще ходим и двете на уроци - тя, за да разбере материала, а аз, за да си наваксам  Mr. Green

На класното имаме 4 /очаквах едва 3/ - но са и дадени няколко точки горница за правилния начин, по който са извършени действията, нищо, че не е получила верните отговори - просто някои минуси не ги виждаме и това си е...  Laughing
Виж целия пост
# 258
Как се зарадвах, че видях такава тема  Hug. Надявам се да приемате нови членове във вашите редици.И вкъщи не е скучно.Имаме две в 6-ти клас.Момичето е мое, а момчето е на мъжа ми.И двамата са в един клас  Simple Smile Ако решат да са комбина нямат равни, но и като почнат да се заяждат  smile3512 Иначе са добри деца.Отивам да ви чета, че гледам относно училището и нацупените муцунки има доста сходни мнения  Simple Smile
Виж целия пост
# 259
Здравейте момичета!
Ох и на нас нещо взе да ни куца математиката, но може би наистина зависи и от преподавателя и сина ми казва, че учителя не обяснявал как да ги разбере newsm78 незнам, но и аз доста трябва да проследя в учебника за да се сетя с тия степени,дроби,рационални числа Rolling Eyes и знаете ли какво ми казва"А бе мамо, нали имаш висше образование и си учила и висша математика" Shocked ами забравя се...
На класното има 4 , а уж ги разгледахме и ги разбра, но не става с два три примера, иска се постоянство, българския ни е доста добре отличник, а историята му е любим предмет

Виж целия пост
# 260
А нас географията мноого ни мъчи - ето сега учихме цяла седмица и пак 5....Да му се не види и географията newsm78
Виж целия пост
# 261
е 5 е добре... Ние като имаме 2 на теста по География, щото сме учили за Африка, пък то трябвало за Северна Америка  doh... такъв заплессс едва ли има друг...no

Виж целия пост
# 262
Ние сме болни. Стои си в нас и нещо се ослушва. По Български има 5 за срока, по Математика - още незнам.
Виж целия пост
# 263
Може да сте против, но аз се скъсах да решавам задачи Simple Smile и от сборниците всичко реших, много ми е улегнал материала, но само при мен има резултат. Девойката е на друга вълна, а за г-жата нямам думи - като вижда, че цял клас има 4-ки това нищо ли не и говори  newsm78. Днес  се е самонаказала изключила си е телевизора и го е оставила на пода - чудо!!!!!

 
Виж целия пост
# 264
Снощи как ме напуши на смях, като казаха по телевизията, че пускат газта и кризисната ситуация се отменя...  hahaha  Получи се едно такова жалостиво и сърцераздирателно " Не -е -е -е -е -е -е..." - явно умря и последната надеждица за "дървена" /газова  Laughing/ ваканция..  Wink
Иначе като гледам, май 5-те ще са ни повече от 6-те този срок, но до края на годината има време. За мен е по-важно да си разбере материала и за и е по-лесно нататък, отколкото да нареди само 6-ци...
Виж целия пост
# 265
Ако не се лъжа, днес синът на Amelia има рожден ден.
Пожелавам му много здраве, безброй радостни емоции и усмивки, успехи  и лесно преминаване през проблемната  тийнейджърска възраст! Това последното май важи повече като пожелание, отправено към родителското тяло Mr. GreenДано на всички ни се връща! bouquet
 newsm59  ura  bigdance2
Виж целия пост
# 266
 nbirthday От мен много здраве и успех!
Виж целия пост
# 267


Благодаря ви момичета за хубавите пожелания !

Навърши детето 12 , /лелеееее, май и аз остарявам/

Цяла седмица се занимавам с организацията на РД, че преди месец откриха първия за Бургас боулинг. В интерес на истината и за собствениците беше първи РД, празнуван там, та нямаха идея как да стане ... Не са се сетили досега, че могат да се правят РД и за това варианти предлагах и мислихме...
Лошото е, че е в най-отдалечения квартал на града и ме притесняваше повече транспорта. Но аз ги чаках в центъра и организирах транспорта за отиване и връщане. Притеснявах се дали ще ги пуснат децата, но всичко мина ОК.  Само две деца бяха играли преди, та емоциите бяха големи, купона супер, много интересен и забавен. Всички бяха щастливи и не им се тръгваше...
Чак и аз останах много доволна, гледайки ги отстрани.

Иначе, бях ви казала, че забраних компютъра за неопределено време... За пъви път го правя и ефект имаше!  Wink  два дни преди РД го отпуснах пак, след като видях как за една седмица успя да оправи оценките си по Георгафия и История... Ама защо трябваше да се стигне дотам се чудя... Аз му обяснявам, че като си учи редовно, ще има и време за компютъра и добри оценки, всичко ще си върви нормално, но той не разбира. Отпуска се след като има някоя добра оценка, съответно донесе 3 или 4, аз се развикам, забраня РС-то и оправя оценките на 5-6 .... Защо? И при вас ли е така?

Още не знаел с какви оценки ще завърши  Rolling Eyes  ще чакам да видя, че те много са шарени наистина при нас
Виж целия пост
# 268
Амелия - да ти е жив и здрав вече 12-годишния син   bouquet
Радвам се, че сте изкарали толкова  хубаво празника  Peace Боулинга си е голяма емоция на тяхната възраст  Joy И моят син предпочита напоследък РД да е в боулинг-център. Хубавото е, че при нас има 3бр. та разнообразяваме.
При нас оценките са почти ясни - по БЕЛ - 5, по Ч и П - 5 / в петък беше бясен - имаше 6,6,5, върнала му последната контролна - 5 и съобщила, че не е за 6-ца. Препитала го на мнооого стари уроци и му оставила 5, синът ми беше страшно разстроен.../ по другите предмети очаква 6-ци, но да видим  Whistling
При вас останалите как е положението?
Виж целия пост
# 269
Уфф още не ги знаем... /или поне така ми се казва .../

абе хора, голяма борба се боря с пустите му минуси ... Пак е правила писмено изпитване и пак 2/3 от грешките са заради пропуснат знак минус...
Как ли не й обяснявах и повтарях колко е важен сега този знак - сигурно поне 100 пъти съм казала "Внимавай с минусите!" и пак .... ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия