Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат във форума?
Какви са проблемите с учебниците, според участниците във форума?
Какви са проблемите с учителите, според участниците във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат във форума?
-
Какви са проблемите с учебниците, според участниците във форума?
-
Какви са проблемите с учителите, според участниците във форума?
-
Какви са проблемите с децата, според участниците във форума?
-
Какви са някои стратегии за справяне с предизвикателствата в училище, според участниците във форума?
. Надявам се да приемате нови членове във вашите редици.И вкъщи не е скучно.Имаме две в 6-ти клас.Момичето е мое, а момчето е на мъжа ми.И двамата са в един клас
Ако решат да са комбина нямат равни, но и като почнат да се заяждат
Иначе са добри деца.Отивам да ви чета, че гледам относно училището и нацупените муцунки има доста сходни мнения
незнам, но и аз доста трябва да проследя в учебника за да се сетя с тия степени,дроби,рационални числа
... такъв заплессс едва ли има друг...
Получи се едно такова жалостиво и сърцераздирателно " Не -е -е -е -е -е -е..." - явно умря и последната надеждица за "дървена" /газова

От мен много здраве и успех!
Боулинга си е голяма емоция на тяхната възраст
И моят син предпочита напоследък РД да е в боулинг-център. Хубавото е, че при нас има 3бр. та разнообразяваме.
