Сърдити и нацупени сме ние в 6-ти клас!

  • 40 148
  • 289
# 270
Уф, и при нас е така.Искам да питам как се справяте с настроенията на вашите шестокласници - опитвате ли се да търпите мърморенията им и физиономиите или  smile3512 .В някои моменти са прекрасни и толкова добрички, а след малко  Rage
Виж целия пост
# 271
Майчета, искам съвет...
Моята дъщеря в последно време е много странна. Имаме си гадже. Не учи, все гледа да се скатае и да излезе, но най-лошото е, че започна да лъже. Наказах я - спрях й интернета. Не помага. Завъртяла ми е едни 3-ки за срока.... Много ми е притеснено. Наистина вече незнам какво да правя. Говоря много, обяснявам, но ефекта е никакъв.
Вчера след поредните лъжи я заведох на фризьор и я подстригах. На черта, отпред е малко по-дълга. Сладка е, но тя се комплексира. Подигравали й се.
Незнам вече. Моля ви, дайте ми съвет!!! Praynig
Виж целия пост
# 272
eldi незнам дали защото на мен ми се пътува.......Ама да ти кажа....ако имате възможност - отиди някъде само с дъщерята....С преспиване или без.......Повече неангажиращо време с нея...В смисъл да не чака ,че ще има конско и да и се скапи настроението още преди да сте тръгнали. На някое любимо място....Може ина кино, а после двете само на кафе. Незнам....

Мен лично ми се ходи някъде...Подивяла съм и сега само хайманосвания са ми в главата.....Ако обаче сега 4 дни останем тук - и ако е хубаво време - задължително ще гледам по-малко време да сме у нас.

Амалия, извинявай,че на патерица.....Честит рожден ден! Да е жив и здрав, и много да ви радва!  bouquet
Виж целия пост
# 273
Мама Цоцоланка, това е идея - благодаря ти! Полезна, както винаги. Смятам да си взема 2 почивни дни - четвъртък и петък и малко да се занимавам само с децата....
Така, че може да измислим нещо за 4те дни  Wink

П.П - Връщам се да допиша - взех си три дни отпуск - от утре... Много ми се иска да си оправим отношенията с моето момиченце, така че - стискайте ми палци.
Виж целия пост
# 274
Елди - не е задължително да пътувате, но според мен трябва да сте някъде двете. Гледам в подписа ти , че имаш и още едно детенце, намери начин обаче да сте само двете с каката. Тогава само ще се отпусне да споделя.  Peace
А инаме по въпроса с влюбването - не мога да дам съвет  Embarassed
Виж целия пост
# 275
Точно затова си взех отпуската от утре.... Голямата ми дъщеря е първа смяна на училище, а малката - втора. Така, че утре целия следобед ще сме си само двечките....
Благодаря ви много за съветите и подкрепата.  Hug
Наистина имам адски голяма нужда от тях. На моменти имам чувството, че съм пълен провал като родител и ми е много болно. Дано само да успея да оправя нещата  newsm17
Виж целия пост
# 276
И аз мисля, че трябва да си отделите време една на друга.Преди време моето момиченце премина през нещо такова и за мой ужас беше влюбена в момче от Сф. (а ние не сме от Сф).Всичко това стана през нета и аз направо се бях побъркала.Беше се променила до неузнаваемост.Вечер дебнех да си остави скайпа вкл. четях и ми настръхваха косите.С много търпение и здрави нерви, с много разговори насаме, но не натрапчиви успях да я накарам да повярва в това, което и говоря.Много се радвам че ме послуша и искрено се надявам и при теб всичко да се оправи.  Hug Да видим каква ще е следващата изненада....  newsm78
Виж целия пост
# 277
От последният пост в мен се породи едни въпроси - Четете ли скайпа на децата си? Хисторито на компютъра? Те как реагират? Имате ли пароли на компютрите? Наказвате ли децата да не играят на компютъра, за колко време и има ли успех това наказание?
Виж целия пост
# 278
Мама Цоцоланка, аз чета, но тайничко  Simple Smile .Притеснявам се да не залитнат нанякъде.А наказанието за компютрите е само ако не са си оправили стаята.И общо взето я намирам разтребена  Simple Smile
Виж целия пост
# 279
Интересни въпроси..... newsm78
Има пароли на компа, но аз ги зная  всичките по простата причина, че именно аз съм ги сложила....Колкото до Скайпа, той се зарежда автоматично с нейния акаунт, т.е ако реша  - мога да прочета написаното.Но не съм го правила, все още WinkЗа хисторито нещата стоят по същия начин.Надявам се, че с право й имам доверие.По мои наблюдения/повърхностни наистина/ влиза в едни и същи сайтове - Kefche,разни други подобни с игри, vbox,youtube, zamunda,data и пр.Проверява си пощата и кибичи в Скайпа.Това е май.... ThinkingКолкото до наказанията, прилагала съм като такова лишаването от компютъра, ама ефектът не беше кой знае какъв, да не кажа - нулев.Та така.Ако обаче в мен се загнезди съмнение за нещо нередно, не бих се спряла и бих разгледала хистори, хронология на чатовете и пр...Въпреки, че недай си Боже да поискат да скрият нещо от нашите очи, дечурлигата могат да го направятс лекота.. Crossing Arms
Иначе, днес завършваме срока, за моя радост тя и още две нейни съученички приключват с пълна шестица.Дано тази тенденция да се запази и през втория срок. PraynigНе че пак не изпада от време на време в истерии, ама са относително редки и с кратко времетраене...А и напоследък не са свързани с учението, а по-скоро с отказ на някои от исканията й.. Peace
Виж целия пост
# 280
И аз чета тайничко,всъщност два три пъти се е случвало да си остави скайпа, трябва да знаем все пак какво и с кого си чатят, но не е истина на какъв жаргон се пише в скайп  Shocked Сина ми е на тема игри и филми ,компа постоянно тегли нещо.Преди време му сложих парола  за да го огранича по някакъв начин, но познайте.. имат си начин и го знаят разбиват пароли, и каза мамо вместо да те лъжа, да ти кажа знам паролата Rolling Eyes
А какво направил по рисуване,понеже сме скарани с рисуването, трябвало някаква рисунка да направят за да ги оформят за срока, е моя синковец платил на някое от момичетата и му нарисували Grinning
Виж целия пост
# 281
имат си начин и го знаят разбиват пароли, и каза мамо вместо да те лъжа, да ти кажа знам паролата Rolling Eyes

Това го знам.....Чест прави на юнака,че е казал....Казала съм.....От разрушено доверие най-ще ме заболи.....Така че да казват навреме, няма да се карам за истината........
Виж целия пост
# 282
И аз отвреме- навреме чета в историята на Скайп, но много рядко- имам и доверие, засега...
А иначе, Леда завършва срока само с 6-ци!!!
Виж целия пост
# 283
Ние в нашия клас нямаме пълен отличник.

Българичката обещала,че на Вили и още 2 момичета ще пише 6, но днес и тримата имат 5-ци. Вили има 2 5-ци и 2 6-ци по български. И по рисуване имаме 5-ца. Имали и деца с двойки! #Crazy

Ох.....
Виж целия пост
# 284
Ние не сме от отличниците. Имаме си и 2-3 четворки, които уж трябва да оправим втория срок ...
Това с рисунката ми хареса - хлапето се е сетило как да си уреди нещата и се е оправило smile3521
Скоро не съм чела хронологии но и тя нещо не виси много пред компа, щото нейния е мноооого бавен и тя се изнервя от него  Mr. Green

Сега кроя планове как ще помагам по математика, щото едната ни 4-ка е по този предмет, обаче господина е обещал, че ако се докаже през втория срок ще и остави 6 за годината и мисля да си я заслужим  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия