Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат във форума?
Какви са проблемите с учебниците, според участниците във форума?
Какви са проблемите с учителите, според участниците във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат във форума?
-
Какви са проблемите с учебниците, според участниците във форума?
-
Какви са проблемите с учителите, според участниците във форума?
-
Какви са проблемите с децата, според участниците във форума?
-
Какви са някои стратегии за справяне с предизвикателствата в училище, според участниците във форума?
... Запретнах ръкави и самоотвержено се захванах с обясненията, обаче имаме проблем - вечер нещо не ни се решават задачи... тази вечер сме на иванов ден - в тази връзка 
). Днес се отчете с още две шестици и една петица
. Понеделник и вторник бяха с намалени часове, но не и днес, въпреки че температурите са същите
. Госпожите и децата учат с якета и шапки
Засега я спрягат с продължителност до петък...Тогава следвало да звъннем в канцеларията за повече информация!Днес трябваше да правят класното по математика, но тъй като часовете са били намалени на 25 мин, им се е разминало..
и ще се прибере пак... То у нас се получи малко следната ситуация: мъжото лежи и пъшка в едната стая, момата - в другата, докато не открих общите им симптоми и вече съм им разрешила да се събират
. Иначе не е лоша идеята, ама ми се щеше сам да си я направи- да понаучи нещо.Изкара от интернет информация и снимки а ние с баща му лепихме, надписвахме и рисувахме.