Сърдити и нацупени сме ние в 6-ти клас!

  • 40 148
  • 289
# 225
Честита Нова Година!
С пожелание за мир, добруване, благоденствие и сполука във всички семейства!
Виж целия пост
# 226
За много години и от мен!

Ние в петък ще правим класно по математика и чак вчера ми се сервивира, че не разбираме задачите  ooooh!...  Запретнах ръкави и самоотвержено се захванах с обясненията, обаче имаме проблем - вечер нещо не ни се решават задачи... тази вечер сме на иванов ден -  в тази връзка ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!  и времето няма да ни стигне никак... но ще се оправим  Laughing
Виж целия пост
# 227
Честита Нова Година  Hug
Да са ни здрави и усмихнати дечицата, и ние покрай тях  Hug
Честито и на всички именници
Единствената шестицата от класното по литература дойде в нашата къща  Mr. Green (на госпожицата и се падна късметът с учението, който беше подготвила за мен  tooth ). Днес се отчете с още две шестици и една петица  Hands Clap  Hands Clap
В училище им е студено  Close. Понеделник и вторник бяха с намалени часове, но не и днес, въпреки че температурите са същите  Whistling. Госпожите и децата учат с якета и шапки  ooooh!.
Виж целия пост
# 228
На нашите са им казали, че май има запас за още 4 дена и после - дървена ваканция... но ще видим какво ще стане ...
Виж целия пост
# 229
Ние ще учим.......Няма ваканция, има топло...Но докато стигнат до топлото......Мръзнат! Добре,че на отиване ползваме училищния автобус, а той спира точно до нас.......Но на връщане - градския транспорт, ако имат повече часове! Иначе се случва да го хване и на връщане!
Виж целия пост
# 230
Ние сме вече в дървена ваканция Cry Засега  я спрягат с продължителност до петък...Тогава следвало да звъннем в канцеларията за повече информация!Днес трябваше да правят класното по математика, но тъй като часовете са били намалени на 25 мин, им се е разминало..
Виж целия пост
# 231
При нас в Пловдив е -8градуса дннес, но децата ще учат - втора смяна са. До колкото знам са на локално парно  Peace
Виж целия пост
# 232
По скайпа калпазаните ни си разменят съвети как да отварят прозорците в класните стаи, че като мине от ХЕИ-то да е ниска Т......
Виж целия пост
# 233
Единствената шестицата от класното по литература дойде в нашата къща 
И в нашата!!!
По скайпа калпазаните ни си разменят съвети как да отварят прозорците в класните стаи
Същата работа!!!
Виж целия пост
# 234
и аз чух същото за прозорците, обаче моята калпазанка е лепнала нещо вирусно и ще си е в къщи, но утре ще отиде да си направи класното по математика  Naughty и ще се прибере пак...  То у нас се получи малко следната ситуация:  мъжото лежи и пъшка в едната стая, момата - в другата, докато не открих общите им симптоми и вече съм им разрешила да се събират  Mr. Green Лечението и диетата също са еднакви  Laughing
Виж целия пост
# 235
И ние ще учим. Естествено младежът страда от това. Взе да слуша всяка вечер новините и да се ядосва, че няма дървена ваканция. Не са ни върнали още класните, но не беше очарован от себе си. Ще видим не бързам  да изказвам мнение преди да видя резултатите. По география са ги разделили на групи и имат да правят постери за различни държави в Африка. Господинът казал родителите да помагат.В същото време като направят постера трябва да си напишат самооценка. На какво- на работата на родителите.  newsm78. Иначе не е лоша идеята, ама ми се щеше сам да си я направи- да понаучи нещо.Изкара от интернет информация и снимки а ние с баща му лепихме, надписвахме и рисувахме. 
Виж целия пост
# 236
В петък училищата бяха се справили с проблема "уж". Децата бяха премръзнали,с якетата в кл.стаи. в нашето училище бяха с намалени часове(20мин.),но в други си учеха редовно. Това е меко казано безотговорно. Оказа се,че е по-важно да не ни дават по новините като града с най много затворени училища пред това децата ни да са здрави.  Shocked
Виж целия пост
# 237
при нас е топло но им  дават такива домашни   -да сравнят управлението но Стамболов и Стоилов  политика  -външна вътрешна  Shocked
Виж целия пост
# 238
Дайте малко задачи за класното по математика, ако е минало вече при вас. Ще съм благодарна.
Виж целия пост
# 239
действия с рационални числа с различни знаци

задачи с неизвестно с различни знаци

задачи от степенуване

и текстова задача от рода на два автомобила ....

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия