Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са основните теми в дискусията?
Какви са основните събития, които се обсъждат по време на дискусии?
Как реагират участниците във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните събития, които се обсъждат по време на дискусии?
-
Как реагират участниците във форума?
-
Как се съхранява кърмата и защо е важно да се етикетират контейнерите?
-
Какви са признаците за раждане и какви са опитът на майките във форума?
Честита принцеска на мама Сузи. Да Ви е жива, здрава и мнооого да Ви радва. А на мамата бързо възстановяване
,а намамата бързичко да се връща у дома 
,тежиме 2600гр., доктора ми предписа Полижинакс профилактично да слагам, каза че е рано още за раждане, тоновете ни са добре.

Сега да видим дали ще ми отговорят 


. Бебето шава доста на моменти, но явно му е тясно и не може да си смени позата. Удря ми доста неприятни главички в черния дроб.