интимна прическа и обезкосмяване-ТРАЙНО, безболезнено, достъпно, ефикасно ?

  • 125 127
  • 376
# 270
Да ви споделя какво се случи. Благодарение на Емел    bouquet купих топла кола маска. Тук нямаше от тази, която тя предложи, но аз намерих аналог  http://beautycosmetic.biz/jankar-jankar-hot-hair-remover-p-1748. … 207aa5e22ac83649f и то много по-евтин  Peace Днес я пробвах - доволна съм, като трябва да се отбележи факта, че през годините имам поне 10тина опита за използване на кола маска, която винаги заминава в кофата за боклук. Та, сега ми е кеф!
Аз - доволен  Mr. Green
Виж целия пост
# 271
Да ви споделя какво се случи. Благодарение на Емел    bouquet купих топла кола маска. Тук нямаше от тази, която тя предложи, но аз намерих аналог  http://beautycosmetic.biz/jankar-jankar-hot-hair-remover-p-1748. … 207aa5e22ac83649f и то много по-евтин  Peace Днес я пробвах - доволна съм, като трябва да се отбележи факта, че през годините имам поне 10тина опита за използване на кола маска, която винаги заминава в кофата за боклук. Та, сега ми е кеф!
Аз - доволен  Mr. Green

И тази ли се използва без ленти?
Виж целия пост
# 272
Да, само с ръчички  Mr. Green
Виж целия пост
# 273
Супер, ще я пробвам Simple Smile
Виж целия пост
# 274
Модела от клипчето на Емел наистина се тикосва при нанасянето на колата (ако някой тръгне да ми слага кола на такива дълги косми направо бих го изритала), но пък при отлепянето се държи мъжки  Mr. Green

Загледах се обаче в едно друго клипче http://www.youtube.com/watch?v=3qnGnQJY-dk&feature=related За тези, които са на работа - въпреки заглавието, може да се гледа пред хора  Simple Smile

Една приятелка отдавна ме навива да отида при нейната козметичка. Миналата седмица ми обясняваше, че в началото боляло, но космите и вече толкова били свикнали, че като видели колата и сами си падали  Joy След като ви изчетох и вас май ще се навия Simple Smile
Пожелавам на всички усмихнат ден Simple Smile
Виж целия пост
# 275
Въобще не се чуди, а отивай. От не знам колко години се стържа с бръснача, от време на време съм използвала и депилатоар. Преди около седмица и половина се престраших, записах си час и отидох, все пак ми предстоеше морска ваканция. Очаквах да огласям с писъци студиото и да ме чуват чак на улицата - защото боляло Mr. Green. Докато легна и ме беше започнала козметичката, усещах леко подръпване, попита ме дали боли, на което отговорих - това ли е болката, че на мен ми е приятно даже CrazyЛекичко ме заболя единствено на интимните части, ощави ме за около 30 мин. до кръста Peace. Сега космите започнаха да растат вече, но нямат нищо общо с тези, които излизаха при бръсненето-сега са фини, тънки и светли. Нямам търпение да пораснат достатъчно и да отида отново Party, мъж ми е много доволен, аз два пъти повече Flutter
Виж целия пост
# 276

Браво! И аз ще опитам с посочената от теб. Цената не би следвало да дава отражение, все пак принципът е един и същ. Изглежда като карамелизирана захар, нанася се, изчаква се да изстине малко и се дърпа. Хубавото е, че не се налага да се минава втори път, защото не остава и косъм.
Виж целия пост
# 277
Правя си кола маска на триъгълника при козметичка- за 10 лева ми прави на целия триъгълник!Много съм доволна, а преди как се дърпах   за колата и с бръснача през ден два ...
Виж целия пост
# 278

Браво! И аз ще опитам с посочената от теб. Цената не би следвало да дава отражение, все пак принципът е един и същ. Изглежда като карамелизирана захар, нанася се, изчаква се да изстине малко и се дърпа. Хубавото е, че не се налага да се минава втори път, защото не остава и косъм.
Абе, при мен останаха малко по места, но аз и не успях да се довърша. Пък и все пак ми беше за пръв път. Почивните дни смятам да ги разкарам гадините  smile3508 , но наистина съм много доволна! Още веднъж ти благодаря  Hug Миналата седмица докато се скубех те благославях  Crazy  Mr. Green
Виж целия пост
# 279
Супер яко, а дали боли много, до сега не съм тествала кола маска и имам чувството че ще умра от болка.
Виж целия пост
# 280
Абе, при мен останаха малко по места, но аз и не успях да се довърша.

Как така останаха? Цели участъци ли останаха или отделни косми по вече третирания участък?

siyana123, първия път по-добре отиди на професионален козметик. После вече е лесно.
Виж целия пост
# 281
На места само, по няколко косъма, съвсем нормално  Peace
Виж целия пост
# 282
Аааа, така може. Защото нанесе ли се веднъж, няма как да не изтръгне всичко. На мен точно за това ми харесва.

А с какво почистваш след това и изобщо има ли нужда?
Виж целия пост
# 283
На опаковката пише, че се почиства със спирт, обаче не се почиства добре. Има нужда на някои места, определено, но нямам идея с какво друго може да се почисти, поне няма друг жариант на опаковката. Ти какво използваш?
Виж целия пост
# 284
Дами,и аз от началото на пролетта ходя на кола маска...напоследък обаче забелязвам ужасни и болезнени обърнати косъмчета.Много неприятно.По принцип търпя на болка,но тези като ги стисна излиза бяло,като пъпка,косъма се вижда едва едва под кожата и си личи ,че е навътре,понеже като пробвам с игла си правя направо рани и косъма не мога да го искарам.Толкова е гадно,особено както съм в момента 5-6 на едно място и този участък се е подул като "рог".Как се справяте с този проблем?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия