интимна прическа и обезкосмяване-ТРАЙНО, безболезнено, достъпно, ефикасно ?

  • 125 129
  • 376
# 285
При мен пише, че остатъците се премахват с почистващо олио, но в крайна сметка едва след измиването мога да кажа, че биват премахнати окончателно. Иначи трябва много да си играя.
Виж целия пост
# 286
Най-лесно махам остатъка от кола маска с бебешко олио на Евент. http://www.framar.bg/%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%82-%D0%B1%D0%B5 … -pid30000558.html
Първо сипвам в шепата си и нанасям обилно после минавам с памуче да обера излишъка.Една бърза баня и съм като нова Simple Smile
Виж целия пост
# 287
Да, но топлата кола маска, след като изсъхне, става бетон просто  ooooh!
Виж целия пост
# 288
Да, но топлата кола маска, след като изсъхне, става бетон просто  ooooh!

Ако е тази розовота-обикновенната,просто влизаш в банята с по-топла вода върху мястото с кола маска...понякога ми се е налагало да ползвам и гъбата...
Виж целия пост
# 289
Именно-ако е водоразтворима, с вода, парафиновите - с олио (било то бебешко или зехтин).
Виж целия пост
# 290
Казват, че минимум два часа след процедура по обезкосмяване не е прието да се измива, защото има опасност да се получат зачервявания на местата на изтръгнатите косми. При мен конкретно казаното се оказва валидно.
Виж целия пост
# 291
И аз спазвам правилото поне два часа,да не влизам в банята след кола-маска,независмо дали аз съм си я правила или съм ходила на козметик.
Емел,да използвам случая и да те попитам нещо.Ще правиш ли поръчка от сайта за кола маска.Този месец е на промоция купичката.Ако ще правиш,и искаш може да се комбинираме.
Виж целия пост
# 292
Ще си погледна запасите в събота, ако не ти е късно, за да видя какво е почнало да се изчерпва. Напомни ми по някое време, за да не взема да забравя. Hug
Виж целия пост
# 293
Не,не е късно.Ще ти напомня  в петък,защото в  събота ще почивам,и ще пътуваме.
Аз смятам, (ако правя), поръчка да е  следващата седмица.
Виж целия пост
# 294
Абе, при мен останаха малко по места, но аз и не успях да се довърша.

Как така останаха? Цели участъци ли останаха или отделни косми по вече третирания участък?

siyana123, първия път по-добре отиди на професионален козметик. После вече е лесно.

Мерси за съвета, но съм малко срамежлива Simple Smile
Виж целия пост
# 295
Да, знам, че не е приятно, но за един път все ще се прежалиш.
Виж целия пост
# 296
Емел,извинявай ,за вчера ,но имах много работа и не смогнах.
Прегледа ли си запасите?Ако решиш свиркай.Аз и да не ти отговоря веднага разглеждам форума от време на време.
Виж целия пост
# 297
След кола на триъгълник се мажа вече с Банеоцин. Същото правя и под мишниците, за да нямам фоликулити.
Виж целия пост
# 298
Аз се мажа само с лосион за тяло след кола маската. Почти не излизат обърнати косъмчета, но тук-таме се появява по някое, което ме побърква и не мога да се накарам да не го разчопля  doh

Много съм зле - вие оставяте ли си сами да си пробият?

Според козметичката ми било супер нормално някой и друг косъм да се обърне навътре  newsm78
Виж целия пост
# 299
Аз се мажа само с лосион за тяло след кола маската. Почти не излизат обърнати косъмчета, но тук-таме се появява по някое, което ме побърква и не мога да се накарам да не го разчопля  doh

Много съм зле - вие оставяте ли си сами да си пробият?

Според козметичката ми било супер нормално някой и друг косъм да се обърне навътре  newsm78

Логично е ,след като изтънеят космите по-трудно да пробиват кожата.Но при мен често се срещат и по-дебели косъмчета,които са се обърнали.Иначе си чопля с игличка и пинцети,но има някои,които трябва дни,даже седмици д аги човъркам,за да избие само на края.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия