интимна прическа и обезкосмяване-ТРАЙНО, безболезнено, достъпно, ефикасно ?

  • 125 127
  • 376
# 105
Пък и аз искам да си кажа моят начин Rolling Eyes
Не ползвам бръснач мразя го и болката от колата и епилатора не обичам,ама поне трае повече...та да си дойда на начина-купувам си лентички кола разлепвам ги както са 2 и използвам само едната страница(евтино),след това си лепя показалеца и палеца,така че да има кола м/у двата пръста като ги долепя и оттук само скубя(като се свикне не отнема много време).Стигам навсякъде.за мен е лесно,сега не е безболезнено,но не е кой знае какво винаги можеш да спреш и като решиш да продалжиш Peace
Виж целия пост
# 106
Момичета,а от кои ленти сте най-доволни?Реших да пробвам този метод,че с епилатора ми е много болезнено,а с бръснач в тези жеги като тръгнат на втория ден  #Cussing out
Виж целия пост
# 107
И аз чакам отзиви за добри ленти Hug
Виж целия пост
# 108
Пък и аз искам да си кажа моят начин Rolling Eyes
Не ползвам бръснач мразя го и болката от колата и епилатора не обичам,ама поне трае повече...та да си дойда на начина-купувам си лентички кола разлепвам ги както са 2 и използвам само едната страница(евтино),след това си лепя показалеца и палеца,така че да има кола м/у двата пръста като ги долепя и оттук само скубя(като се свикне не отнема много време).Стигам навсякъде.за мен е лесно,сега не е безболезнено,но не е кой знае какво винаги можеш да спреш и като решиш да продалжиш Peace
Сигурно не съм разбрала добре,но ако е това,което си мисля... Shocked
Виж целия пост
# 109
Пък и аз искам да си кажа моят начин Rolling Eyes
Не ползвам бръснач мразя го и болката от колата и епилатора не обичам,ама поне трае повече...та да си дойда на начина-купувам си лентички кола разлепвам ги както са 2 и използвам само едната страница(евтино),след това си лепя показалеца и палеца,така че да има кола м/у двата пръста като ги долепя и оттук само скубя(като се свикне не отнема много време).Стигам навсякъде.за мен е лесно,сега не е безболезнено,но не е кой знае какво винаги можеш да спреш и като решиш да продалжиш Peace
Сигурно не съм разбрала добре,но ако е това,което си мисля... Shocked
Аз пък, нищо не разбрах  Thinking ама нещо и не ми вдъхва доверие.
Виж целия пост
# 110
Ами ,аз разбрах,че лепи колата на пръстите и после с тях скубе,ама Blushне ми се вярва това да е...
Виж целия пост
# 111
Нямах възможност да прочета цялата тема, но ще напиша моя опит във връзка с някои мнения,които прочетох. Питаше се как се преодоляват възпалението,дразненето и сърбеж след бръснене и при израстване на новите косъмчета - аз лично се мажа веднага след процедурата с бебешкия крем на Бюбхен против подсичане. Преди да го открия,се поливах обилно и продължително с розова вода, също облекчаваше положението,но не толкова,докато с това кремче няма никакви неприятни усещания,зачервяване и т.н. Самото обезкосмяване правя с крем-депилатоар на ален мак с розова вода, много мек и приятен и ми понася на иначе чувствителната кожа. За трайно -не е ,то е ясно,но за моите интимни части това се оказва най-приемливата процедура.
Виж целия пост
# 112
Ами ,аз разбрах,че лепи колата на пръстите и после с тях скубе,ама Blushне ми се вярва това да е...


Еми точно това е,правилно си ме разбрала  bouquet

Ползвам лентички Taky,вършат ми работа.

Започнах така да я правя когато моята козметичка ми каза,че сама си прави кола.Щом тя го прави на мен какво ми пречи.И когато си накупих всички видове,които намерих,че дори и машинка за кола и все не ставаше и не стигах навсякъде,а трябваше да се кълча по всевъзможни начини-първо да сложа колата после да я дръпна не ми се получаваше и така ми дойде добре Simple Smile
Виж целия пост
# 113
Аз доколкото разбрах, havens door си прави кола с ръце, както едно време всички козметички практикуваха, а не с ленти, както е сега. В това не виждам нищо странно, може за нея да е по-безболезнено.
Виж целия пост
# 114
Аз пуснах отделна тема ,но никой не отговори- за крема за обезболяане емла-ползвали ли сте
Виж целия пост
# 115
         Ами моя метод е епилатор .... навсякаде ръце , крака и триъгълник ... единствения ми проблем напоследък е че вече доста остаря и пинсетите му се изтъпиха / 5 години употреба/ и се надявам скоро на нов!
Виж целия пост
# 116
Абе момичета,чудя ви се защо е този зор да си махате всичко отдолу?
Вярно,не е нужно да си като овца м/у краката,ама защо пък трябва да я търпите тая болка.И най-вече заради кой?Само защото някой е решил,че трябва да си като бебе,не значи,че трябва да се мъчим като грешни дяволи в името на мъжки капризи.Така де-щом те обича,и космите ще ти трае.А едва ли ще му навреди много,ако глътне някой косъм.Не съм чула някой да е умрял от това.
Абе мила ти в кой свят живееш? newsm78
Това не се прави заради някой,а само заради себе си.
За мен жената освен коса и вежди друг косъм не трябва да има Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Мила, най-добре е и мигли да има Wink

 На мен не ми се занимава сама и ходя на козметик, става светкавично бързо. С този малък бебок нямам време да се уча, може би по-нататък Peace А с болката се свиква или пък намалява с времето.
Виж целия пост
# 117
Най-ефективно за интимната област е кола маската НО при козметик!
Ефекта е чудесен след 3-4 процедури.Ходех веднъж месечно!
бях много доволна от моята козметичка, но преди година си премести салона и сега не ми е удобно да ходя при нея и започнах да се бръсна пак - за което мн съжалявам!!
Моя съвет е ако имате възможност ходете,цената не е висока,процедурата е трайна, а и болката след 3-4 път вече почти я няма! Peace
Виж целия пост
# 118
Аз вече от тоя корем нищо не виждам.По принцип се правя с крем-депилатор, но напоследък попадам все на такива,които нищо не махат колкото и да стоиш.Не съм ползвала на VEET, че ми идва малко скъпичак, но искам да попитам дали наистина маха всичко?И мога ли сега да го ползвам докато съм бременна?Ако е наистина добър продук ще прежаля парите. Peace
Виж целия пост
# 119
Аз съм е епилатор,а триъгълника с бръснача! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия