интимна прическа и обезкосмяване-ТРАЙНО, безболезнено, достъпно, ефикасно ?

  • 125 127
  • 376
# 315
A da mi kajete ako znaete kade pravqt intimna kola maska na maje ,6te vi buda mnogo blagodaren !!
Виж целия пост
# 316
За мъже не знам Simple Smile но да споделя по повод питането си, че импулсивно поръчах комплекта от Амрита, стори ми се по-хубаво и като изработка, и като условия и т.н.
После ще се отчитам с отзиви
Виж целия пост
# 317
А какво представлява този продукт става ли и за мъже тъй като ми писна да си порязвам тестисът всеки път като го бръсна с браснича
Виж целия пост
# 318
А какво представлява този продукт става ли и за мъже тъй като ми писна да си порязвам тестисът всеки път като го бръсна с браснича

стига да можеш да се справяш сама-става!все пак се изисква малко чекнене!Опит го казвам Mr. Green и е топло и трябва рязко да дърпаш! иначе във всеки козметичен салон ще ти направят прическа!
Виж целия пост
# 319
А как се движат цените на този вид услуга за мъже в салоните ??
Виж целия пост
# 320
Фотоепилацията не е болезнена, чувства се само боцване. Настройват импулсите на уреда спрямо твоята чувствителност.
За съжаление точно на триъгълника ме е срам да отида на козметик. Някак неудобно се чувствам.
След първата процедура има огромна разлика.
Виж целия пост
# 321
Ако имаш желание ще се намери кой да ти обясни Mr. Green

ПС: знам , че Пикасо предлагат мъжки пакети за лазерна епилация
Виж целия пост
# 322
Мерси много за информацията !!
Виж целия пост
# 323
Да разкажа и моите епопеи. Бръснех триъгълника доста време, докато не се добрах да един епилатор с бръснеща глава. Родих се за около 2-3 месеца- не растяха толкова бързо и толкова твърди, както при бръснача. Но... взе, че се счупи моето чудо. Хукнах към магазина, но цените тотално ме отказаха- 150-200 лв. Примирих се с епилатор с пинцети. Крака, ръце и подмишници- никакъв проблем. Но на триъгълника беше ад.
Реших да си взема първо крем-депилатоар, за да поизтънеят, преди да се върна отново към епилатора. Обринах се ужасно, не се махнаха всички, а останаха доста. Май и аз сбърках, че не ползвах крема за след депилиране. Сетих се два дни след адски болки и обрив.
Като ви чета обаче, все повече се навивам да продължа с епилатора полека-лека.
Една приятелка каза, че решава проблемите с врастналите косъмчета като редува 2 пъти епилатор, веднъж бръснач.
Виж целия пост
# 324
...
Една приятелка каза, че решава проблемите с врастналите косъмчета като редува 2 пъти епилатор, веднъж бръснач.
Същото правя и аз. При мене има ефект.
Виж целия пост
# 325
...
Една приятелка каза, че решава проблемите с врастналите косъмчета като редува 2 пъти епилатор, веднъж бръснач.
Същото правя и аз. При мене има ефект.
    И аз правя така и при мен също има ефект.Е има от време на време някой врастнал, но с леко ексфолиране се оправя.
Виж целия пост
# 326
аз ходих веднъж на фотоепилация - и вече виждам прогрес. След една седмица пак ще ходя. Болката е съвсем поносима. Процедурата трае 10мин и ми струва 70лв. Много ме дразнеха обърнатите косми с епилатора, сега се надявам да изчезнат  Wink
Виж целия пост
# 327
Момичета, препоръчайте козметик за кола маска на триъгълник. Специално за тази процедура не ми се рискува в първия срещнат салон и без препоръки!
По възможност в Изток, Изгрев, Плиска, отскоро съм в този район....
А може и в центъра  - вече е спешно!
 Помагайте!!
Виж целия пост
# 328
Момичета, препоръчайте козметик за кола маска на триъгълник. Специално за тази процедура не ми се рискува в първия срещнат салон и без препоръки!
По възможност в Изток, Изгрев, Плиска, отскоро съм в този район....
А може и в центъра  - вече е спешно!
 Помагайте!!

Мога да препоръчам, но в Люлин. Работи с пластична кола и е много добра козметичка.
Ако те устройва района, пиши на лични.
Виж целия пост
# 329
мога да препоръчам в центъра -на Дондуков ,входа до магазина за платове на килограм ,студиото се казва 2D style
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия