Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са най-ефективните, безболезнени и достъпни методи за обезкосмяване?
Какви са ползите от използването на епилатори?
Какви са ползите от кола маската за обезкосмяване и какви са предимствата й в сравнение с другите методи за обезкосмяване?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са най-ефективните, безболезнени и достъпни методи за обезкосмяване?
Най-ефективните, безболезнени и достъпни методи за обезкосмяване включват лазерна епилация, епилатори, кола маска и кремове за премахване на окосмяването. Лазерната епилация е дълготрайна опция, но може да бъде скъпа. Епилаторите са ефективни, въпреки че могат да бъдат малко болезнени в началото. Колата маска е по-малко болезнена от епилатора и е по-евтина от другите методи. Кремовете за премахване на окосмяването също са достъпни, но не са дълготрайни решения.
-
Какви са ползите от използването на епилатори?
-
Какви са ползите от кола маската за обезкосмяване и какви са предимствата й в сравнение с другите методи за обезкосмяване?
Кола маската е по-малко болезнена от епилатора, по-евтина от другите методи за обезкосмяване и осигурява гладка кожа с ефект, който трае около месец. Освен това има нови техники за извършване на кола маска, които намаляват болката и подобряват ефективността на процедурата. Кола маската също така осигурява по-дълготраен ефект от бръснача и депилатоара, тъй като космите стават по-фини и светли. В сравнение с фотоепилацията и лазерната епилация, кола маската е по-достъпна и не изисква множество процедури.
-
Какви са недостатъците на кремовете за обезкосмяване?
-
Какви са ползите от лазерната епилация?
поне по спомени от лидокаин гел

Чакайте аз като малко по веща да се намеся.Лидокаинът е синтетичен анестетик,по принцип се прилага за повърхностно обезболяване под формата на спрей или гел,но има ефект САМО в/у лигавици.Например аз го използвам за да си пообезболя малко мястото на забождане на иглата за основното убождане в устата,когато слагам упоиката.Момичета не се заблуждаваите,че ще постигнете каквото и да е обезболяване и то в тази чувствителна зона на триъгълника с него!