Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са разходите за допълнителни материали и оборудване в детската градина?
Какви са разходите за родителски срещи и какви са обсъжданите теми?
Как се измерва температурата на децата и кой термометър е най-подходящ?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са разходите за допълнителни материали и оборудване в детската градина?
Разходите за допълнителни материали и оборудване в детската градина варират, като включват различни такси за шкафове, телевизори, учебни помагала, играчки, канцеларски материали и хигиенни продукти. Например родителите споделят разходи от 40 лева за учебни помагала и играчки. Освен това се изисква носене на кухненска ролка, мокри кърпи и вода; някои градини изискват също по 2 кухненски ролки, голям пакет мокри кърпи и 3 лева за вода на месец.
-
Какви са разходите за родителски срещи и какви са обсъжданите теми?
Цената на родителските срещи може да варира в зависимост от групата и градината. Някои родители съобщават, че са събрали около 50 лв. за пособия и канцеларски материали, арт консумативи и играчки. Обсъжданите теми включват финансови разходи, материална база на градината и различни проблеми, свързани с децата, като адаптация към градината и поведенчески проблеми.
-
Как се измерва температурата на децата и кой термометър е най-подходящ?
Температурата на децата може да се измери под мишницата с електронен или живачен термометър, като ръката им не трябва да мърда много. Най-добрият термометър за ухото е електронният, който се прикрепя към челото и измерва температурата за няколко секунди. Цените на тези термометри варират от 80 лева и нагоре.
-
Какви са препоръките за използване на капки за нос при деца с хроничен ринит?
-
Какво представлява „Спящата красавица“?
.Вчера я заведох със свито сърце очаквайки рев,но като влязохме отвътре се чу весел момчешки глас:"Вики дойде!" ,след което изтича да ни посрещне едно момченце и моята дъщеря едва преубута изтича навътре с якето,без да ми каже "довиждане" и без целувка
Днес пак бързаше да отиде,но поне имаше "чао" и целувка,даже ми махна и от прозорчето.
Е това вече не трябва да става.
Хайде бързо да оздравявате!
Иначе деня си го плащаш (то и няма как иначе, защото детето е пуснато като бройка за храна). В яслата веднъж съм писала за 2 дена- заведохме малката на планина и пак писах бележката предварително, така че текстът няма да ти свърши работа. 
. Бързо да оздравяват всички
. От два дена започнах да и давам клеева тинктура, някой давал ли е и дали е доволен? 

, iveta_!