Как приспивате новородено след хранене?

  • 10 747
  • 41
# 30
Моята дъщеря е много поспалива. Около месеца все още се будеше само да яде и пак си заспиваше. Имах чувството, че нонстоп спи това дете ConfusedСега е будна по-често разбира се, но самата тя няма нужда от приспиване. След като се наяде(ако не е заспала по време на ядене) и е дошло време за сън, я слагам в леглото и тя сама си заспива Laughing
Виж целия пост
# 31
Никога не съм приспивала, до доста голяма възраст заспиваше още по време на хранене.
Виж целия пост
# 32
след хранене я слагам в леглото и заспива сама  Heart Eyes
Виж целия пост
# 33
Случвало се е понякога да не заспят веднага след хранене, но както обикновено съм ги оставяла сами в леглата им /и съответно в стаята/ и не съм ги "приспивала". Мрънкат, връткат се, пък по някое време се уморят и заспиват. Особено нощем съм била абсолютно безкомпромисна, че то така къде ще му излезе края от 4 часа да ме юркат!
Като станаха на по няколко месеца /2-3/ започнаха повече да будуват и по-малко да спят. Не съм ги приспивала - поигравам си малко с тях, погушкваме се, а после ги оставям сами да се оправят. Така си и отраснаха - сами си намираха занимания, за да не скучаят. За мен идеята да съм по 24 часа с дете на ръце някак не се съвместява с моята идея за майчинство. Все пак съм и човек, а и съпруга /я си представете, че и мъжът ми ми висне по цял ден на скута, дали ще мога да поизчистя къщата или пък да им сготвя нещо!/. Да не говорим, че имам нужда и да се изкъпя, и да се посреша, като съм майка, не съм длъжна да се превръщам в Баба Яга.
Виж целия пост
# 34
хм и при нас беше зор
то и сега понякога е зор,ние спиме 2-3 пъти на ден по 30-40 минути максимум.
живота е прекалено хубав 4е да го проспива Laughing
Виж целия пост
# 35
И Алекс не от най-поспаливите бебета. Родих заедно с една приятелка. Нейното момче спеше почти постоянно, а Алекс спеше много малко и дори не между всяко хранене. Сега нейното бебе спи от 21 до 6 ч, а Алекс се буди поне 3 пъти нощем. Всяко бебе е различно и ако е нахранено и сухо, не е проблем да будува.
Виж целия пост
# 36
И аз не можах да разбера какво е бебето да спи и да се събужда само за ядене  Tired  Е, така е всички деца са различни. За заспиването, ако не заспи доката цока, изчаквам мамента в който започва да мрънка, което значи че му се спи, давам му бибата и така...
Виж целия пост
# 37
Моят често заспива, докато яде, но далеч не винаги. Заспива в слинга или с много друсане Simple Smile
Ако искаш, прочети това, дано ти е полезно!  Peace
Виж целия пост
# 38
Заспиваха докато ядяха
Виж целия пост
# 39
Синът ми се приспиваше на цица, не съм имала проблеми с приспиване никога.

 Peace
Виж целия пост
# 40
Докато навърши 1 месец и половина дъщеря ми почти не спеше.Но после се оправиха нещата.
Виж целия пост
# 41
нахранва се малко ,люш-люш на ръце и в леглото.Така до към годинката-в смисъл с "люш-люш".След това сам си заспива..ляга си ,върти си се малко ,зяпа си ,говори си нещо и си задрямва полека-лека Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия