Първи клас не е шега, няма време за игра!

  • 30 889
  • 294
# 255
Марио също още вярва в дядо Коледа. Обаче не разбира, защо не носи подаръци не големите. Смята, че и аз заслужавам подарък.  Laughing
Виж целия пост
# 256
Ооооо, и Констанца е от силно вярващите. Даже скоро се чудеше къде ще дойде Дядо Коледа, а и Баба Марта после, като не ходят на градина. Да имаше поне леки съмнения, да й кажем, но така ще й стане много кофти.
Виж целия пост
# 257
 И Дарина все още вярва. Mr. Green
 Миналата година се промъкна съмнение.На едно коледно тържество видяла как Дядо Коледа се преоблякъл и си сложил дънки и пуловер.  Confused Баща и замаза,че добрия старец си наемал помощници,защото не може да обиколи навсякъде за толкова кратко време.Повярва му. Rolling Eyes
 Сега чака подаръци.Вие какво ще купувате?
Виж целия пост
# 258
И Мия вярва в дядо Коледа. За подаръци още не съм мислила, първо е рожденния й ден, за който тя си е поръчала ролери.
Виж целия пост
# 259
И Мия вярва в дядо Коледа. За подаръци още не съм мислила, първо е рожденния й ден, за който тя си е поръчала ролери.

 И при нас така,и Дарина си е поръчала същото.  Laughing
 Вие избрахте ли някакви вече?
Виж целия пост
# 260
Гледах в сайта на Спорт Депо харесах тези http://www.sportdepot.bg/products/skates-blades/roleri/roleri/14 … leri-power-blade- но не знам дали в Пловдив ги има налични. То ще трябва и каска, и протектори и пак стана камила с рога  Joy
Виж целия пост
# 261
 И ние там гледахме,аз харесах тези  http://www.sportdepot.bg/products/skates-blades/roleri/roleri/1196-roleri. Те са от 31 номер,тя сега носи 30,та няма да са много големи.Ама искам до аутлета на SLS да отида да видя дали има нещо.
Виж целия пост
# 262
Петьо вярва в Дядо Коледа и постоянно пита още колко време остава докато дойде, също толкова постоянно си сменя и желанията.  Crazy  Последно искаше някаква писта с коли... Миналата година му купихме Джага - умален вариант - мн се зарадва, често играят с баща си, че и с мен.  Joy А за РД - 20.12. волан и педали за компютъра. Сега си мисля за маратонки с колелца - голям хит са сред децата гледам, а и мился, че ще му харесат. Само как ще изтърпи докато се стопи снега да не ги носи не знам, може би трябва да измисля др. подарък, а маратонките на пролет. Thinking То като се замисля с Ролерите е същата работа... Ние ролери купихме отдавна(2 години) научи се бързо и вече 2 лета ги кара - излязоха много здрави. Тогава ги взехме от Хиполенд за 35 лв. с раничка за тях, разпъват се до 35 номер. Peace
Виж целия пост
# 263
 Моловете са рай за маратонките с колелца. Mr. Green
Виж целия пост
# 264
Моловете са рай за маратонките с колелца. Mr. Green
Joy Tова ми хареса!
Виж целия пост
# 265
Това да не е бил нашият Дядо Коледа?Защото каза,че на идване към нас е срещнал едно семейство,което му се израдвало.Ние сме в Люлин 1
Май не е бил вашия  Joy ние сме в Надежда  Grinning
Ролери ние купихме преди 2 години на FILA от SLS  много са хубави ,но ги е карала сигурно 7-8 пъти  Tired хич не я влекат тези работи . Мислех и за маратонки с колелца да я запаля ,но като и гледам ентусиазма май ако ги купя ,ще отлежават заедно с ролерите .
За подарък още не съм мислила ,а не ми се и мисли в последната една година всеки път /по празници/ като я питам какво иска ми отговаря -ми незнам всичко си имам ,нека да е изненада  ooooh!  Та вече акъла не ми побира какви изненади да измислям  newsm78
Виж целия пост
# 266
miki3 ,от кой SLS ги взехте?
Виж целия пост
# 267
От магазина им в ЦУМ
Виж целия пост
# 268
Момичета извинявайте че се намесвам в темата ви но много спешно се нуждая от помощ.Някой спомня ли си приказката "Вълшебната дума". newsm78Синът ми е предучилишна и за домашно трябва да ми я преразкаже.....но явно много е внимавал в час и нищо не помни. #Cussing outТърсих я навсякъде и не мога да я открия.......Ако някой има някъкви спомени,за къкво иде реч в тази приказка ще съм много благодарна...... Hug
Виж целия пост
# 269
И ние сме от вярващите Peace За сега няма съмнение, чакаме си подаръците Laughing
Феята и тя идва! Взима зъбките, за да са здрави новите и оставя дребев подарък!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия