Тук килце, там сантиметър, февруарските сектантки растат на брой и на диаметър

  • 11 731
  • 284
# 105
аз още не съм започнала да купувам дрехи и тем подобни, но мисля че има време
Виж целия пост
# 106
Здравейте,сладурки!!!!Влизам за малко и ще бягам по задачки!Благодаря на всички ви за съветите,но според мен не са киселини.По-скоро е нещо наистина като подсичане /въпреки ,че не съм зачервена/,и от разтягането на кожата и търкането на гърдите.Започнах да се мажа с крем и ще видя дали ще помогне.Интересно е защо обаче е толкова силна и изгаряща болката.Както и да е!
Айде чао за сега!Представям си що нещо ще се е изписало като се върна Wink

Само да вметна правила съм ФМ при д-р Даскалов в Медикус Алфа,Пловдив!Беше около 22-23 седмица ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 107
здравейте сладуранки
надявам се да сте добре. нямам време и  да си почина.Вече и за дипломна работа трябва да мисля.
Така ви завиждам имате с кои да си говорите за бебоците,да споделяте, а около мен все хора които си нямат на представа през какво минавам, а за форума време все не остава,магазини не съм обикаляла не съм чела нищо за това което ме чака,на курса за бременни нямамжреме да отида и ............
Като си представя че това е само началото ми иди да се събудя чак след около година.Мъжо постоянно на рбота не съмго виждала и него.Е стига съм се оплакавала.При мен нищо ново.
Варненските мами няма ли да се събираме?
Лек и усмихнат ден коремчета  love001
Виж целия пост
# 108
ЗДРАВЕЙ БИБИ, ЩОМ ЛЕКАРЯ Е КАЗАЛ ЧЕ ВСИЧКО Е НАРЕД НЯМА ЗАЩО ДА ХОДИШ НА ФМ. СПОКО ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД. ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ  Simple Smile
Виж целия пост
# 109
ДОБРО УТРО момичета как сте как спахте наван е ден за разходки маина всички работещи успешен ден а на другите весело искарване на деня
Виж целия пост
# 110
Добро утро и от мен, мами! Времето е страхотно и мисля да се отдам на разходки след малко Simple Smile
Днес съм на консултация, надявам се да ме гледат на видеозон, защото от месец и половина не съм виждала бебо Sad
Относно срещичките - и аз с най-голямо удоволствие ще се включа към варненските мами, а като гледам и старозагорската група става все по-голяма, и там мога да се отчета  Wink - една седмица ще си бъда там!
Радка80 , всичко ще е наред, не се съмнявай!

Хубав петъчен ден на всички и целувки   bouquet
Виж целия пост
# 111
Хей сладурки вижте какво открих - нив фреснки сайт за дрешки. Сега ще ви пуснат темичката направо да четете.
Малко по-скъпа е само доставката - 18 евро, но има готски нещица. Аз много малко съм поразгледала, сега ще продължавам.

Tема в БГ Мама за сайта

Фр. сайт

bebe fille- е за момиченца
bebe garcon - за момченца

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 112
Момичета,току що прочетох в 24 часа,че догодина парите за майчинство си остават 90% за 9 месеца.Предложението на НДСВ за удължаване до 1 г.отпада  Confused
Виж целия пост
# 113
никои не мисли за българските деца #Cussing out
Виж целия пост
# 114
Ей бързописки направо ме убивате просто от по предната тема тотално ви изгубих краищата  smile3506 излизам за два часа и като се върна и тя темата буквално е свършила. Аз съм се захванала с нещо което ми отнема доста от времето. Тъй като се очертава да сме семейство зодия риби та реших да ушия един гоблен със зодията ни и като се хвана да шия и се зарибявам и така цял ден ако не ми излезе някоя работа за вършене та затова имам сега около две теми да чета  smile3529
Искам да се ви се оплача надявам се да не ви товаря с глупости ама ми се ще да ми олекне малко преди няколко дни си прибрах колата от едномесечен ремонт и точно ден след това осъмнах с надран капак  smile3518 кажете ми откъде идва тази злоба в някои хора аз не мога да си го обясня. И сега пак трябва да се занимавам със застраховки с бояджии и тем подобни и защо ? Защото някой завижда на това че той не може да има нова кола. Ами казах си го поне да ми олекне и да спра да  smile3511
Не съм чела много но май забелязах нови попълнения в сектата  Grinning добре дошли на всички smile3525
Сега отивам малко да почета после да пошия и така дано някога да ви настигна   bouquet
    
Възникна следната грешка при публикуването на новото мнение:
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 10 нови отговора.  newsm62
Виж целия пост
# 115
Момичета искам да ви почерпя, моето Тати има 4РД днес.  Да ми е жив и здрав.  Цели 51 години!



Тази торта е като за истински Скорпион

Виж целия пост
# 116
Добро утро и от мен,мами.Благодаря за топлото посрещане.Аз докато се набутам и вие сте изписали две страници.Нещо днес не ме свърта.Мисля да изляза малко на разходка в това чудесно време,а после на работа.Отивам първо да хапна,че един глад ме тресе,ужас.
Честит рожден ден на татито.Да ти е жив и здрав!
Хубав ден и от мен!
Виж целия пост
# 117
Албенка,да ти е жив и здрав таткото и догодина да бъде най-щастливия дядо   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 118
 newsm59 да е жив и здрав и много да ви слуша
Виж целия пост
# 119
Албенче,Честит рожден ден  на баща ти,...да ти е жив и здрав.
Момичета,аз започвам да гладя,чистя за да мога след обяд да се помотая по магазините.Намислила съм да оплета за моят бебко...едно одеалце,като плетена пелена,  нещо подобно.....http://www.proidee.de/shop?T=Strickdecken&W=Strickdecke& … ZYCFQxOtAodAiiY2A
не знам дали ще го направа.Моят мъж вчера като му казах  че ще плета ме гледа Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия