Тук килце, там сантиметър, февруарските сектантки растат на брой и на диаметър

  • 11 731
  • 284
# 120
Момичета,току що прочетох в 24 часа,че догодина парите за майчинство си остават 90% за 9 месеца.Предложението на НДСВ за удължаване до 1 г.отпада  Confused

Zabche, мерси много за информацията... Абе, важното е, че са 90%, другото ще го оправим. Wink

 nbirthday newsm38 на таткото на Албена! Той е много млад, моят е на 70! Wink

(Edit: Бях решила, че мъжът ти има РД и писах да го изненадаш с някоя секси нощничка Embarassed Embarassed Embarassed)

Момичета, мен не ми тежи още, но затова пък имам чувството, че кожата ми се разтяга като ластик... Много подута се чувствам. Има ли други като мен?
Виж целия пост
# 121
Благодаря момичета, ще ви запазя тортичка от тази вечер.  Hug

autumnsphere   Татито ми е рожденик  Joy но и за него може нещо секси да купя, той сега е ново влюбен.  Hug
Виж целия пост
# 122
Усетих се аз, ама твърде късно... Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 123
Момичета,току що прочетох в 24 часа,че догодина парите за майчинство си остават 90% за 9 месеца.Предложението на НДСВ за удължаване до 1 г.отпада  Confused

Zabche, мерси много за информацията... Абе, важното е, че са 90%, другото ще го оправим. Wink

 nbirthday newsm38 на таткото на Албена! Той е много млад, моят е на 70! Wink

(Edit: Бях решила, че мъжът ти има РД и писах да го изненадаш с някоя секси нощничка Embarassed Embarassed Embarassed)

Момичета, мен не ми тежи още, но затова пък имам чувството, че кожата ми се разтяга като ластик... Много подута се чувствам. Има ли други като мен?

Ами луди млади са ме правили.  Wink

За кожата и аз се чувствам изпъната и подута като гъба.
Виж целия пост
# 124
dessi06 Да си призная и аз  Embarassed аз вече изплетох едно одеяло за бебо.  Това е хормонално тра ла ла!
Виж целия пост
# 125
E, аз много рано се усетих, че има нова тема.  Rolling Eyes Хайде здравейте и от мен.
Виж целия пост
# 126
Албенче да ти е жив и здрав таткото и догодина да е най-щастлиявия дядо на няй-хубавия внук.

Момичета навън времето е страхотно. Хайде излизайте да се поразходите и да подишате "чист" въздух. На мен така ми се щъка нагоре-надолу, ама няма трябва да седя в тъпия офис.

Но се надявам времето да се задържи толкова готско и през уикенда и тогава да има време за много разходки с милото.

Харесах си нова количка за бебо. Но никъде не мога да я открия. Гледах реклама в списанието "Моята бременност" но там нямаше никаква информация.

Ето това е количката

Ако някой има инфо нека да помага  Simple Smile
Виж целия пост
# 127
Бени,да ти е жив и здрав таткото / скоро живот и здраве дядото /!
Виж целия пост
# 128
Десика,ето ти една страница за тези колички....но е немска...само цени да видиш..има опции само зима вана,само лятна....и т.нт  http://www.bebe24.de/index.php?cPath=1_26
Албенче,и какво стана с одеалцето????Харесваш ли си го?..То май аз от същото тра ла ла ще плета и моето...ама нали казах вече хормони. Simple Smile
Виж целия пост
# 129
Десика,количката е страхотна ,ще се разровя из нета и аз  Hug
И аз чувствам кожата си изпъната  Crazy особенно като си хапна повече  Joy
Виж целия пост
# 130
Уф ама то май няма комбиниран вариант. Жалко  Sad Много ми харесва, но и цената така се получава мноого дебела.

Момичета не знам дали споделих с вас, че от Понеделник смятам да премина към един режим- да видим дали ще се забави малко темпото на покачване на килограми. Нещо много взех да се плаша. Мен освен, че ми е по-опъната кожата, е и доста по-суха от преди/особенно на корема/ И вече слагам доста от олиото на Palmers. За сега съм доволна. Ако удържа до края без стрии ще е екстра. Но единствените, които имам по бедрата и по кръста ги получих вследствие не на напълняване, а обратно на отслабване. А изобщо не отслабнах бързо-доста продължителен процес беше.
Виж целия пост
# 131
Десика...има комбинация....веднъж лятната с колела и само ваната за зимата.......
Виж целия пост
# 132
Десика,ето ти една страница за тези колички....но е немска...само цени да видиш..има опции само зима вана,само лятна....и т.нт  http://www.bebe24.de/index.php?cPath=1_26
Албенче,и какво стана с одеалцето????Харесваш ли си го?..То май аз от същото тра ла ла ще плета и моето...ама нали казах вече хормони. Simple Smile
Деси харесвам си го, не е от най идеалните, но е плетено с любов.  В пастелно светло зелено съм го плела, започнах го преди да знаем, че бебо е момче.  Видях го в едно списание.  Изплитат се 36 квадратчета (аз даже и буквички им сложих).  След това се съединяват, 6 по 6.  Съединила съм ги с бяла прежда.  Много симпатично стана.  Ще го снимам и ще го сложа в снимките ни.
Виж целия пост
# 133
Мамчета давайте идеи за одеалца ,че и мен ме сърбят ръцете да плета smile3508Дори сега шия едни патета за хавлийката на бебчо ,като станат готови (не знам кога) ще сложа снимки.
Виж целия пост
# 134
TONITA 6  http://www.amazon.de/Bio-Baumwolle-Strick-Decke-karo-naturfarben/dp/B001EN7MSU

https://www.junghanswolle.de/shop/SID_0123456789_01_D/F=produkt_ … 196/K=01_D_100184
http://www.engelundbengel.com/index.php?cl=details&anid=54c4 … ystrickdecke&
http://www.coatsbulgaria.bg/Inspiration/KidsAndBaby/Projects/Babys+Playmat.htm
На повечето като натиснеш на снимката се виждат в голям размер.Хайде да видим кой какво ще изплете Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия