Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, които се обсъждат във форума?
Как реагират участниците и какво е нивото на подкрепа към тези, които споделят новини за лошото здраве на бебетата си?
Какво представлява разположението на бебето с главата надолу или с краката надолу?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, които се обсъждат във форума?
Форумът се фокусира върху бременността и майчинството, като обсъжда различни аспекти на тези теми. Участниците споделят своите лични преживявания, проблеми, съвети и подкрепа помежду си. Основните теми във форума включват бременност, здраве, майчинство, лични преживявания, семейни отношения и подготовка за пристигането на бебето.
-
Как реагират участниците и какво е нивото на подкрепа към тези, които споделят новини за лошото здраве на бебетата си?
-
Какво представлява разположението на бебето с главата надолу или с краката надолу?
-
Какво представлява терминът на бременността и защо се променя?
-
Какви са препоръките за възобновяване на сексуална активност след цезарово сечение?


за всички и хубава вечер!
също пораснаха и то доста. А пък аз не искам да имам големи гърди, ама се надявам че после ще си възвърнат нормалния размер.
Снощи дори бях решила ако днес не е по-добре положението да хуквам да търся някой дежурен кабинет. Та снощи имахме гости и през това време малкия се размърда ( представа си нямам дали риташе или се обръщаше май не мога да направя разликата). Днес цял ден лежа с малки прекъсвания да пооправя след гостите та няма болки и дребосъка подритва повечко, та се поуспокоих. Ще видя как е утре като тръгна на работа и се понатоваря ако почна пак със старата история с болките в сряда ще решаваме на ЖК с доктора кви ще ги вършим..... 
Ама не зацепих в седмия месец колко активни трябва да са малчовците и като се замисля никога до сега не съм броила движенията та какво остава за 12 часа даже. Просто ми направи впечатление, че нещо сме се омързеливели напоследък 
.Пих едно хапче,поревах си и се оправи работата

направо ще ми се разцепи главата, сега си сипах три глътки червено вино, дано ме отпусне малко 




Но кошмарът беше,че не смогвах да я преобличам,защото все се напикаваше и нямахме достатъчно дрешки.Направо се побърквах.Накрая почнах да я обличам с мои дрехи и с на таткото.Абе накрая съня се превърна в кошмар...