Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, които се обсъждат във форума?
Как реагират участниците и какво е нивото на подкрепа към тези, които споделят новини за лошото здраве на бебетата си?
Какво представлява разположението на бебето с главата надолу или с краката надолу?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, които се обсъждат във форума?
Форумът се фокусира върху бременността и майчинството, като обсъжда различни аспекти на тези теми. Участниците споделят своите лични преживявания, проблеми, съвети и подкрепа помежду си. Основните теми във форума включват бременност, здраве, майчинство, лични преживявания, семейни отношения и подготовка за пристигането на бебето.
-
Как реагират участниците и какво е нивото на подкрепа към тези, които споделят новини за лошото здраве на бебетата си?
-
Какво представлява разположението на бебето с главата надолу или с краката надолу?
-
Какво представлява терминът на бременността и защо се променя?
-
Какви са препоръките за възобновяване на сексуална активност след цезарово сечение?
(между другото майката е бившо гадже на мъжа ми,но заедно си разхождахме първите деца...
)
Ще изчакам още малко да се стопли и ще ходим на разходка, да използваме хубавото временце 
Този магазин, за който говориш явно съм го пропуснала онзи ден, но следващия път ще вляза да позяпам на всяка цена 
Няма лошо, щом се разбирате 


И верно съм голяма богаташка..Чак не мога да се понасям...Тц тц тц
.Кътам си мангизите под дюшека и направо незнам как ще успявам да ги похарча тия 105 лв....Има да купуууууувам......
Сериозно обаче-тия 35лв. детски са си жива подигравка 
Вече определено си личи,че нося две бебета
!
, и без туй не съм си посещавала роднините в Пловдив от има няма две годинки 
Няма значение, живи и здрави догодина хващаме раниците и " малката раничка" и 
изобщо не растат, съвсем малко, горкото ми тяло колко е несиметрично...
, но нали си имам вътре една душичка... другото не ме вълнува!
za ulesnenie 26.2.2009g.
