Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 796 827
  • 1 988
# 1 005
Здравейте търся една песничка.Сина ми я пее от детската ясла,но не знае целия текст.
*Всеки ден, всеки ден мама е до мен* това е част от текста много ще съм ви благодарна ако някои ми помогне  Hug
Виж целия пост
# 1 006
Има ли някъде добър торент на Мадагаскар 2? Свалих два торента и на двата им се разминава звук и картина. Много ме дразни Sad
С българско аудио го има в Zamunda. Няма разминаване. С този сийд ще го свалиш за 10 минути.

Забележка: Прочетох в коментарите, че с BSPlayer-а (който не случайно не понасям) не тръгва. С моите любимци
VLC media player и KMPlayer (вероятно най-добрият универсален) няма проблеми.
Виж целия пост
# 1 007
Здравейте!

Това не е точната тема за моя въпрос,но търсачката не ми даде отговор и затова пиша на вас като "вещи в занаята" Simple Smile
Можете ли да ме упътите от къде да дръпна хубави детски песнички? Любимите ни песни намирам само във vbox7,но от там,доколкото разбрах,не мога да ги запиша на диск....
Всичко може да се запише на диск.
Предполагам говориш за аудио диск който ще можеш да пуснеш и на най-античният плеър и да тръгне. В Nero-то избери Audio-->Make audio disc.
Ако използваш друга програма, би трябвало да е сходно.
Виж целия пост
# 1 008
Момичета помагайте, госпожата на сина ми иска да им запиша цял диск с кънтри музика. Давайте линкове, моля ви.
Предварително благодаря
Виж целия пост
# 1 009
lina6.3, нямаш никакви проблеми  Hug !
Ще ти пиша на лични!
Виж целия пост
# 1 010
lina6.3, нямаш никакви проблеми  Hug !
Ще ти пиша на лични!

Много ти благодаря   bouquet   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1 011
Приказки, гатанки, оцветяване, направи си сам

http://www.detskisait.com/
Виж целия пост
# 1 012
момичета, търся една песничка, че детето ме пощури с нея, а аз нито и знам заглавието нито от къдеда я намеря... преди 1-2 месеца  newsm78 я слуша по К1 за сънчо..та песента ви я пресъздавам с няколкото строфи които ми припява щерката :

".....Мила мамо...Много ми е мъчно, много ми е тъжно искам си сестричка или братче......"

дано някой се сети за коя песен иде реч и ми помогне да я издиря   bouquet
Виж целия пост
# 1 013
Имаше една песничка (оригиналът италиански), в която се пееше за бащата:
"Най-обичам когато с тати, ходим двамата за ръка, аз подтичвам а тати крачи" или нещо от сорта,а припевът е много завладяващ "Хей, всеки ден, всеки ден, искам той да е все до мен".
Аз като виден баща-нарцис много ще съм благодарен, ако ми пратите линк към тази песен + текста, за да го зауча наизуст. Може поне името й, ако го знаете...
Виж целия пост
# 1 014
Има ли някъде добър торент на Мадагаскар 2? Свалих два торента и на двата им се разминава звук и картина. Много ме дразни Sad
С българско аудио го има в Zamunda. Няма разминаване. С този сийд ще го свалиш за 10 минути.

Забележка: Прочетох в коментарите, че с BSPlayer-а (който не случайно не понасям) не тръгва. С моите любимци
VLC media player и KMPlayer (вероятно най-добрият универсален) няма проблеми.
КMPlayer съм и ми се разминава звукът.
Виж целия пост
# 1 015
Мадагаскар 2, от замунда при мен върви нормално и на GOM Player, и на VLC Media Player, и на Windows Media PlayerRolling Eyes Никъде няма разминаване на картина и звук.  newsm78
Виж целия пост
# 1 016
с КMPlayer съм и ми се разминава звукът.
Наистина, предложих ти видео което бях изтеглил и проверил, че няма проблем.
Решение на проблемът ти - ръчно ще си настроиш с колко да избързва или забавя звука:


Остава да мръднеш един плъзгач.
Заб.: Ако си на английски език, на мястото на "Възпроизвеждане" е Playback.
Виж целия пост
# 1 017
vorfaxx, само в теб ми е надеждата да отговориш на wily и Ван Бастен

момичета, търся една песничка, че детето ме пощури с нея, а аз нито и знам заглавието нито от къдеда я намеря... преди 1-2 месеца я слуша по К1 за сънчо..та песента ви я пресъздавам с няколкото строфи които ми припява щерката :
".....Мила мамо...Много ми е мъчно, много ми е тъжно искам си сестричка или братче......"...
Имаше една песничка (оригиналът италиански), в която се пееше за бащата:
"Най-обичам когато с тати, ходим двамата за ръка, аз подтичвам а тати крачи" или нещо от сорта,а припевът е много завладяващ "Хей, всеки ден, всеки ден, искам той да е все до мен"....

Колкото и да търсих не можах да открия никаква следа и от двете песни.  Cry
Виж целия пост
# 1 018
И на мен горните песни нищо не ми говорят...а в архива си имам все разни купонджийски.
В момента събирам (имам нужда от) броилки и скоропоговорки. Копирах си от тук каквото...но си спомням, че имаше тема или някъде се събираха такива, а не ги откривам...
Нещо като:
Онче-бонче счупено пиронче,
риба щука, махай се от тука...
Моля, препратете ме ако имате идея къде...мерси   bouquet
Виж целия пост
# 1 019
Здравейте,моля дайте идеи за домашно караоке,нужни са ми линкове за синбеци ако може детски ,тъй като ми трябват за рожден ден.Благодаря предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия