Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 796 830
  • 1 988
# 990
Детски песнички - обичани, такива, които знаем и някои, които не знаем.
Всичките се теглят и са .mp3-ки.  Hug
не отварям линка - в цитата се вижда цензуриран спам

Съжалявам!  Tired Значи тук не дават достъп до тях.  Tired
Виж целия пост
# 991
Здравейте!

Това не е точната тема за моя въпрос,но търсачката не ми даде отговор и затова пиша на вас като "вещи в занаята" Simple Smile
Можете ли да ме упътите от къде да дръпна хубави детски песнички? Любимите ни песни намирам само във vbox7,но от там,доколкото разбрах,не мога да ги запиша на диск. А ми трябват,за да си ги носим с нас като си ходим на село,защото просто не можем да живеем без тази музика. Ето и някои заглавия "15 маймуни", "Бански на лалета" и "Песен на червената шапчица".

Благодаря и се извинявам за безпокойството!
Виж целия пост
# 992
gabriela652,
Безкрайни благодарности за песента!   
Аз толкова я търсих .....
А някоя от другите песни на Петя Карабакалова имаш ли?
Вече съм голям, Сезони, Бърборана, България пее?
[/quotehttp:
http://4storing.com/0hbys/d3abccef5f18cc666f5851ac3e46afc7.html
Виж целия пост
# 993
Здравейте!

Това не е точната тема за моя въпрос,но търсачката не ми даде отговор и затова пиша на вас като "вещи в занаята" Simple Smile
Можете ли да ме упътите от къде да дръпна хубави детски песнички? Любимите ни песни намирам само във vbox7,но от там,доколкото разбрах,не мога да ги запиша на диск. А ми трябват,за да си ги носим с нас като си ходим на село,защото просто не можем да живеем без тази музика. Ето и някои заглавия "15 маймуни", "Бански на лалета" и "Песен на червената шапчица".

Благодаря и се извинявам за безпокойството!


виж ТУК

  иТУК

  и ТУК

  и ТУК

дано си харесаш нещо
Виж целия пост
# 994
http://4storing.com/52ubg/529ce8fd87d6f0a18377a657b29c20e5.html - Sezoni-shtastlivci
Виж целия пост
# 995
Благодаря ти!
Лошото е,че съм много боса в тия неща като цяло, нещо тегленето все не ми върви и сега пак, уж дръпнах нещо,ама като искам да го прослушам,ми казва,че Windows Media Player encountered an unknown error Sad
Ще си остане детето без музика....
Виж целия пост
# 996
Благодаря ти!
Лошото е,че съм много боса в тия неща като цяло, нещо тегленето все не ми върви и сега пак, уж дръпнах нещо,ама като искам да го прослушам,ми казва,че Windows Media Player encountered an unknown error Sad
Ще си остане детето без музика....
Изтегли си BSplayer free ot ТУК
И  ако не си с торент-клиент Utorrent,и него изтегли,от ТУК.
И не би  трябвало да имаш повече проблеми. Peace
Виж целия пост
# 997
Гост63,
Благодаря!       bouquetHeart Eyes
Виж целия пост
# 998
Благодаря ви много за съдействието! Успях снощи да дръпна повечето песнички,които Ива обича да слуша и тръгнаха на компа,но пък нещо не се справих със записването на диск,но там ще ми помогне един познат.
Проблема е,че песничките са формат МР3, а нашия касетофон чете само дискове в аудио формат( така ли се казва? Embarassed), демек не чете МР3,щото е старичък.

Остава ми да издиря само още две любими песнички - "Патешка история" на Йорданка Христова и хор "Звънчета" и "Бански на лалета" на "Врабчетата".
Виж целия пост
# 999
Има ли някъде добър торент на Мадагаскар 2? Свалих два торента и на двата им се разминава звук и картина. Много ме дразни Sad
Виж целия пост
# 1 000
   
      Ето ,   още   една    от   песните,  които   търси   инка62
      "Вече   съм  голям "  ДВГ  Щастливци
   http://4storing.com/seolpj/64d02aaeb987c3f80dbdb5cb2a4de500.html
Виж целия пост
# 1 001
Остава ми да издиря само още две любими песнички - "Патешка история" на Йорданка Христова и хор "Звънчета" и "Бански на лалета" на "Врабчетата".

Аз имам "Бански на лалета",ако искаш дай мейл да ти я пратя.
Виж целия пост
# 1 002

Виж целия пост
# 1 003
Страхотно много ви благодаря!!!!!!!!!!  bouquet   bouquet   bouquet

Форумът е велик!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 1 004
Бански на лалета
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия